{healthcarestudies-pre-med:singular} Izraelyje

geriausių {healthcarestudies-pre-med:singular} Izraelyje 2018/2019

Master

Prieš kreipdamiesi į medicinos mokyklą, jie dažniausiai įsitraukia į bakalauro studijas, kurios labiausiai tiktų jas parengti dėl šių programų intensyvumo. Premed course kursai gali padėti studentams keliauti toliau studijuoti ir, galiausiai, karjeros srityje.

Izraelis turi 8 universitetai ir akademiškai prižiūri aukštojo mokslo Izraelyje d. Šalis yra viena iš šalių, turinčių aukštą lygį universitetų įtraukimo pasaulyje. Jie turi draugišką studento santykius ne tik su vietiniais studentais, bet ir užsienio studentams.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl sveikatos mokslų studijos {healthcarestudies-pre-med:plural} Izraelyje 2018/2019

Skaityti Daugiau

Voyage to Medicine

Tel Aviv University
Su bendrabučiu 1 semestras July 2019 Izraelis Tel Aviv-Yafo

[+]

.

Programa skirta numalšinti studentus medicinos ir sveikatos priežiūros srityse. Tai suteikia unikalią galimybę gauti iš pirmo žvilgsnio pažiūrų ir patirties vienoje iš geriausių Izraelio ligoninių ir jos medicinos įstaigų, vadovaujant ekspertams šioje srityje dirbantiems gydytojams.

TOEFL testas (minimalus balas: parašyta 582, kompiuterinis 223, arba iBT 89) IELTS (minimalus balas: 6,5). Atkreipiame dėmesį, kad studentai, kurie gimė vienoje iš šių šalių, tačiau buvo įgiję išsilavinimą kitur, vis tiek turės atitikti anglų kalbos mokėjimo reikalavimą, kad užbaigtų savo paraišką. A galiojantį pasą kopija Pasas nuotrauka Sveikatos deklaracijos forma Medicinos forma [-]