{healthcarestudies-pre-vet:singular}

Palyginti 2 {healthcarestudies-pre-vet:singular}, 2018/2019

Master

Proveikta veterinarijos programa gali padėti paruošti studentus, kurie mėgsta dirbti su gyvūnais, eiti į veterinarijos mokyklą. Studentai, atliekantys išankstinį veterinarijos gydytojo studijų kursą, taip pat gali dirbti stažuotėje su veterinaru, norėdami sužinoti daugiau apie šią profesiją.

Peržiūrėti Geriausias Sveikatos {healthcarestudies-pre-vet:plural}, 2018/2019

Skaityti Daugiau

Bakalauro ikimokyklinio veterinarijoje

University of Tampa College of Natural and Health Sciences
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Studentai, kurie domisi ketina veterinarijos medicinos mokykloje paprastai pagrindinis biologijos, chemijos ar biochemijos.

[+]

Bakalauras ikimokyklinėje veterinarijoje

Studentai, kurie domisi ketina veterinarijos medicinos mokykloje paprastai pagrindinis biologijos, chemijos ar biochemijos. Kadangi šie specialistai apima ir reikalingus kursus įstoti į profesines mokyklas, taip pat papildomus kursinius darbus, kurie padės parengti studentus veterinarinėms programoms ir egzaminams (egzaminas dėl magistro arba medicinos koledžo priėmimo). Tačiau kiti laipsniai taip pat gali paruošti moksleivius sveikatos profesijoms; todėl studentai yra skatinami imtis svarbiausių sričių, kuriose jie puikiai, ir turėtų konsultuotis su profesionalų patarėju, susijusiu su kursų klausimais.

Chemijos, biochemijos ir fizikos katedros bei Biologijos katedros nariai teikia rekomendacijas studentams ir rašo rekomendacijas per mūsų Profesinio sveikatos preliminarųjį komitetą (PHPC), kurį sudaro biologija, chemija, biochemija ir fizikos fakultetas.... [-]


Pre-Veterinary Medicine (Agriculture Concentration)

Eastern Kentucky University
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Richmond

[+]

Kokie reikalavimai turi būti įtraukti į programą? [-]