Pirminės sveikatos priežiūros magistrantūros psichoterapija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mūsų magistrantūros psichologinė terapija pradinėse globos įstaigose teikia ekspertinius mokymus apie įrodymais pagrįstą kognityvinę elgesio terapiją (angl. CBT) suaugusiems pirminėje sveikatos priežiūros srityje. Sternlingo universitetas ir Dundee University of Stirling kartu pristatė NHS specialistus ir klinikinius mokslinius darbuotojus, kad suteiktų jums klinikinių ir profesinių įgūdžių, kuriuos turėsite dirbti kaip klinikinę praktiką taikomojoje psichologijoje NHS.

Psichikos sveikatos tarnyboms visoje Jungtinėje Karalystėje susiduria su vis didėjančią terapinių paslaugų poreikį gydyti bendras psichinės sveikatos sutrikimus. NHS įsipareigojimas teikti įrodymais pagrįstus gydymo būdus reiškia, kad teorinis šio kurso tikslas yra KPT. Kursą kartu rengė NHS klinicininkai ir klinikiniai mokslininkai Dundee medicinos mokykloje ir University of Stirling psichologijos skyriuje. Jūs mokysite ir prižiūrėsite NHS.

Kursas lavins jūsų žinias apie bendrų psichinės sveikatos sutrikimų paplitimą, diagnostinius kriterijus, pristatymą ir gydymą pagal CBT. Jūs lavinsite sugebėjimą saugiai pasiekti įvairius veiklos tikslus, konstruktyviai reaguodamas į klinikinę priežiūrą ir laikydamasis profesinių bei etinių gairių.

Kandidatai į šią programą tuo pačiu metu kreipiasi dėl darbo su NHS, o priėmus mokestį už mokslą moka NHS Škotijos švietimas.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

  1. Įgysite klinikinių ir profesinių įgūdžių, reikalingų dirbant NHS taikomosios psichologijos klinikiniu bendradarbiu.
  2. Jūs tuo pat metu pateiksite prašymą įsidarbinti NHS ir, jei priimsite, jūsų studijų įmokas mokės Škotijos „NHS Education“.
  3. Kursą sukūrė NHS profesionalai ir klinikos akademikai.

Kurso tikslai

Šis kursas, finansuojamas Škotijos Nacionalinės sveikatos priežiūros tarnybos švietimo (Švietimo ir mokslo ministerija), skirtas praplėsti savo žinias apie žmogaus elgesio ir psichologinių sutrikimų teorinius pagrindus. Tai padės jums sukurti reikiamas kompetencijas, kad būtų galima gauti įrodymais pagrįstų psichologinių terapijų, skirtų gydyti bendruosius psichinės sveikatos sutrikimus suaugusiems pirminės sveikatos priežiūros įstaigose.

Darbo vietos

Klinikinių įgūdžių mokymas atliekamas prižiūrimose NHS patalpose.

Kurso informacija

Kursą sudaro penki moduliai ir šeštasis tyrimo modulis. Pirmieji trys moduliai yra prižiūrimi Dundee universiteto, o antrasis - pagal University of Stirling . Visi moduliai yra pagrindiniai ir nėra papildomų modulių.

Mokymas

Modulius mokysime pasitelkiant klinikinius seminarus ir seminarus, kuriuos palaiko internetinė mokymosi medžiaga.

NHS darbdaviai teikia tinkamas studijų paslaugas, įskaitant kompiuterius ir interneto ryšį, kad galėtumėte atlikti akademinius darbus vietoje. Klinikinė veikla ir terapinių intervencijų teikimas bus prižiūrimi ir vadovaujamasi NHS sveikatos priežiūros įstaigoje. Jie pateiks rekomendacijas dėl visų klinikinės kompetencijos aspektų pagal sutartas gaires. Klinikinės kompetencijos įvertinimai bus grindžiami NHS nustatymo praktikos įrodymais ir stažuotojo klinikinės sąveikos su pacientais stebėjimais.

Jums bus paskirtas NHS klinikinis vadovas, kuris prižiūri ir pateikia jūsų klinikinės veiklos rekomendacijas. Jums taip pat bus paskirta universiteto vadovė iš kursų komandos (kuri peržiūri klinikinę veiklą) ir universiteto mokslinių tyrimų vadovas.

Vertinimas

Kursą sudaro maždaug 50 procentų akademinių studijų ir 50 procentų praktinis klinikinės praktikos darbas.

Akademinis vertinimas bus atskirais atvejais, remiantis NHS klinikiniu darbu, esė, egzaminais ir disertacija. Be to, pirmiau išvardytų pirmųjų trijų modulių sėkmingas užbaigimas priklausys nuo to, ar jūsų NHS klinikinė priežiūra patenkins jūsų klinikinės kompetencijos įvertinimą. Klinikinės kompetencijos vertinimas atliekamas praėjus šešiems mėnesiams ir devyniems mėnesiams. Šiais klausimais bus atkreiptas dėmesys į bet kokią nepatenkinamą klinikinę kompetenciją ir numatoma, kad reikia taisomųjų veiksmų programos, kurią reikia sėkmingai įgyvendinti iki modulių pabaigos.

Kitas pradinis klinikinės kompetencijos įvertinimas bus pateiktas gruodžio pradžioje. Šiuo metu reikalaujama, kad būtų patenkinamas minimalus reitingas.

Klasės valandos

Studentai praleidžia 12 mėnesių Stirlingo ir Dundee universitetuose. Klinikinių įgūdžių mokymas vyksta tiek prižiūrimose NHS, tiek universitetuose vykstančių akademinių įgūdžių seminaruose. Šį mokymą palaiko internetinė mokymosi medžiaga. Jūs turite dalyvauti viename ar kitame universitete keturias dienas per mėnesį devynis šių metų mėnesius, be sausio mėnesio dviejų savaičių trukmės klinikinių įgūdžių mokymui.

Kursų direktorius

Freda McManus ( University of Stirling Psichologijos skyrius)
+44 (0) 1786 466839
fvmcmanus@stir.ac.uk

Dr Will Goodall (Dandžio universiteto psichiatrijos katedra)
+44 (0) 1382 632410
wg1@stir.ac.uk

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau