Pramonės narkotikų plėtros magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Suprasti visą vaistų kūrimo procesą nuo molekulės iki patekimo į rinką

Pramonės narkotikų plėtros magistras yra skirtas patenkinti poreikį vadovams koordinuoti daugelį susijusių elementų, kad pagreitintų vaistų kūrimo procesą ir sklandų narkotikų kandidatų perėjimą į rinką.

Narkotikų plėtra yra ilgas, sudėtingas procesas, reikalaujantis daugelio specializuotų sričių sąveikos. Kvalifikuotas visų susijusių disciplinų koordinavimas, pradedant ankstyvo tikslo nustatymu ir patvirtinimu, naudojant saugumo ir veiksmingumo bandymus iki rinkos pradžios, gali racionalizuoti požiūrį į naujų vaistų gamybą.

„Labai svarbu, kad farmacijos pramonės darbuotojai suprastų visą vaistų kūrimo procesą, kad įvertintų jų kolegų perspektyvas ir tikslus, optimaliai bendradarbiautų ir galėtų priimti tinkamus sprendimus dėl projektų - per MIND jie įgyja reikiamų įžvalgų ir įgūdžių „

- Søren Bregenholt, „Novo Nordisk“ įmonių viceprezidentas

Dalyvių profiliai

Pramonės narkotikų plėtros magistras yra tęstinio mokymo programa, skirta farmacijos pramonės specialistams. Priėmimui reikia ne mažiau kaip dvejų metų atitinkamos darbo patirties.

Programa skirta patyrusiems biotechnologijų ir farmacijos pramonės atstovams, klinikinių tyrimų organizacijoms ir tam tikru mastu medicinos pramonei, kurie dalyvauja kuriant vaistus ir kuriems reikalingas viso proceso apžvalga bei išsamus supratimas apie vaistus. atskirus elementus.

Mokymai yra pritaikyti projektų vadovams, grupės vadovams, padalinių vadovams, tyrėjams ir kitiems, kurie turi arba tikisi, kad bus atsakingi už kelis narkotikų kūrimo proceso aspektus.

Tipiškas dalyvis turi tokią patirtį kaip inžinerija, farmacija, chemija, biochemija ar sveikatos mokslai. Įsipareigojimas ir susidomėjimas profesinių iššūkių tenkinimu yra reikalavimai, keliami Pramonės narkotikų plėtros programos magistrantūrai.

Programos struktūra

Ištęstinės studijos visą darbo dieną dirbantiems darbuotojams

60 ECTS kreditų magistro programa (lygi 1 metų dieninės studijos) yra suprojektuota užbaigti per 2–6 metų trukmės studijas. Nuolatinė studija nėra alternatyva, nes daug kursų yra tik kas antrus metus.

Visi kursai yra suprojektuoti taip, kad dalyvautų mažiausiai klasėje, kad galėtų įsitraukti į visą darbo dieną užimamą grafiką. Visi kursai paskaitomi Kopenhagoje, Danijoje.

Programos išdėstymas

Prisiregistruokite individualiems kursams arba užsiregistruokite į visą programą

Magistro programą sudaro privalomi kursai (30 ECTS), pasirenkamieji kursai (10-18 ECTS) ir magistro projektas (12-20 ECTS).

Privalomi kursai

* Turite nustatyti atitinkamus pasirenkamuosius kursus, kurie palaiko jūsų asmeninį studijų profilį. Pasirenkamieji kursai turi būti patvirtinti Studijų tarybos.

Mokymosi rezultatai

Baigus programą, absolventai turės plačią apžvalgą ir gebėjimą suprasti ryšius tarp visų vystymosi etapų nuo atradimo iki klinikinių tyrimų, registravimo ir rinkodaros.

„MIND“ programa suteikia narkotikų kūrėjams profesionalius elementus, kurie palaiko ryšius su kitais įmonės specialistais, taip pat su išorės partneriais, taip užtikrindamas aukštą ir naujausią mokslinio lygio darbą, atliktą daugiadisciplininėse projektų grupėse.

Absolventų gebėjimas efektyviai ir kritiškai vertinti kiekvieną narkotikų kūrimo proceso etapą leis jiems numatyti būsimas kliūtis.

Mokestis už mokslą

 • Mokestis už kursą: nuo 10 750 DKK iki 24,975 DKK
 • Visa programa: nuo 200 000 DKK

Viso programos kaina skiriasi priklausomai nuo jūsų registracijos statuso, pasirenkamojo kurso pasirinkimo ir pilietybės (žr. Žemiau).

Mokestis už mokslą yra diferencijuotas, tačiau vis dar fiksuotas - derybos nėra alternatyva

Danijos vyriausybė moka ministerijos subsidiją ES / EEE studentams, o visi kiti studentai turi mokėti visą kursų kainą.

 • Visas kursų kaina: visi ne ES / EEE piliečiai (faktinės išlaidos)
 • Sumažinta kursų kaina: visi ES / EEE piliečiai (išlaidos padengiamos iš ministerijos subsidijos)

University of Copenhagen nesuteikia studijų atleidimo ar stipendijų

University of Copenhagen nesuteikia jokių stipendijų ar stipendijų. Taip pat negalime atsakyti į užklausas dėl finansavimo.

Priėmimas ir taikymas

Priėmimo kriterijai atskiriems kursams arba visai programai

Taikomi tie patys priėmimo kriterijai, ar norite sekti individualius kursus ar visą programą.

 • Atitinkamas bakalauro laipsnis arba lygiavertis
 • Bent dvejų metų atitinkama darbo patirtis reguliavimo klausimais ar lygiaverčiais klausimais
 • Susipažinkite su kalbos tinklalapyje nurodytais reikalavimais

Paraiškų teikimo procesas

Užpildykite paraiškos formą per magistro programos svetainę www.mind.ku.dk ir prisiminkite reikiamus dokumentus.

Jei kreipiatės dėl individualių kursų, naudokite nuorodą atskiruose kursų puslapiuose. Paraiškos pateikimo terminas paprastai yra 8 savaitės iki pirmosios paskaitos dienos.

Programa turi reguliarų priėmimą, todėl paraiškos vertinamos, kaip jos yra.

Leidimai gyventi ir vizos

Prieš atvykstant į Daniją studentai iš ne ES / EEE šalių turi gauti vizą. Vizų reikalavimai norint patekti į šalį skiriasi, todėl turite pasikonsultuoti su Danijos ambasada ar konsulatu jūsų vietovėje.

Priėmimas į ne visą darbo dieną studijų programą nereiškia leidimo gyventi kaip studento. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į Danijos imigracijos tarnybą.

 • TIPAS: Tęstinis profesinis tobulėjimas
 • VIETA: University of Copenhagen , Danija
 • TRUKMĖ: 2-6 m
 • Kalba: Anglų
 • DALYVIAI: farmacijos pramonės specialistai
 • PRIĖMIMAS: Nuolatinis priėmimas į individualius kursus ir visą programą
 • PAPILDOMA INFORMACIJA: www.mind.ku.dk

Trukmė ir kaina

Pradžios data: Atidaryti registraciją

Trukmė: 2–6 metai ne visą darbo dieną

Kaina: Nuo 10 750 DKK iki 25 000 DKK už kursą. Nuo 200 000 DKK už visą programą.

Galutinis terminas: prašyti informacijos. Programa turi riedamąjį priėmimą ir paraišką tvarko, kaip jie atvyksta.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Driven by intellectual creativity and critical thinking since 1479, researchers and students at the University of Copenhagen have expanded horizons and contributed to moving the world forward. With it ... Skaityti daugiau

Driven by intellectual creativity and critical thinking since 1479, researchers and students at the University of Copenhagen have expanded horizons and contributed to moving the world forward. With its 5,000 researchers and 39,000 students, the University boasts an international research and study environment and is highly ranked on the leading ranking lists of the world's best universities. Skaityti mažiau