Profesinės medicinos magistras (MOccMed)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Otago profesinės medicinos magistro laipsnis (MOccMed) yra tarptautiniu mastu akredituotos programos dalis, kuri leis ne visą darbo dieną registruotiems gydytojams plėtoti profesinės medicinos praktikos kompetenciją registruotame ar valdybos specialisto lygmenyje bet kurioje pasaulio šalyje.

Magistro laipsnis (paprastai studentams tęsiantis įprastinį darbą) išplečia esamą profesinės medicinos magistrantūros diplomą (PGDipOccMed), o studentai paprastai baigė diplomą prieš priimant į magistro darbus. Programa grindžiama pagrindiniais principais ir klinikine praktika, vedančia į profesinės medicinos vadybą ir mokslinius tyrimus bei užtikrinant, kad darbuotojai būtų tinkami saugiam darbui.

Programos tikslas - parengti registruotą gydytoją, kad jis galėtų atvykti į atitinkamos Fakulteto ar profesinės ir aviacijos medicinos koledžo stipendiją savo šalyje, apimdamas įvairias profesinio tobulėjimo ir žinių sritis į aukštesnįjį akademinį lygį ir skatindamas profesionalų. elgesys ir veikla, atitinkanti darbą konsultanto lygmeniu.

Profesinės ir aviacijos medicinos tarptautinė nuotolinio mokymosi programa yra pagrįsta interaktyvia mokymosi valdymo sistema, kurioje naudojama „Moodle“ programa, skirta dalytis vadovėliais, daugialypės terpės medžiagomis, internetiniais seminarais ir internetiniais seminarais, kurie yra iš dalies studento vadovaujami, tinklaraščiai ir forumai, taip pat kasmetinė mokykla. tinkama tarptautinė vieta. „Second Life“ pratimai, kuriuose studentai dalyvauja 2014 m. Sukurtoje virtualiosios realybės aplinkoje, skirtame grupinio mokymosi veiklai, nagrinėjant medicininius klausimus, susijusius su svarbiausiais pramoninės vietovės scenarijus, skatins dalyvavimą ir dalyvavimą.

Temos sritys

Profesinė medicina

Reikalavimai programai

Profesinės medicinos magistras (MOccMed)

Dokumentai

 • AVME 715 Profesinės medicinos principai
 • AVME 716 klinikinė profesinė medicina
 • AVME 723 Profesinės medicinos valdymas
 • AVME 724 Sveikata ir pramonė
 • AVME 801 Profesinės medicinos epidemiologija ir biostatistika
 • AVME 802 profesinė reabilitacija

Profesinės medicinos magistro laipsnio taisyklės (MOccMed)

 1. Priėmimas į programą
  1. Priėmimą į programą turi patvirtinti Otago medicinos mokyklos dekanas, Otago medicinos mokyklos akademinės tarybos patarimu, kuris turi būti įsitikinęs, kad pareiškėjas turi galimybę ir patirtį tęsti programą.
  2. Kiekvienas pareiškėjas turi būti įtrauktas į Naujosios Zelandijos universiteto medicinos bakalauro ir chirurgijos bakalauro laipsnius arba turėti lygiavertę medicinos kvalifikaciją, patvirtintą Otago medicinos mokyklos akademinėje taryboje, ir būti registruotu gydytoju jo ar jos profesinėje mokykloje. praktikos ar gyvenamosios vietos šalis.
 2. Programos struktūra
  1. Studijų programą sudaro šie šeši dokumentai, kurių bendra vertė yra 180 balų: AVME 715, AVME 716, AVME 723, AVME 724, AVME 801 ir AVME 802.
  2. Patvirtinus Otago medicinos mokyklos dekaną, Otago universitete, kitame universitete arba patvirtintoje egzaminavimo įstaigoje užpildyti dokumentai gali būti įskaityti į programą ir (arba) naudojami kaip atleidimo nuo reikalavimų pagrindas. iš a punkto, jei šis ankstesnis tyrimas yra tiesiogiai susijęs su siūloma ir patvirtinta studijų programa iki ne daugiau kaip 60 taškų.
  3. Kandidatas, baigęs profesinės medicinos antrosios pakopos studijų diplomą, gali būti atleistas nuo vieno ar kelių dokumentų, skirtų laipsniui, iki 120 taškų.

Pastaba: paprastai tikimasi, kad kandidatai turės atitinkamą klinikinę patirtį ir turi būti pasiekę B lygio vidurkį diplomo dokumentuose prieš priimant į pažangius dokumentus.

Programos trukmė
 1. Kandidatas į laipsnį paprastai trunka trejų metų studijų programą.
 2. Paprastai tikimasi, kad kandidatas atitiks laipsnio reikalavimus per šešerius metus nuo priėmimo į programą.
Laipsnio suteikimo lygis

Laipsnis gali būti suteikiamas skiriant arba kredituojant.

Variacijos

Kanclerio prorektorius (sveikatos mokslai) gali išskirtinėmis aplinkybėmis patvirtinti studijų kursą, kuris neatitinka šių taisyklių.107693_3.PNG

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Here, at Otago, you will have unprecedented opportunities. You will be taught by international experts in their fields; you will gain a world-class qualification, and you will be able to contribute to ... Skaityti daugiau

Here, at Otago, you will have unprecedented opportunities. You will be taught by international experts in their fields; you will gain a world-class qualification, and you will be able to contribute to ground-breaking research. The student experience at Otago is exceptional. You will join a diverse population of well over 20,000 students from around New Zealand and more than 100 nations around the world. Importantly, you will have the opportunity to truly define yourself and choose your own direction in life. Skaityti mažiau