PhD visuomenės sveikatos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ph.D. Visuomenės sveikata

Visuomenės sveikatos centras (CPH) sutelkia klinikinių tyrimų, epidemiologijos ir visuomenės sveikatos problemų tyrėjus, daugiausia dėmesio skiriant žmogui, informatikai, klinikiniams tyrimams ir laboratoriniams tyrimams. Daugiadisciplininės komandos glaudžiai bendradarbiauja kuriant ir vertinant atrankines, diagnostines, profilaktines ir terapines intervencijas, kurios maksimaliai naudos pacientams ir gyventojams. Mūsų tikslas yra įdarbinti, mokyti ir įkvėpti kai kuriuos geriausius magistrantus, kurie yra tvirtai pasiryžę atlikti klinikinius ir praktinius tyrimus.

Tyrimo stiprybės

CPH susirinko ekspertai iš įvairių tyrimų sričių, įskaitant epidemiologiją ir visuomenės sveikatą, bandymų metodiką, sveikatos paslaugų tyrimus, laboratorinius mokslus ir papildomus klinikinius specialistus. Šie ekspertai turi bendrą tikslą - išversti biologinius, klinikinius mokslus ir epidemiologines įžvalgas į veiksmingas klinikinės ir visuomenės sveikatos intervencijas siekiant užkirsti kelią ligoms ir gerinti sveikatą

Mes naudojame įvairius mokslinių tyrimų metodus poveikio regioninei, nacionalinei ir pasaulinei sveikatos politikai, įskaitant didesnį supratimą apie ligų genomo ir aplinkos veiksnius, pagerintą biologinių žymenų identifikavimą ir ligų fenotipą, naujų diagnostikos ir gydymo vertinimą bei pacientų geresnių rezultatų ir visuomenės sveikatos gerinimą. Mes siekiame sukurti ir palaikyti pasaulinio lygio mokslinių tyrimų aplinką su aukščiausios klasės laboratorijomis ir IT įranga palaikomoje ir kolegialioje atmosferoje.

Mes siūlome dinamišką ir skatinamąją aplinką dabartiniams ir būsimiems mokslo darbuotojams, kurie palengvins talentingų magistrantų (šiuo metu priimančių 70 PGR studentų), doktorantų ir klinikų mokslininkų mokymo ir konsultavimo paslaugas, leidžiančias CPH skatinti strategines mokslinių tyrimų interesai naujose srityse.

ENTRY REQUIREMENPh.D.

PhD, MD, MPhil, MCh

Įėjimo reikalavimai

Minimalus akademinis reikalavimas įtraukti į mokslinių tyrimų studijų programą paprastai yra Aukštesnės klasės antrojo laipsnio diplomas iš Jungtinės Karalystės arba ROI teikėjo arba lygiavertė kvalifikacija, priimtina universitetui. Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mokykla.

Papildoma informacija tarptautiniams studentams

Tarptautiniai studentai (kuriems anglų kalba nėra jų pirmoji kalba) turi sugebėti įrodyti savo anglų kalbos mokėjimą, kad galėtų visiškai išnaudoti savo studijas. Ne Europos ekonominės erdvės piliečiai taip pat turi atitikti Jungtinės Karalystės vizų ir imigracijos (UKVI) reikalavimus dėl imigracijos vizų tikslais anglų kalba. IELTS * rezultatas - 6,0, bet kuriai sudedamajai daliai - ne mažiau kaip 5,5, arba lygiavertė Universitete priimtina kvalifikacija. (* Atsirado per pastaruosius 2 metus).

Jei norėtumėte tobulinti anglų kalbos įgūdžius prieš pradėdami šią programą, mūsų partneris INTO Queen's University Belfast siūlo įvairius anglų kalbos kursus. Šie intensyvūs ir lankstūs kursai yra skirti pagerinti anglų kalbos galimybes prisijungti prie šios programos.

YPATUMAI

  • Mes sukūrėme Visuomenės sveikatos kompetencijos centrą Šiaurės Airiją, vieną iš penkių nacionalinių JK visuomenės sveikatos srities kompetencijos centrų su
  • Mes priimame Šiaurės Airijos centro bandymų metodologijos tyrimams ir Kočrano metodologijos peržiūros grupei.
  • Mes sėkmingai pradėjome Šiaurės Airijos grupę "Ilgalaikio senėjimo tyrimas" (NICOLA), 15 metų stebėjimo tyrimą, skirtą stebėti asmenis, vyresnius nei 50 metų mūsų "Wellcome Trust" - Šiaurės Airijos klinikinių tyrimų laboratorijoje Wolfson, esamas.
  • Šiaurės Airijos vėžio registras yra įsikūręs CPH, ir mes dalyvaujame platų tarptautinių, didelio masto konsorciumų, tokių kaip MORGAM, GENIE ir CHANCES, tinklą.
  • "Big Data" analizę lengvina per mūsų £ 5m Šiaurės Airijos administracinių duomenų tyrimų centras (ADRC).

KARJEROS GALIMYBĖS

Karalienės magistrantams suteikiamos išskirtinės pranašumos. Unikalios iniciatyvos, tokios kaip "Degree Plus" ir "Researcher Plus", skatina mūsų įsipareigojimą įsidarbinti, tuo tarpu novatoriškos lyderystės ir vykdomosios programos kartu su integruotu verslo ekspertų pagalba padeda mokiniams įgyti pagrindinių lyderių pozicijas tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Karalienės magistrantams suteikiamos išskirtinės pranašumos. Unikalios iniciatyvos, tokios kaip "Degree Plus" ir "Researcher Plus", skatina mūsų įsipareigojimą įsidarbinti, tuo tarpu novatoriškos lyderystės ir vykdomosios programos kartu su integruotu verslo ekspertų pagalba padeda mokiniams įgyti pagrindinių lyderių pozicijas tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

MOKESČIAI

Yra daug finansavimo ir stipendijų galimybių tiems, kurie svarsto studijas Queen's.

PhD finansuojami studentai

Mes siūlome visiškai finansuojamus mokymus neįvykdytiems magistrantams iš trijų fakultetų ir penkių doktorantūros mokymo centrų.]

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ... Skaityti daugiau

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ten universities in the UK for Research Intensity. Skaityti mažiau