Ph.D. chemijos ir farmacijos mokslų ir biotechnologijų srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

120454_biblio_950x350.jpg

Plotas: Chemijos ir farmacijos mokslai ir biotechnologijos

  • Chemijos mokslai
  • Farmacijos, mitybos ir maisto mokslai

Ph.D. Chemijos mokslų kursai

Pagrindinis chemijos mokslų daktaro kurso tikslas yra pasiūlyti galimybę dalyvauti moksliškai skatinančiose mokslinių tyrimų grupėse, kad būtų rengiami specialistai, paruošti moksliniams tyrimams visose naujoviškose srityse, kuriose dalyvauja cheminiai procesai, pradedant nuo organinės sintezės iki medžiagų vystymo, nuo taikymas analizėms ir cheminės charakteristikos iki maisto kokybės vertinimo.

Per trejus metus Ph.D. Žinoma, studentai turės asmeninius mentorius, kurie moko juos sekti mokslinių tyrimų temas, siekdami suteikti studentams galimybę savarankiškai suformuluoti mokslinę problemą, pasiūlyti hipotezes ir procedūras, padedančias jas išspręsti eksperimentiniu ar teoriniu lygmeniu skirtingose. chemijos mokslų srityse. Pagrindinės mokslinių tyrimų temos yra analitinė ir aplinkos chemija, maisto chemija, neorganinė chemija ir organinė chemija:

  • Analizės ir aplinkos chemijos tyrimas apima CH4-CO2 pakeitimo pagrįstumą jūros gamtinių dujų hidratų nuosėdose, nanokompozitinių funkcinių medžiagų sintezę ir apibūdinimą Li-ion ir Na-jonų baterijoms ir sugeriančioms / fotoaktyvioms nanomedžiagoms energijos ir aplinkos apsaugos reikmėms. Kiti tyrimai yra susiję su kultūros paveldo apibūdinimo, išsaugojimo ir atkūrimo diagnostikos metodais, pavojingų atliekų imobilizavimo technika neorganinėse polimerinėse matricose, chemometrinių duomenų rinkinių sudarymu, mėginių paruošimu ir analizavimu, skirtu tam tikrų teršalų ir analitų skirtingoms skirtingoms medžiagoms. aplinkos matricos.
  • Pagrindinė maisto chemijos tyrimo sritis yra maisto kokybės įvertinimas, naudojant naujus metodus, skirtus nustatyti ir kiekybiškai nustatyti ir naujus, ir klasikinius cheminius žymenis, tirti maisto produktų gamybos ir perdirbimo reakcijas bei sudėties pokyčius.
  • Neorganinės chemijos tyrimai apima keletą svarbių chemijos sričių, tokių kaip koordinacinė chemija, organometalo chemija, metaliniai vaistai, metalai medicinoje ir biologiniai procesai, katalizė, akytos koordinavimo polimerai, MOF ir funkcionalizuotos nano medžiagos. Pagrindinės temos yra: a) naujų ligandų projektavimas ir sintezė, pasižyminti C-, N-, O-, P- ir S-donorų grupių buvimu; b) jų koordinavimo pajėgumų įvertinimas su pagrindine grupe ir vėlyvaisiais pereinamojo metalo jonais; c) medicininės neorganinės chemijos, kompozitinių medžiagų, katalizės ir optoelektronikos medžiagų taikymo.
  • Organinės chemijos tyrimai organizuojami šiose srityse: organinių reakcijų kataliziniai procesai; sintetinė organinė chemija, daugiausia dėmesio skiriant pagrindinėms reakcijoms įvairių bioaktyvių junginių, įskaitant farmakologiškai svarbias organines molekules, sintezėje; organinės transformacijos, naudojant naujus tvarius procesus, naudojant netradicinius metodus labai funkcionalizuotoms organinėms molekulėms gaminti; organinė paviršiaus chemija, orientuota į paviršių modifikavimą naudojant organines molekules, kad būtų sukurtos kontroliuojamų savybių dangos ir medžiagos.120452_Festadottorato2019.jpg

Dėl aktyvaus mokslinio bendradarbiavimo Camerino universiteto Chemijos centre, Ph.D. studentai yra raginami dalyvauti savo veikloje kitose mokslinių tyrimų grupėse Italijoje ir užsienyje. Dėl šios priežasties gebėjimas bendrauti anglų kalba tiek žodžiu, tiek raštu, yra privalomas doktorantūros doktorantūros reikalavimas. studentams.

Ph.D. Farmacijos, mitybos ir maisto mokslų kursai

Pagrindinis šio Ph.D. programa yra skirta Ph.D. studentai skatina mokslinius tyrimus narkotikų kūrimo, loginio sintezės, in vitro ir in vivo farmakologinių tyrimų, vaistų ir kosmetikos formavimo ir pristatymo, maisto kokybės ir saugos, maisto papildų ir maistinių medžiagų, analitinių ir biologinių augalų ekstraktų tyrimų srityse.

Per trejus metus Ph.D. Žinoma, studentai turės asmeninius mentorius, kurie moko juos sekti mokslinių tyrimų temas, siekdami suteikti studentams galimybę savarankiškai suformuluoti mokslinę problemą, pasiūlyti hipotezes ir procedūras, padedančias jas išspręsti eksperimentiniu ar teoriniu lygmeniu aukščiau. skirtingose srityse.

Bendra visų pirmiau išvardytų mokslinių tyrimų koncepcija yra susijusi su žmonių sveikata ir gerove. Mokslinių tyrimų veikla bus susijusi su kompiuterizuotu vaistų kūrimu ir optimizavimu; galimų vaistų sintezė su skirtingais sintetiniais metodais ir instrumentine charakteristika; izoliuotos makromolekulės, ląstelių audiniai ir gyvūnų farmakologiniai tyrimai; naujų narkotikų tiekimo sistemų strategijų; naujos formulės, daugiausia pagrįstos natūraliais ingredientais, kosmetikai; gilių kvantitatyvinių maisto produktų analitinių tyrimų; funkcinių maisto ir maisto papildų, daugiausia pagrįstų mityba, kūrimas; eterinių aliejų ir augalų ekstraktų analiziniai tyrimai ir biologinės savybės.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

UNICAM has instituted an International School of Advanced Studies with the objective of increasing the internationalisation of Doctoral education.

UNICAM has instituted an International School of Advanced Studies with the objective of increasing the internationalisation of Doctoral education. Skaityti mažiau