{healthcarestudies-pre-med:singular} Izraelyje

geriausių {healthcarestudies-pre-med:singular} Izraelyje 2019

Master

Studentai, kurie siekia priešmokyklinio ugdymo kursus, moko tolesnį išsilavinimą medicinos srityje. Be to, kad daugiausia dėmesio skiriama moksliniams tyrimams, tokiems kaip biologija ir organinė chemija, ši studijų sritis paprastai yra pagrindas daugeliui skirtingų karjeros sričių medicinoje.

Oficialiai žinoma kaip Izraelio valstybės, šalies kalba arba hebrajų ar arabų kalbomis. Dėl švietimo lygis šalyje yra skirstoma į pirminę, antrinė ir tretinė. Šalis turi kelis universitetus profesinį mokymą.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl sveikatos mokslų studijos {healthcarestudies-pre-med:plural} Izraelyje 2019

Skaityti Daugiau

Voyage to Medicine

Tel Aviv University
Su bendrabučiu 1 semestras July 2019 Izraelis Tel Aviv-Yafo

[+]

.

Programa skirta numalšinti studentus medicinos ir sveikatos priežiūros srityse. Tai suteikia unikalią galimybę gauti iš pirmo žvilgsnio pažiūrų ir patirties vienoje iš geriausių Izraelio ligoninių ir jos medicinos įstaigų, vadovaujant ekspertams šioje srityje dirbantiems gydytojams.

TOEFL testas (minimalus balas: parašyta 582, kompiuterinis 223, arba iBT 89) IELTS (minimalus balas: 6,5). Atkreipiame dėmesį, kad studentai, kurie gimė vienoje iš šių šalių, tačiau buvo įgiję išsilavinimą kitur, vis tiek turės atitikti anglų kalbos mokėjimo reikalavimą, kad užbaigtų savo paraišką. A galiojantį pasą kopija Pasas nuotrauka Sveikatos deklaracijos forma Medicinos forma [-]