Read the Official Description

Praktiniai slaugytojai dirba kartu su kitais sveikatos priežiūros specialistais tokiose situacijose kaip akušerijos globos įstaigos, privatūs namai, valstybinės mokyklos ir ilgalaikės priežiūros įstaigos. CDI College praktinė medicinos slaugos diplomo programa traukia studentus į medicinos, chirurgijos ir reabilitacijos paslaugas įvairiausiose pareigose.

Programa supažindina studentus su Praktinės slaugos pagrindinėmis pareigomis ir atsakomybe. Mokymo programa atitinka Britų Kolumbijos licencijuotų praktinių slaugytojų koledžo nustatytus standartus (CLPNBC). Studentai yra apmokyti tiek visuotine, tiek klinikine praktika.

Kursai apima mokymosi visą gyvenimą ir laboratorijos darbą, taip pat klinikines praktikas. Šio prižiūrimo praktinio mokymo metu mokiniai įgyja patirties gydymo terapijoje, gerontologijoje ir bendruomeninės medicinos priežiūros įstaigose. Pasibaigus prižiūrimam mokymosi laikotarpiui, studentai dalyvauja rengiant globos ir darbo paieškos kursus, kad padėtų jiems pereiti nuo studento iki absolventų.

Program taught in:
Anglų

See 20 more programs offered by CDI College »

Last updated April 4, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019