Podiatrijos bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Podiatrijos bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Kojos yra patrauklios ir sudėtingos - jos per visą savo gyvenimą trunka tūkstančius kilometrų, jose yra ketvirtadalis kaulų žmogaus kūne, yra daugiau nei 200 skirtingų nustatytų pėdos sąlygų.

Šis laipsnis leis jums dirbti specialybės pramonėje, kurioje auga jūsų paslaugų paklausa, ir jūs galite turėti labai teigiamą poveikį žmonėms su bloginančiomis sveikatos sąlygomis.

Podiatrijos bakalauro studentai mokysis diagnozuoti ir gydyti problemas, susijusias su pėdomis ir apatine puse moderniomis priemonėmis Southern Cross University Gold Coast miesteliu. Per savo laipsnį turėsite profesionalių galimybių dirbti su vaikais ir suaugusiaisiais, sportininkams ir pagyvenusiems žmonėms, kad galėtumėte ištirti sportinius sužalojimus, pėsčiomis, biomechaniką ir ūmus pėdos sąlygas.

Šios programos absolventai turės galimybę užsiimti karjera su aukšto lygio savarankiškumu, dirbti ligoninėse, grupės praktikoje ar patys.

Karjeros galimybės

Kaip podiatras, dirba atskirai arba kaip komandos dalis, įvairiais būdais ir su visų amžiaus grupių klientais. Dauguma podiatrijos darbo vietų yra privačioje praktikoje, tačiau podiatristai taip pat turi galimybę dirbti bendruomenės sveikatos priežiūros įstaigose; ligoninėse ir specializuotose sveikatos priežiūros grupėse, pvz., diabetuose; sveikatos skatinimo ir švietimo srityse; su vaikais, sportininkams ir vyresnio amžiaus žmonėms; arba atlikti tyrimus.

Profesinis atpažinimas

Podiatrijos bakalauras yra akredituotas Australijos Naujosios Zelandijos Podiatrijos akreditavimo taryboje (ANZPAC). Absolventai gali prašyti nacionalinės registracijos kaip podiatrijos specialistai Australijos Podiatrijos valdyboje.

Norėdama užsiregistruoti praktikoje, Australijos sveikatos priežiūros specialistų reguliavimo agentūra [AHPRA]; turi būti laikomasi anglų kalbos standartų. Daugiau informacijos rasite AHPRA svetainėje.

Profesionalus įdarbinimas

Per keturis studijų metus studentai baigs apytiksliai 1000 darbo valandų įvairiose studijose. Šie parametrai apima (bet tuo neapsiribojant) viešąsias ligoninių pasikeitimus (didelės rizikos kojos klinikos), privačių praktikų (bendrąjį, sporto ir chirurginį) bei kaimo vietovių sveikatos būklę.

Profesinės praktikos paskirties vietose studentai privalo įvykdyti tam tikras prielaidas prieš lankydami bet kurias paskirties vietas. Prieš kreipdamiesi į šį kursą svarbu suprasti, kokie yra šie reikalavimai.

Pagrindinės studijų sritys

Podiatrijos bakalauras suteikia studentams galimybę suprasti teorinius ir praktinius podiatrijos aspektus, daugiausia dėmesio skiriant tiek bendroms, tiek specialistinėms žinioms ir įgūdžiams. Tai apima įvairias dalykines sritis, įskaitant anatomiją, patofiziologiją, farmakologiją, psichologiją ir bendravimą. Kai studentai pereina kursą, jie mokosi daugiau specializuoto turinio, įskaitant biomechaniką, reabilitaciją, dermatologiją, reumatologiją ir pediatrą.

Klinikiniai įgūdžiai įgyti dėl laipsniško ikiklinikinio stimuliavimo proceso, vidinių universitetinių klinikų ir išorinių klinikinių praktikų.

Apdovanojimai: kursas apima įterptųjų sąjunginės sveikatos apdovanojimų programą reikalavimus atitinkantiems studentams, kuriuos galima mokytis vienu metu bakalauro studijų metu.

Vertinimo metodai

Vertinimo metodai skiriasi kiekvienam vienetui ir gali apimti daugialypius ir egzaminų tipo egzaminus, scenarijus pagrįstus atvejų tyrimus, pamokų seminarų pristatymus, rašytinius užduotis ir praktinių įgūdžių testavimą.

Mokymo metodai

Universiteto studentai mokosi įvairiais metodais, įskaitant paskaitas, pamokas, laboratorinius užsiėmimus, simuliacijas, klinikinę praktiką, internetines veiklas ir vaizdo įrašų arba podcast'o virtualias klases. Mokymo metodas gali skirtis nuo vieneto iki vieneto. Tikimasi, kad studentai imsis klinikinių patalpų, esančių išorėje universitetų miesteliuose.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 2, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Kov 4, 2019
Duration
Trukmė
4 - 8 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
26,400 AUD
Information
Deadline
Sau 20, 2019
Locations
Australija - Bilinga, Queensland
Pradžia : Kov 4, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2023
Dates
Kov 4, 2019
Australija - Bilinga, Queensland
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2023