{healthcarestudies-pre-nurse:singular} tennessee Jungtinėse Amerikos Valstijose

Geriausi {healthcarestudies-pre-nurse:plural} tennessee Jungtinėse Amerikos Valstijose 2018

Master

Ankstyvosios slaugos programos absolventai gali turėti darbo vietų visame pasaulyje medicinos srityje. Dažniausiai pasitaikančios karjeros galimybės apima medicinos asistentus ir slaugos padėjėjus. Gali prireikti papildomo mokymo ir sertifikavimo.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Tenesis yra valstybės pilnas natūralių ir dirbtinių grožį. Valstybės eitų per Apalačų kalnuose ir tiems pakaitiniams tarp didelių miestų ir kalvos. Tenesis gyvena šimtai universitetų, iš kurių daugelis yra visame pasaulyje žinomas dėl savo akademinių meistriškumą.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais Sveikatos {healthcarestudies-pre-nurse:plural} tennessee Jungtinėse Amerikos Valstijose 2018

Skaityti Daugiau

Bendradarbis Mokslo Laipsnis: Pasirengimo Slaugos

Welch College
Su bendrabučiu Dieninės 136 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Nashville

Tai dviejų metų laipsnis rengia studentų planuoja įvesti slaugos programą ar atitinkamą sveikatos priežiūros srityje. Welch College yra iš Slaugos programos partnerių narys. Vietos Slaugos programa (pavartotos per Belmont universiteto Tenesio valstybinio Bard Slaugos) partneris yra atidėta kvalifikuotų Welch kolegijos absolventai, kaip mokslo, kuris tada gali baigti bakalauro laipsnį ne Belmont universitete du papildomus metus. [+]

Mokslo mokslų daktaras: ikimokyklinis ugdymas

Tai dviejų metų laipsnis rengia studentų planuoja įvesti slaugos programą ar atitinkamą sveikatos priežiūros srityje. Welch College yra iš Slaugos programos partnerių narys. Vietos Slaugos programa (pavartotos per Belmont universiteto Tenesio valstybinio Bard Slaugos) partneris yra atidėta kvalifikuotų Welch kolegijos absolventai, kaip mokslo, kuris tada gali baigti bakalauro laipsnį ne Belmont universitete du papildomus metus.

Informacija apie programą

37 valandų menų ir mokslo šakos

30 valandų teologinių tyrimų branduolys

69 valandų biologijos branduolys

136 - viso kredito valandos

Kitos studijų programų ... [-]