Profilaktinės ir adaptuotos fizinės veiklos teorijos ir metodų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

  • Kur: Parma, Italija
  • Kalba: italų
  • Trukmė: 2 metai
  • Maksimalus studentų skaičius 139
  • Nemokamas įėjimas / įėjimas

Apžvalga

Profilaktinės ir adaptuotos fizinės veiklos teorijos ir metodų magistro laipsnis yra dvejų metų laisvos prieigos magistro laipsnis 120 ECT. Šis laipsnis buvo nustatytas 2009 m. Pagal DM 270/04. Magistro tikslas yra suteikti studentams žinių ir įgūdžių fizinės ir sportinės veiklos srityje. Šis tikslas buvo skirtas fizinėms ir psichologinėms negalioms, turinčioms įtakos kasdieniam gyvenimui ir socialiniam dalyvavimui.

Pirmaisiais metais studijuosite žmogaus anatomiją, fiziologiją ir patofiziologinius pagrindinių ligų, kurioms galėtumėte planuoti pritaikytą fizinį aktyvumą, mechanizmus. Prevencijos ir adaptacinės programos, paremtos fiziniu aktyvumu paaugliui, suaugusiam ir senyvo amžiaus žmonėms, bus pagrindinės šių metų temos.

Antrieji metai yra skirti prevenciniam ir kompensaciniam fiziniam aktyvumui, sveikatos būklės palaikymui ir atkūrimui, neįgalumo pratimų programai ir fizinio rengimo psichosocialiniams aspektams. Be to, jūs įvertinsite ligos rizikos veiksnius ir gyvenimo būdą, priimtą jų prevencijai, išstudijuosite kai kurių patologijų epidemiologiją ir būsite atnaujinti su naujausia sporto medicinos literatūra.

Šis magistro laipsnis suteikia jums galimybę stažuotis apie 20 ECT nacionalinėje ar tarptautinėje institucijoje, kurią pripažino University of Parma . Be to, magistro laipsnis neseniai pradėjo bendradarbiauti su Rusijos valstybiniu socialiniu universitetu (RSSU) vykdant dvigubo laipsnio programą.

Vaizdo pristatymas (italų kalba, pradžia 6:38:00): href = "https://www.youtube.com/watch?v=yr7YNpZQcLs

Karjeros galimybės

Būdami prevencinio ir adaptuoto fizinio aktyvumo teorijos ir metodų magistro laipsnio studentai, galite administruoti mankštos programas ir pritaikytą fizinį aktyvumą, padėdami žmonėms būti sveikiems ir sveikiems. Taip pat galite planuoti konkurencinę ir reklaminę sportinę veiklą su sporto klubu ar asociacijomis, kuriuos netgi galite valdyti, arba galite mokyti mokykloje kaip PE (kūno kultūros) mokytojus.

Tarptautinės galimybės

Šis magistro laipsnis siūlo dvigubo laipsnio programą ne daugiau kaip 3 atrinktiems studentams iš Rusijos valstybinio socialinio universiteto (RSSU), kurie praleis antrųjų metų pirmąjį semestrą University of Parma dėstys anglų kalba. Pasibaigus dvejiems metams, studentai įgis magistro laipsnį, išduotą University of Parma ir fizinės reabilitacijos bei sporto, rekreacijos ir turizmo magistro laipsnį, išduotą RSSU.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organizational, and accountancy autonomy, providing services to the general public.

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organizational, and accountancy autonomy, providing services to the general public. Skaityti mažiau