PhD programa pažinimo mokslus

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie programą

x

Visiškai anglų daktaras programa pažinimo mokslus (AP) Nacionalinėje Chung Cheng universiteto (CCU), yra naujas doktorantūros programą, oficialiai įkurta 2013 m sukurtas bendromis pastangomis tarp fakulteto nariams tyrimų centras pažinimo mokslus Psichologijos katedra , absolventas institutas kalbotyros katedra, Filosofijos, absolventas institutas švietimo, Elektros inžinerijos katedra, o Kompiuterijos katedra ir informacijos inžinerijos srityje.

CCU buvo atlikti pagrindinį vaidmenį, siekiant skatinti pažinimo mokslus daugiau nei ketvirtį amžiaus Taivane, ir mes džiaugiamės galėdami paskelbti naują laipsnį teikianti daktaro programą, kuri atstovauja tarpdisciplininę integraciją visoje daugeliu gerai išsivysčiusių akademinių institutų ir departamentų CCU.

Mūsų tikslas

Magistro

Pagrindiniai tikslai CS programos yra ištirti žmogaus proto ir intelekto, smegenų mechanizmus, sukeliančius psichinių funkcijų pobūdį ir elgesį, kuris išveda iš protinius gebėjimus. Tiksliau, ši programa apima tokias sritis apimančius psichologija (ypač pažinimo psichologija), Lingvistika, filosofija (ypač filosofija proto), dirbtinio intelekto, vaizdo apdorojimo, mašinų mokymosi, ir neurologijos. Mes ne tik numatyti, kad įmokas į proto, smegenų studijos, ir elgesį nuo mūsų pačių disciplinų, bet taip pat gauti naudos iš glaudžiai bendrauja ir bendrauti su kolegomis iš kitų disciplinų, kurie dalijasi tuos pačius intelektinius interesus, tiek teorijos statybai lygio ir empirinių tyrimo lygis. Tiems tikslams, mes organizuotas CS programą į keturias pagrindines sritis pagal dalyvaujančių fakulteto nariai patirties. Keturios pagrindinės sritys yra taip:

 • Kognityvinė neurologijos - įskaitant regėjimo pažinimo, vystymosi neurologijos, emocinį vystymąsi, skaitymo ir kalbos vystymosi, pažinimo modeliavimas, neuroanatomija, neurofiziologijos ir tt
 • Kalbotyros ir kalbos apdorojimas - įskaitant sintaksės, fonologijos, semantika, psicholingvistikos, kalbos ir pažinimo, kompiuterinės lingvistikos, kalbos įsigijimo, skaitymo supratimas ir tt
 • Protas ir pažinimas - įskaitant logikos ir dirbtinio intelekto, psichikos atstovavimo, sąmonės ir tt pagrindu
 • Taikomoji pažinimas - įskaitant pažinimo senėjimo, žmogiškųjų veiksnių, švietimo ir mokymosi, žmogaus ir kompiuterio sąsajos dizaino, dirbtinio intelekto, vaizdo apdorojimo ir mašina mokymo, ir tt
Magistro

Vizija ir karjeros perspektyvas

 • Teikti įvairiapusę ir turtingą mokymosi aplinką CS studentai turėti iš pirmų rankų Global Village patirtimi.
 • Puoselėti ir ugdyti AP studentų profesinių įgūdžių ir žinių, pažinimo mokslų ir susijusiose srityse.
 • Empowering CS studentams reikiamo mokymo ir įgūdžių dirbti (a) mokymą ir pozicijas kolegijose ir universitetuose (2), R & D pozicijas pramonėje, kur žmonės, kaip galutiniai vartotojai yra pagrindinis rūpestis pagamintų prekių ir produktų.

Tinkamumas: Kas gali kreiptis?

Tinkamumas taikyti CS visą anglų doktorantūros programos yra visiškai laikantis nustatytų reikalavimų iki CCU. Konkretūs kriterijai yra šie:

 • Pareiškėjai užjūrio kinų studentai turi atsiųsti paraiškas CCU ir universitetą komiteto užjūrio kinų studentų per individualaus taikymo. Rezultatas bus išsiųsti universitetą komiteto užjūrio kinų studentų, ir pareiškėjai bus pasakyta atskirai nuo komiteto.
 • Pareiškėjai žemyninės Kinijos studentai turi atsiųsti paraiškas CCU ir universitetą komiteto kontinentinės Kinijos studentai per individualaus taikymo. Rezultatas bus išsiųsti universitetą komiteto žemyninės Kinijos studentai, ir pareiškėjai bus pasakyta atskirai nuo komiteto.
 • Buitinė pareiškėjai privalo gauti magistro laipsnį iš vidaus universitete ar nepriklausomo kolegijoje akredituota Švietimo Taivano ministerijos, iš užsienio (tarptautinį) universitete ar kolegijoje Švietimo Taivano ministerija pripažino, arba gauti išsilavinimo lygį atitinkančio Magistro laipsnis.
 • Tarptautinė pareiškėjams turi šiuo metu palaikykite pilietybę kitoje užsienio šalyje nei Taivane, Kinijoje, Honkonge ir Makao, ir niekada surengė Užjūrio Kinijos studento statusą.
 • Pareiškėjai turi pateikti įrodymų, anglų kalbos (tokiu TOEFL PBT, TOEFL CBT, TOEFL IBT, IELTS, TOEIC, ar GEPT).
ų

Paraiškų teikimo tvarka ir reikalingi dokumentai

Visos paraiškos turi būti pateiktas per internetinę paraiškos sistemoje CCU. Baigęs paraišką internete, pareiškėjai turėtų spausdinti visus šiuos dokumentus ir siųsti paketą centro Tarptautinių reikalų ir biržoje, Nacionalinis Chung Cheng universitete.

Reikalingi dokumentai

 • Prašymo forma
 • Įrodymas finansinių išteklių
 • Deklaracija Tautybė (Ši forma yra pridedama prie dviejų paskutinių puslapių paraiškos formą)
 • (Minimalių) du rekomendaciniai laiškai
 • Fotokopijos aukščiausios uždirbo laipsnį
 • Bakalauro ir magistro (arba aukščiausio lygio) kursai nuorašai
 • Autobiografija parašytas anglų kalba (įskaitant priežasčių taikyti skaitymo programų, mokslinių tyrimų patirtį ir tt)
 • Anglų studijų planas parašytas anglų kalba (įskaitant pavadinimą, abstrakčiai, mokslinių tyrimų tikslų, metodų, numatomi rezultatai, literatūros ir tt)
 • Oficialus įrodymas anglų kalbos
 • Magistro baigiamasis darbas ir / arba kitų susijusių mokslo darbai.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The first public University founded after Taiwan’s economic boom in the 1980?s, National Chung Cheng University broke ground after the Executive Yuan passed the plan to build the university in 1986 in ... Skaityti daugiau

The first public University founded after Taiwan’s economic boom in the 1980?s, National Chung Cheng University broke ground after the Executive Yuan passed the plan to build the university in 1986 in honor of the late president CHIANG Kai-Shek and to develop higher education in the Yun-lin, Chia-yi, and Tainan areas. Skaityti mažiau