Profesinės terapijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

DARBO TERAPIJA: NAUJA PROGRAMA SAINT-JOSEPH BEIRUTO UNIVERSITETE

Carla Matta Abizeid , daktarė, docentė; Saint Joseph University , Profesinės terapijos institutas, Inovacijų ir sporto universitetas (NVS), Damasko kelias, BP 11-5076, Riad el Solh, Beirutas 1107 2050, Libanas. El. Laiškai: carla.abizeid@usj.edu.lb;

Profesinė terapija (OT) yra būtina ir atskira reabilitacijos profesija, kuri vis dar atsiranda Libane. Profesiniai terapeutai turi įtvirtinti ir skatinti savo vertę, taip pat pritaikyti savo požiūrį į specifinius Libano bendruomenės poreikius, realybę ir kultūrą. Profesinės terapijos institutas (Institut d'ergothérapie - IET), bendradarbiaudamas su Monrealio universitetu, didžiuojasi galėdamas dalyvauti šioje sudėtingoje veikloje, naudodamas pedagoginius metodus, užtikrinančius, kad jų absolventai turi žinių ir įgūdžių perkelti profesiją.

NAUJAS UNIVERISTÉ SAINT-JOSEPH ĮNAŠAS

Pripažindama didesnių ir geresnių profesinės terapijos paslaugų poreikį, Saint Joseph University Medicinos fakultetas, bendradarbiaudamas su Monrealio universitetu, sukūrė antrąją profesinės terapijos programą Libane. IET 2016 m. Rugsėjo mėn. Pasveikino savo pirmąją kohortą. IET misija yra suteikti mokymosi patirtį, kuri yra pagrįsta kompetencija ir remiasi pedagoginiais metodais, kurie yra pagrįsti įrodymais (Dole, Bloom,

Naujoji USJ OT licencijos programa siekiama atnaujinti profesinės terapijos praktiką įrodymais pagrįstoje profesinėje paradigmoje, kuri papildo biomedicinos modelį. Programa grindžiama įgūdžiais pagrįstu požiūriu ir OT programos pridėtinė vertė Saint-Joseph University yra probleminio mokymosi (PBL) naudojimas. PBL palengvina ir įgalina studentus pritaikyti žinias naujoms situacijoms. Studentai susiduria su kontekstinėmis, blogai struktūrizuotomis problemomis ir prašo ištirti, atrasti ir pagrįsti prasmingus sprendimus. (Duch, Groh

KAS YRA PROFESINĖ TERAPIJA?

OT yra sveikatos priežiūros profesija, padedanti visų amžiaus grupių žmonėms kasdienę veiklą atlikti kaip terapinę terpę, kad jų klientai galėtų nepriklausomai ir savarankiškai gyventi savo gyvenime, nesvarbu, kokią traumą, ligą ar negalią jie gali daryti. Kai žmonės negali įvykdyti savo profesijų dėl nelaimingo atsitikimo, patologijos, kliūties ... kai jie nepatenkina, kaip jie daro, arba kai egzistuoja aplinkos kliūtys, profesinė terapija leidžia jiems rasti skirtingus būdus sugebėti pilnai gyventi savo gyvenimą ir būti patenkinti tuo, kaip jie vykdo savo profesijas.

Kodėl turėčiau atlikti profesinę terapiją?

Kai patiriate nelaimingą atsitikimą ar sveikatos būklę, jūsų profesijos gali būti trukdytos ir sutrikdytos. Pavyzdžiui, artritas gali padaryti lengviausias veiklas, pavyzdžiui, apsirengti, sunku dėl skausmo, kurį jis sukelia. Kognityvinis poveikis, pvz., Alzheimerio liga, gali paveikti atmintį ir organizacinius įgūdžius, kurie gali trukdyti vyresniesiems saugiai gyventi namuose. Psichikos sveikatos klausimai gali užkirsti kelią žmonėms veiksmingai bendrauti su kitais, todėl jie susiduria su daugeliu kliūčių, kai ieškote darbo arba gyvena savarankiškai. OT leidžia žmonėms, kad jie galėtų įsitraukti ir įgyvendinti jiems prasmingas ir svarbias profesijas.

Trumpai tariant, profesinis terapeutas išlaikys intervenciją, orientuotą į jūsų poreikius ir vertybes, ir leis jums įvykdyti savo profesinius tikslus, nepriklausomai nuo jūsų sveikatos būklės, negalios ar rizikos veiksnių.

KUR DARBUOTOJO DARBUOTOJŲ DARBAS?

Darbo terapeutas dirba įvairiuose nustatymuose, įskaitant:

  • Namai ir bendruomenė: namų priežiūra, asmeninė praktika, sveikatos priežiūros įstaigos, bendruomenės psichikos sveikatos centrai, klinikos ...
  • Institucijos: ligoninės, reabilitacijos centrai, psichikos sveikatos įstaigos, pataisos įstaigos, poilsio centrai, mokyklos, universitetai ir kolegijos bei mokslinių tyrimų centrai.
  • Pramonė ir verslas: korporacijos, reabilitacijos įmonės, draudimo bendrovės ir architektūros įmonės.
  • Vyriausybė: visi valdžios lygiai konsultuoja sveikatos skatinimo, negalios prevencijos / valdymo, prieinamumo, profesinio / sveikatos planavimo ir tarptautinės reabilitacijos programų kūrimo srityse.

KAS APIE ĮSTAIGOS TERAPIJĄ LEBANONE?

Profesinė terapija, kaip profesija, prasidėjo pirmojo pasaulinio karo metais (Meyer, 1922). Tai įrodymais pagrįsta reabilitacijos disciplina, kuria siekiama skatinti asmenų ir grupių sveikatą, taip pat jų dalyvavimą visuomenėje, naudojant profesijas ir veiklą, kaip „vidutinės veiklos ir rezultatų“ (Kanados profesinių terapeutų asociacija). , 2012, p. 2). Libane institucinė profesinės terapijos istorija yra palyginti nauja. Pirmieji profesinės terapijos programos specialistai baigė Libano universitetą 2001 m., O nuo 2012 m. Buvo taikoma teisė į praktiką (įstatymas Nr. 208) (Matta Abizeid, 2016).

Dabartinis profesinės terapijos paslaugų poreikis Libano žmonėms su negalia ir jų šeimoms yra neginčytinas (Ghoussoub, El Hage, Moustapha, Moussa, Ibrahim

Mokymo programa

IET mokymo programa yra dviguba programa: akademinis tikslas, orientuotas į mokslo gebėjimų įgijimą įsigijimo ir mokslinių tyrimų srityje, ir profesinis tikslas, orientuotas į priežiūros ir reabilitacijos klinikines kompetencijas. Akcentuojamas praktinis reabilitacijos ir pertvarkymo metodų mokymas. Daugiausia dėmesio skiriama žmogaus, jo profesijos ir aplinkos sąveikos analizei, siekiant optimalios autonomijos.

Profesinės terapijos mokymo programa siekiama ugdyti įgūdžius, kad būtų galima atsakyti į žmonių sveikatą, nepriklausomumą ir gyvenimo kokybę darbo kontekste tarpprofesinėje aplinkoje.

Profesinių terapeutų mokymo kapinyno tikslas - profesionalizuoti studento kelią, kuris palaipsniui kuria savo kompetencijos elementus, įgydamas žinių ir įgūdžių, požiūrių ir elgesio profesinės terapijos aplinkoje.

Studentui pavesta tapti savarankišku, atsakingu ir atspindinčiu praktiku, ty profesionalu, galinčiu analizuoti bet kokią su sveikata susijusią situaciją, priimti sprendimus, neviršijant jo vaidmens ir vadovaujant intervencinei grupei arba kviečiame kompetentingiausias asmuo. Jis kuria išteklius teorinių ir metodologinių žinių, gestavimo įgūdžių ir tarpasmeninių įgūdžių. Jis kuria savo įgūdžių portfelį ir rengia savo profesionalų projektą. Jis mokosi atpažinti savo emocijas ir naudoti jas reikiamu profesiniu atstumu. Jis ugdo savo kritišką ir apklausą. Jis kuria profesinę etiką, leidžiančią priimti pagrįstus sprendimus ir veikti savarankiškai bei atsakingai savo funkcijų srityje, gerbdamas deontologijos taisykles.

Kvalifikuotas specialistas yra kompetentingas, gebantis greitai integruoti naujas žinias ir žino, kaip prisitaikyti prie įvairių situacijų.

ADMINISTRACIJA

  • Ankstyvas priėmimas: bylos tyrimas
  • Reguliarus priėmimas: pagal egzaminą

Studijų trukmė:

  • Studijų trukmė: 4 metai
  • Kreditų skaičius: 240 kreditų
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Saint-Joseph University of Beirut (USJ) is a private Lebanese university that was established in 1875. The university and its degrees are officially recognized by the Lebanese state, in accordance wit ... Skaityti daugiau

Saint-Joseph University of Beirut (USJ) is a private Lebanese university that was established in 1875. The university and its degrees are officially recognized by the Lebanese state, in accordance with the provisions of the private higher education that governs higher education in Lebanon. Skaityti mažiau