Pedoretikos bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Pedoretikos bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Kada nors norėjote būti aukščiausios kokybės profesija? "Pedorthics" yra neseniai susijusi sveikatos specialybė, orientuota į biomechaniką ir pėdos funkcijos gerinimą, siekiant skatinti geresnį judumą.

Mūsų "Pedorthics" bakalauras , vienintelis tokio pobūdžio laipsnis, kurį siūlo Australijos universitetas, rengia jus už batų ir ortotiko dizaino ir gamybos specialisto karjerą, kad maksimaliai padidintų pėdų našumą ir gydytų apatinių galūnių sąlygas. Mokiniai susipažins su pėdų, kojų mechanikos, verslumo, avalynės dizaino ir avalynės gamyba.

Southern Cross University daugiausia dėmesio skiria problemoms grįstiems mokymams mažose grupėse ir patirties mokymui, teikia naujas kampelės laboratorijas ir palengvina praktines užduotis daugelyje sveikatos priežiūros įstaigų.

Absolventai turės galimybę dirbti įvairiose srityse, įskaitant sveikatos praktiką, sporto pramonę, neįgaliųjų sektorių ar madingą avalynę.

Karjeros galimybės

Kaip pedoristas - sveikatos priežiūros specialistas, kuris specializuojasi tobulinant žmogaus judėjimą, ypač eisenos ir geresnės kojų funkcijos. "Pedorthist" atlieka išsamų įvertinimą, dėl kurio gali būti pagamintos korekcinės avalynės, ortozės ar kiti pagalbiniai prietaisai. "Pedortistai" dirba su suaugusiaisiais, vaikais, žmonėmis su negalia ir sportininkams. Jie taip pat gali panaudoti savo įgūdžius patogiai madingai avalynei.

Tipiški karjeros pavyzdžiai:

Darbas su suaugusiaisiais - sprendžiant susijusį skausmą nuo pėdos, kelio ir nugaros, siekiant pagerinti gyvenimo kokybę.

Diabeto priežiūra - kai kojų pataisymas ir valdymas per avalynę ir ortūzas gali užkirsti kelią galūnių praradimui.

Neįgaliųjų sveikatos priežiūros paslaugos - kai tinkama avalynė, ortozė ir parama yra gyvybiškai svarbios siekiant užtikrinti geriausius rezultatus ir sumažinti funkcijos blogėjimą bei pagerinti komfortą.

Avalynės dizainas ir gamyba - tiems, kurie domina avalynės mados, naudokite savo pedorthic know-how, kad madinga avalynė unikali, bet patogi.

Pediatrija - vaikams ir vaikams teikiama teisinga avalynė ir ortozės.

Sporto pramonė - kai avalynės ir ortozių sąveika gali padėti sportininkams atlikti geriausius. Daugelis rimtų ir profesionalių sportininkų turi savo ortezę ir avalynę, atitinkančią jų poreikius.

Tarptautinis - mokantis pedotrija gali atverti užimtumo galimybes užsienyje, nes studentai bus susipažinę su įvairiais tarptautiniais ryšiais.

Profesinis atpažinimas

Šis kursas turi laikiną akreditaciją Australijos Pedorthic Association, kol baigsis pirmasis absolventų ciklas 2019 m. Kai visiškai akredituota, laipsnis leis absolventams praktikuoti kaip profesionalūs pedorthists, tapti Asociacijos nariais, ir pasirodys Australijos Pedoristų registre .

Profesionalus įdarbinimas

Kurso metu studentai įgyja darbo patirtį, kad galėtų pritaikyti savo įgūdžius ir žinias. Per tris studijų metus jie baigs apytiksliai 1000 darbo valandų įvairiose vietose.

Profesinės praktikos paskirties vietose studentai privalo įvykdyti tam tikras prielaidas prieš lankydami vietą. Prieš kreipdamiesi į šį kursą, apsvarstykite svarbią informaciją apie šiuos reikalavimus www.scu.edu.au/healthplacements.

Pagrindinės studijų sritys

Kursas kuria išsamias žinias ir susijusius įgūdžius šioje naujoje sąjungininkų sveikatos profesijoje. Moksleiviai yra supažindinami su pėdų priežiūra, kaip savarankiško gyvenimo ir mobilumo sąlyga. Tyrimai apima mokymosi apie sveikatos problemas, susijusias su kojų ir avalynės projektavimu ir gamyba.

Vertinimo metodai

Šiame kurse naudojami įvairūs vertinimo metodai, įskaitant pasirinkimo egzaminus, trumpalaikius egzaminus, esė egzaminus, atvejų tyrimus, vadovėlių ir seminarų pristatymus, diskusijas, raštu darbus, simuliacijas ir klinikinių įgūdžių testavimą.

Klinikinėse aplinkose reikalingi klinikiniai el. Portfeliai, refleksinės pratybos ir klinikinės kompetencijos vertinimas.

Kiekvienam vienetui dažniausiai yra du arba trys vertinimo elementai.

Mokymo metodai

Universiteto studentai turi daugybę mokymo metodų, įskaitant paskaitas, vadovėlius, internetinius veiksmus ir vaizdo įrašų arba podcast'o virtualus klases. Mokymo metodas gali skirtis nuo vieneto iki vieneto.

Mūsų internetinė studijų galimybė yra labai interaktyvi ir siekia skatinti bendradarbiavimą ir bendruomenės jausmą. Studentai gali gauti podcast'o arba vaizdo įrašų paskaitų, elektroninių mokomųjų medžiagų, seminarų, internetinių diskusijų forumų ir virtualių klasių derinį. Mokymo metodas gali skirtis nuo vieneto iki vieneto.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 2, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Kov 4, 2019
Duration
Trukmė
3 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
26,400 AUD
Information
Deadline
Sau 20, 2019
Locations
Australija - Bilinga, Queensland
Pradžia : Kov 4, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022
Dates
Kov 4, 2019
Australija - Bilinga, Queensland
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022