Pasaulinės sveikatos magistrantūros programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pasaulinės sveikatos magistrantūros programa orientuota į iššūkius, peržengiančius valstybių sienas ir turinčius įtakos dabartinei, taip pat ir ateities kartoms.

Programos pristatymas

Pasaulinė sveikata, be kita ko, apima visuomenės sveikatos, medicinos, epidemiologijos, sveikatos ekonomikos, elgesio mokslo, aplinkos mokslų ir antropologijos žinias ir perspektyvas. Tai yra nauja tyrimų, švietimo ir informacijos apie sveikatos iššūkius, su kuriais susiduria pasaulio gyventojai, platforma.

Ši vienerių metų programa susideda iš trijų dalių. Pagrindinė dalis suteikia bendrą žinių bazę. Išplėstinę dalį sudaro kursai, skirti įvairioms specifinėms visuotinės sveikatos sritims, tokioms kaip užkrečiamosios ligos, neužkrečiamosios ligos, motinos ir vaiko sveikata. Paskutinė dalis yra kaip disertacija pateiktas mokslinių tyrimų projektas, kuris gali būti vykdomas Švedijoje arba mažų ar vidutinių pajamų šalyje, kur jau bendradarbiauja Karolinska Institutet .

Skaitykite daugiau apie tai, kaip programa yra struktūrizuota programos programoje .

Karjeros galimybės

Turite potencialų darbo sritį nacionalinėse ar tarptautinėse organizacijose, kurios bendradarbiauja su mažas ar vidutines pajamas gaunančiomis šalimis skurdo ir sveikatos klausimais. Baigę programą, jūs taip pat galite kreiptis dėl doktorantūros studijų.

Daugiau informacijos

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paraiškas, konkrečius atvykimo reikalavimus ir atranką, apsilankykite „ Magistrantūros programos globalios sveikatos“ puslapyje , Karolinska Institutet tinklalapyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Karolinska Institutet is a one-faculty university dedicated solely to the medical and health sciences, with a reputation for top quality research and innovation. Karolinska Institutet is consistently ... Skaityti daugiau

Karolinska Institutet is a one-faculty university dedicated solely to the medical and health sciences, with a reputation for top quality research and innovation. Karolinska Institutet is consistently ranked in the top 50 universities globally and the top 10 medical universities in Europe. Skaityti mažiau