Prisijungė magistro Tarptautinės klinikinių tyrimų metu stebint

Bendroji informacija

Programos aprašymas

bandymai

PSO turėtų

Šis profesinės specializacijos programa yra orientuota į aukštesnio lygio, pageidautina sveikatos mokslų (biologijos, farmacijos, medicinos, chemijos, ir tt), kurie nori greitai darbo įtraukimą į atsakingas pareigas, susijusias su klinikiniu plėtros ir medicinos departamentų -scientists, tiek farmacijos bendrovės ir tarptautiniai ir vietiniai profesionalūs struktūros bet kokia sutartis, mokslinių tyrimų organizacijos (CRO) ar buvimo pasaulinėje rinkoje ir prisidėti prie tinkamo įgyvendinimo tarptautiniuose klinikiniuose tyrimų protokolus.

TIKSLAI

The CESIF Tarptautinės magistrantūros klinikinių tyrimų metu stebėsenos turi pagrindinis tikslas įgyti tvirtą pagrindą žinių, reikalingų įvairių klausimų, susijusių su Tarptautinės klinikinių tyrimų žmonėms ir jų įvairių etapų ir procesų ir plėtoti visapusišką supratimą apie vaistų kūrimo ir dabartinių procesų paleidimo iki, stebėsenos ir kontrolės mažos klinikinių tyrimų esamų kokybės procedūras ir visi už fazės klinikinių tyrimų ciklą.

 • Žinios apie mokslinės bazės, struktūra ir klinikinių tyrimų aplinką.
 • Dalyvaujančios agentūros ir dalyvaujančių klinikinių tyrimų plėtros dalyvių.
 • Projektavimo ir bandymo etapai klinikinių tyrimų tipai clinical- ir moksliniai tyrimai.
 • Analizė tarptautiniu reguliavimo aplinką.
 • Etapai klinikinių tyrimų metu.
 • Monitoringas klinikinių tyrimų ir metodikos.
 • Farmakologinis budrumas ECCE.
 • DUOMENŲ biometrija ir vadyba rezultatų analizė.
 • darbo vietų ir karjeros plėtra per klinikinius tyrimus.

TRUKMĖ

1500 valandas. 90 valandos virtualių klasių, 20 valandų virtualių vadovėliai, 950 valandos asmeninio darbo ir 440 skiriamų valandų prie Baigiamojo projekto rengimas.

DOKUMENTAI

Dėl kurso trukmę, kiekvienas studentas turės galimybę per Virtual Campus, kad visus reikiamus dokumentus, į teritorijų suplanuota. Viskas studijų ir remti medžiagų, būtinų tinkamam vystymuisi kurso turinys yra įtrauktas.

WICZENIA

Kiekvienas mokinys atliks įvairius praktinius darbus, susijusius su pagrindinių sričių žinoma, kad vėliau bus vertinamos pagal šią programą Manager.

PROGRAMA TURINYS

Tarptautinės magistrantūros klinikinių tyrimų metu Monitoringo programa yra suskirstyta į 9 blokus, siekiant padengti visas būtinas aspektai visiškai formavimo studentas.

1 mokslinio pagrindo: STRUKTŪRA ir klinikinių tyrimų APLINKA

Pagrindiniai principai mokslo, klinikinių ir valdymo pozicijas pramonės koncepcijas.

Be šio pirmojo modulio dirbs įgyti pagrindai ir susijusios ikiklinikinę plėtrą toksikologijos, farmakologijos, farmakokinetikos ir dozavimą, taip pat veiksmingas ir tinkamas saugos klinikinių tyrimų pagrindai ir mokslinį metodą klinikinių tyrimų metu.

2. Dalyvaujančios institucijos ir įstaigos Aktoriai klinikinių tyrimų metu

 1. Įvadas į farmacijos pramonės aplinkoje nacionaliniu ir tarptautiniu lygiais, susijusiais su klinikinių tyrimų ir medicininių ir klinikinių operacijų padalinių.
 2. Žinios iš įvairių subjektų, organizacijų, veiklą, funkcijas ir atsakomybę kapitonas tikslinės pozicijas. Jie bus nagrinėjami išsamiai organizacines struktūras bei profesionalai, dalyvaujantys kuriant ir valdant klinikinių tyrimų metu.

3. PROJEKTAVIMAS IR ETAPAI klinikinių tyrimų

 1. Įvadas į žinių skirtingų tipų klinikinių tyrimų ir mokslinių tyrimų projektus, taip pat jų įvairiais vystymosi etapais ir valdymo procedūras ir įgyvendinimo.
 2. Išsamių žinių apie įvairių elementų studijų dizainas, tikslus ir gydymo sritį tipo.
 3. Tipai ECCE ir mokslinių tyrimų projektus. Dizainas ir tipų klinikinių tyrimų metu.
 • Klinikinių tyrimų I etapas, II fazės, III fazės, IV etapas.
 • Stebėjimo tyrimai.
 • Epidemiologiniai tyrimai.

4. Reguliavimo APLINKA

etikos ir teisiniai klausimai vietos, Europos ir tarptautiniu lygiu.

Mes spręs dabartinis ir taikomos kūrimo ir patvirtinimo Klinikinių tyrimų dokumentus. esminiai dokumentai parengimo ir patvirtinimo procesų įvairių tipų studijų Teisės aktai FDA, EMEA ir AEMPS. GKP, ICH, Helsinkio deklaracija ...

5. ETAPAI klinikinių tyrimų atranka centrai / ŠALIMIS IR ĮDARBINIMO

Mes pakels ir išsamiai aptarti studijų, vnt Pradėti Up-sutarčių įgyvendinimą. Protokolai ir duomenų rinkimo metodai, valdymo ir procedūrų, kurių reikia laikytis mokslinių tyrimų grupių ir pasirinktų centrų. Analizė sutikimo ir paciento informaciniame dokumente.

6 STEBĖSENA EECC - METODIKA

Mes įsipareigojame šioje svarbioje srityje Mokytojo su išsamiu analizės stebėti klinikinių tyrimų metu, naujų vaistų kūrimo svarbą.

Studentai dirbs su dideliu gylio metodiką ir stebėti visus procesus ir procedūras tinkamam elgesio klinikinius tyrimus. Stebėti pareigas tyrimuose. Dokumentai apie tyrimą protokolas ir byla ataskaitos CRD / CRF administracija duomenimis su klinikinių tyrimų etikos komitetų ir sveikatos institucijų posėdžiuose mokslininkų:

 • Kratose.
 • Tolesni apsilankymai / stebėseną.
 • Uždarymo vizitus.
 • paruošimas prieš apsilankymų.
 • Duomenų rinkimas.
 • Vaistai valdymas.
 • Rengimas, valdymas ir pranešimas apie vizitą.
 • Identifikavimo nepageidaujamų reiškinių ir pavojingus nepageidaujamus reiškinius.
 • Auditas ir prevencija blogų mokslo praktikos skirtingų fazių tyrime.
 • Stebėsenos sistemas, pagrįstas rizikos (ŽSM).
 • Stebėsena ir susitikimai su mokslinių tyrimų grupių.
 • Rengimas ir valdymas auditų ir patikrinimų klinikinių tyrimų metu.

Farmakologinis budrumas ECCE

teisinis pagrindas, reglamentuojantis vaistų saugumą pagal studijų ir ataskaitų teikimo ir stebėsenos nepageidaujamų / rimtų įvykių, sąveikos su kitais vaistais ir gamybos procesą periodinių atnaujinamų saugumo ataskaitų bus skirta išsamiai.

Valdymas ir komunikacija procedūra nepageidaujamų reiškinių ir pavojingus nepageidaujamus reiškinius. Svarba ir reikšmė farmakologinio budrumo klinikinių tyrimų metu.

8 BIOMETRIKA ir duomenų tvarkymo

Dalyviai įgis žinių ir įrankių, būtiną statistinės duomenų apdorojimo, mokslinės komunikacijos ir rezultatų paskelbimo. Biostatistika ir jų taikymas atliekant klinikinius tyrimus. Vaidmuo Statistikos departamentų ir procedūras.

9. Medicinos klinika Mokslo

Mes bus požiūris išsamiai įvairią veiklą medicininių reikalų medicinos-mokslo farmacijos pramonės ir pagrindinių pozicijų susiję kaip skaičiai medicinos patarėjas ir medicininius mokslinius ryšininkai, ir mokslinės paramos rinkodaros, santykių departamentų departamento funkcijas tarp medicinos katedros ir klinikinės operacijų. Sąveika, susijusi su klinikiniais tyrimais.

Profesinė karjera PAGALBA

Per ugdymo filosofija CESIF ir kaip mokymo papildą CESIF On line siūlo savo studentams patenkinamai baigus jų mokymo laikotarpiu, turinčio profesinės karjeros pagalbos paslaugas galimybė (specializuojasi darbo paieškos internete konsultantas), kuris periodiškai siųsti kiekvienas studentas tuos darbo pasiūlymus, kad tilptų savo profilį ir yra laikomas patrauklus savo karjeros plėtrą.

KARJERA

Farmacijos sektorius apima dinamišką darbo rinką pozicijų, susijusių su klinikinių tyrimų ir medicinos mokslo veiklą, tiek farmacijos bendrovėms ir bendrovėms pagal sutartis vykdo tyrimus (Cros).

Specialistų, dirbančių šioje srityje atlikti aukštos kvalifikacijos funkcijas į priekį ir turėti patrauklią ir konkurencingą profesinę raidą. Mokytojas suteikia prieigą, be kita ko, šie sektoriai:

 • farmacijos laboratorijos.
 • Sutarties tyrimų organizacija (CRO).
 • Ligoninės.
sektoriai

Tarp funkcinių sričių apima:

 • Klinikinės operacijų: klinikinių tyrimų, projektų koordinavimo ir biometrinius duomenis.
 • Mokslo skyrius: farmakologinį budrumą, Medicinos reikalų, Medicinos rinkodara ir Pharmacoeconomics.
sritys
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

CESIF es una institución privada nacida en 1990, cuya actividad está centrada en las industrias farmacéutica, parafarmacéutica, biotecnológica, alimentaria, química, cosmética y – en general – en todo ... Skaityti daugiau

CESIF es una institución privada nacida en 1990, cuya actividad está centrada en las industrias farmacéutica, parafarmacéutica, biotecnológica, alimentaria, química, cosmética y – en general – en todos los sectores afines relacionados con la sanidad. Skaityti mažiau