HEALTHCARESTUDIES

Geriausius {healthcarestudies-pre-nurse:plural} jungtinėse Amerikos Uxbridge Jungtinė Karalystė 2020/2021

Ikimokyklinio ugdymo programos gali paskatinti moksleivius įvairiomis temomis, kad juos parengtų slaugos laipsnis. Kursai paprastai apima chemiją, biologiją, anatomiją, fiziologiją ir mitybą. Taip pat gali būti skiriamas dėmesys papildomiems dalykams, tokiems kaip anglų kalba ir statistika. Priklausomai nuo mokyklos gali būti reikalingos tam tikros prielaidos.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Uxbridge yra didelis miestas, su 26 tūkst gyventojų Greater London. Jis gyvena pagrindinis Campus Uxbridge College, Brunel universitete ir Bakingamšyras Naujas universitetas 's slaugos miesteliu.

Peržiūrėti {healthcarestudies-pre-nurse:plural} jungtinėse Amerikos Uxbridge Jungtinėje Karalystėje 2020/2021

Rezultatai Filter

BSC (Hons) slaugos (suaugusiųjų) su NMC registracija

Bucks New University
Pre-Nurse studijos
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Slauga apima daug daugiau nei praktika. Jūs suprasite diagnozės teoriją ir faktus, kurie gali padėti jums priimti šiuos svarbius sprendimus, kai rūpinatės pacientu. Galėsite v ...

Skaityti daugiau