Profesinės terapijos bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Profesinės terapijos bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Jei norite techninės sveikatos karjeros, kuri galėtų paversti kitų žmonių gyvybes, padedant jiems pasiekti apčiuopiamų rezultatų, turėtumėte apsvarstyti šį laipsnį.

Profesinės terapijos bakalauras suteikia jums patirties, kad žmonės galėtų savarankiškai gyventi ir dalyvauti kasdienėje veikloje gerinant jų gerovę. Universiteto naujausiuose įrenginiuose sukursite daugybę klinikinių įgūdžių, kurie padės jums dirbti įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose.

Absolventai yra įdarbinami įvairiuose nustatymuose, padidina asmenų veiklos rezultatus, pritaikydami aplinką, veiklą ir įrangą, kad padėtų klientams pasiekti tikslus.

Karjeros galimybės

Kaip darbo terapeutas įvairiose srityse, į kurias gali įeiti senoji globa, ligoninės, bendruomenės sveikata, psichinės sveikatos paslaugos, mokyklos, pramoninė aplinka, privati ​​praktika ir įvairios sveikatos, švietimo ir negalios centrai bei paslaugos.

Profesinis atpažinimas

Profesinės terapijos bakalauras gavo pilną akreditaciją iš "Occupational Therapy Australia" ir "Occupational Therapy Council", o ją patvirtina Pasaulinė profesinės terapijos federacija. Akredituotų profesinės terapijos programų absolventai turi teisę į nacionalinę registraciją. Absolventai taip pat gali dalyvauti Australijos profesinės terapijos srityje.

Profesionalus įdarbinimas

Studentai gali baigti iki 1000 valandų profesionalių įdarbinimo įvairiomis aplinkybėmis per ketverius studijų metus tokiose aplinkose, kuriose gali būti senyvo globos, ligoninių, bendruomenės sveikatos, psichinės sveikatos paslaugų, pradinės mokyklos, pramoninės aplinkos, privačios praktikos ir įvairių sveikatos, švietimo ir negalios centrai ir paslaugos.

Profesinės praktikos paskirties vietose studentai privalo įvykdyti tam tikras prielaidas prieš lankydami bet kurias paskirties vietas. Prieš kreipdamiesi į šį kursą svarbu suprasti, kokie yra šie reikalavimai.

Pagrindinės studijų sritys

Norint atitikti Australijos profesinio gydytojo kvalifikacijos standartus, šis kursas yra parengtas pagal profesinės organizacijos rekomendacijas. Visi studentai baigia studijas šiose srityse:

Profesinės sritys: profesinės terapijos teorija ir praktika; profesinės terapijos vertinimai ir intervencijos, susijusios su biomechanine, sensorine, psichosocialine ir kognityvine veikla, veikla, dalyvavimas ir dalyvavimas namuose, mokykloje, darbe ir bendruomenėje; profesiniai perėjimai visą gyvenimą; profesinės terapijos programų vertinimas; sveikatos stiprinimas; ir profesinė patirtis / darbas lauke.

Socialiniai mokslai: sveikatos mokslų psichologija ir sociologija, Australijos sveikatos priežiūros sistema, krūminiai tyrimai, tyrimo metodai, sveikata, maistas ir verslumas.

Biologiniai mokslai: anatomija, fiziologija, kineziologija ir neurologija.

Profesinės terapijos bakalauras apima įterptųjų sąjunginės sveikatos apdovanojimų programą, skirtą reikalavimus atitinkantiems studentams, kuriuos galima mokytis vienu metu bakalauro studijų metu.

Vertinimo metodai

Šiame kurse naudojami įvairūs vertinimo metodai, įskaitant daugialypius egzaminus, esė stiliaus egzaminus, scenarijaus mokymosi studijas, pamokų seminarų pristatymus, diskusijas, rašytinius užduotis ir klinikinių įgūdžių tyrimus. Kiekvienam vienetui yra 2-5 vertinimo elementai.

Mokymo metodai

Mokymo metodai apima nuolatinį tiesioginį kontaktą su dėstytojais paskaitose, pamokose ir klinikinėje aplinkoje. Daugialypės terpės žiniasklaida palaiko paskaitas, seminarus ir pamokymus, daugiausia dėmesio skiriant mažų grupių darbui, problemoms būdingam mokymuisi, apmąstymams ir patirtiniam mokymuisi, integruotam į teoriją ir mokslinius tyrimus. Kursas turi stiprią praktinę užduotį, leidžiančią studentams plėtoti įvairius klinikinius įgūdžius, integruoti teoriją ir praktiką. Studentai įgyja klinikinę patirtį įvairiuose sveikatos priežiūros įstaigose visame kurse, kur juos palaiko klinikiniai mokytojai ir pagalbininkai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 2, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Kov 4, 2019
Duration
Trukmė
4 - 8 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
26,400 AUD
Information
Deadline
Sau 20, 2019
Locations
Australija - Bilinga, Queensland
Pradžia : Kov 4, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2023
Australija - Coffs Harbour, New South Wales
Pradžia : Kov 4, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2023
Dates
Kov 4, 2019
Australija - Coffs Harbour, New South Wales
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2023
Australija - Bilinga, Queensland
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2023