Profesinės terapijos magistras (išankstinė registracija)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

MSc ergoterapija (išankstinė registracija) yra mokslu pagrįsta programa, skirta rengti absolventus darbui įvairiose aplinkose, įskaitant sveikatos organizacijas, socialinės rūpybos tarnybas, būstą, švietimą, savanoriškas organizacijas ar kaip nepriklausomus praktikus.

Ši programa yra tinkama tiems, kurie nori išnaudoti ar siekti išnaudoti savo, kaip ergoterapeuto, galimybes, skatinti žmonių, patiriančių profesinį nepriteklių, disbalansą ar susvetimėjimą, funkciją, gyvenimo kokybę ir potencialo realizavimą. Jie mano, kad veikla gali būti veiksminga priemonė disfunkcijai ištaisyti, prisitaikymui palengvinti ir atkurti tapatybę.


mentatdgt / Pexels

Ergoterapeutai dirba su įvairaus amžiaus suaugusiais ir įvairaus amžiaus vaikais; dažniausiai tie, kuriems kyla sunkumų dėl psichinės sveikatos ligų, fizinių ar mokymosi sutrikimų. Kursas siekia išsiugdyti įgūdžius, žinias ir pasitikėjimą savimi, reikalingus dirbti įvairiose sudėtingose ir dinamiškose sveikatos ir socialinės priežiūros aplinkose.

Šio kurso studentai yra skatinami įvertinti ir suprasti dabartinę ergoterapijos praktiką, tuo pat metu kritiškai vertinantys naują, novatorišką ir įrodymais pagrįstą intervenciją. Yra tarpprofesinių kurso komponentų, skirtų profesionaliems, atjaučiantiems, saugiems, atspindintiems ir savarankiškiems specialistams ugdyti. Darbas su bendraamžiais iš kitų profesijų, įskaitant kineziterapiją, slaugą, akušeriją ir socialinį darbą, padeda skatinti komandinį darbą, bendradarbiavimą ir mokslinių tyrimų įgūdžių pritaikymą pertvarkant sveikatos ir socialinės priežiūros paslaugas.

Kaip tu studijuojate

Šio kurso pagrindas yra tarpprofesinis mokymosi būdas plėtoti ir skatinti sveikatingumo kultūrą sveikatos ir socialinės priežiūros srityse. Studentai, dalyvaujantys šiame išankstinės registracijos magistrantūros darbo terapijos kurse, gali patirti bendradarbiavimo metodus mokydamiesi ir mokydami, kurie sukels iššūkį tradiciniam sveikatos priežiūros paslaugų suvokimui.

Įvairios mokymosi ir mokymo strategijos bus naudojamos siekiant patenkinti individualius programos studentų poreikius. Šios strategijos gali apimti paskaitas, seminarus, praktinius užsiėmimus, mažų grupių veiklą, savęs vertinimą, atvejų tyrimus, bibliotekos išteklius, klinikinių įgūdžių užsiėmimus, virtualų mokymąsi, modeliavimą ir praktika pagrįstą mokymąsi.

Be akademinio mokymosi šiuolaikiniame universitete, studentai turės galimybę patirti daugiau nei 1 000 valandų praktinio mokymosi įvairiose klinikinėse aplinkose.

Antraisiais metais studentai turi galimybę parengti „vaidmens atsiradimo vietą“, kad ištirtų sritį, kurioje ergoterapeutai anksčiau tradiciškai nedirbo, laikydamiesi minimalių palaikomo praktikos mokymosi reikalavimų.

Norėdami sužinoti daugiau apie ergoterapiją, apsilankykite Karališkojo ergoterapijos koledžo tinklalapyje https://www.rcot.co.uk/ ir http://bit.ly/octherapy

Kontaktinės valandos ir nepriklausomas tyrimas

Kiekvienais kurso metais kontaktinės valandos gali skirtis. Studentai dalyvaus dvejų metų nuolatinių studijų kursuose, todėl bent jau turėtų tikėtis, kad kas savaitę studijuos ne mažiau kaip 37 valandas. Taip pat gali būti užduočių, nustatytų ne pagal terminą. Kurso sudėtis ir pristatymas kiekvienam moduliui skiriasi. Kiekvieni kursų metai trunka nuo sausio iki gruodžio.

Magistro lygio studijos apima didelę savarankiškų studijų dalį, tyrinėjant medžiagą, apimančią paskaitas, seminarus ir praktiką. Tikimasi, kad už kiekvieną valandą, praleistą klasėje, studentai praleis nuo dviejų iki trijų valandų savarankiškame tyrime.

Įvadas į jūsų modulius

  • Darbo terapijos praktikos tobulinimas (pagrindinė)
  • Taikomas sveikatos gerinimas (pagrindinis)
  • Taikomieji mokslai ergoterapijoje (pagrindiniai)
  • Ergoterapijos vertinimas ir klinikinis pagrindimas (pagrindinė)
  • Esminė tarpprofesinė praktika (pagrindinė)
  • Esminė ergoterapijos praktika (pagrindinė)
  • Klinikinės praktikos paslaugų vertinimas (pagrindinė)
  • Paslaugos transformacija (pagrindinė)
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Skaityti mažiau