HEALTHCARESTUDIES

Geriausių {healthcarestudies-pre-nurse:plural} jungtinėse Amerikos Auburn Jungtinės Amerikos Valstijos 2020/2021

Ankstyvosios slaugos programa paprastai yra unikalus pirmas žingsnis asmenims, kurie moko slaugos profesiją, apimančią matematikos ir mokslo temas nuo chemijos iki statistikos. Tai gali padėti studentams įgyti žinių apie medicinos pramonę ir nuspręsti, ar ieškoti aukštesnio laipsnio.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Auburn University yra galbūt labiausiai pripažintų universiteto Auburn. Taip pat nacionalinis centras Asfalto technologijos Ludwig von Mises instituto ir Yarborough koledže.

Peržiūrėti visas {healthcarestudies-pre-nurse:plural} jungtinėse Amerikos Auburn Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Rezultatai Filter

Asocijuota išankstinio slaugos

Green River College
Pre-Nurse studijos
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Į Pasirengimo Slaugos laipsnis bendradarbis yra apskritai siekiama studentams, kurie planuoja perkelti į ketverių metų kolegijoje ar universitete tuo junior lygio iki bakalaur ...

Skaityti daugiau