Filter
Pre-Med studijos
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausi {healthcarestudies-pre-med:plural}, Medicinos mokslų studijos 2019/2020

Išankstinė medicinos programa yra mokymosi kelias, kurį žmonės nori dirbti medicinos srityje. Programos trukmė priklauso nuo kiekvieno studento karjeros tikslų.

Kas yra medicinos mokslų premedicinos? Medicinos mokslų veikla susijusi su klinikiniu požiūriu į žmogaus kūną. Kursai pagal šią programą gali pristatyti moksleivius mokslo už ligų prevencijos, gydymo ir sveikatos priežiūros. Programos dalyviams gali tekti imtis kursų, apimančių molekulinę biologiją, toksikologiją, žmogaus anatomiją, neurologiją, mitybą, neorganinę chemiją, fiziką ir matematiką. Paprastai ikimokyklinės programos skirstomos į du dalykus: pagrindinius ir klinikinius mokslus. Klinikinės praktikos laikotarpiu asmenys gali įgyti praktinės patirties laboratorijoje.

Asmenys, besimokantys priešmokyklinio ugdymo programą, paprastai baigia daugybę puikių bruožų ir įgūdžių. Be to, kad pagerėjo gebėjimas išlaikyti masinius informacijos kiekius, absolventai taip pat gali turėti stiprių bendravimo įgūdžių ir įdomų analitinį protą. Kiekvienas iš šių požymių gali jiems gerai tarnauti visais gyvenimo aspektais.

Mokestis už premedicinos programą labai skiriasi. Veiksniai, kurie gali turėti įtakos bendroms išlaidoms, yra mokyklos vieta, specialybė, kurią studentas pasirenka, ir programos trukmė.

Nors daugelis absolventų eina siekti medicinos laipsnių, vis dar yra daug įdomių karjeros galimybių tiems, kurie nenori tęsti aukštojo mokslo. Programos dalyviai gali prisijungti prie mokslinių tyrimų ir plėtros pramonės kaip tyrinėtojas arba inžinierius mechanikas, sveikatos priežiūros klinika, kaip pacientų tarnybos atstovas, dantų klinika asistente, mokslinė asistentė ar mokytoja arba vyresnysis globos įstaiga, kaip paciento advokatas arba slaugytoja.

Daugelis mokyklų siūlo kursus, skirtus medicinos mokslui. Keletas šių institucijų gali pasiūlyti internetinius kursus, kurie yra tinkami tiems, kurie dirba visą darbo dieną, ir šeimoms, kurioms reikia rūpintis. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Medicinos mokslų studijos

Kursk State Medical University

Parengiamieji medicinos ir mokslo studijų kursai, vykdomi mūsų ikimokyklinio ugdymo centre, skirti studentams, turintiems aukštesnįjį lygį ar bet kokį lygiavertį. ... [+]

Parengiamieji medicinos ir mokslo studijų kursai, vykdomi mūsų ikimokyklinio ugdymo centre, skirti studentams, turintiems aukštesnįjį lygį ar bet kokį lygiavertį.

Programos pabaigoje studentams bus suteiktas dvigubas pažymėjimas, KSMU ikimokyklinis universitetas

Mūsų tarptautinė sveikatos mokslų programa yra pritaikyta, kad atitiktų kiekvienos studentų grupės mokymosi tikslus ir tikslus.

Apgyvendinimas netoliese esančioje studentų bendrabutyje. Įperkamas mokestis už mokslą.

Kodėl rinktis KSMU ?Rusijos medicinos mokykla Nr.1 ​​su daugiau nei 80 metų patirtimiVeiksmingi mažų grupių mokymosi metodaiTarptautiniu mastu pripažinta PSO, GMC, JPA, MMC6 metų medicinos kursai, vykdomi anglų kalbaApie musĮsteigta 1935 m. , Turinti daugiau nei 80 metų patirties medicinos pedagogikos srityje1-asis universitetas Rusijoje siūlo medicinos programą visiškai anglų kalba1-asis laipsnis tarp Rusijos Medicinos Universitetų, Pasaulio universiteto Reitingų Rūmų 2018 mŠiuo metu universitete studijuoja apie 2650 tarptautinių studentų iš daugiau nei 50 pasaulio šalių... [-]
Rusija Russia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
7 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba