Paramedicinos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Imkis veiksmų ir pradėkite savo karjeros paramedicą

USQ Paramedicinos bakalauras suteiks jums specialių įgūdžių, kurie yra unikalūs kaip paramedicinos specialistai, ir jūs būsite apmokyti vertinimo, analizės, sprendimų priėmimo ir sunkiosiose situacijose srityse.

Nuo pirmųjų metų ir visą savo laipsnį, jūs užbaigsite klinikines praktikas su "Queensland" greitosios pagalbos tarnyba ir kitomis sveikatos priežiūros įstaigomis - norėdami įgyti "praktinės patirties".

Būdamas paramedicinos studentas, turėsite galimybę patobulinti savo įgūdžius mūsų imituotose greitosios medicinos pagalbos ir avarinio parengimo laboratorijose.

Mūsų Paramedicinos bakalauras buvo sukurtas pirmaujančių medicinos ir paramedicinos darbuotojų, kurie supranta realiąją situaciją prieš ligoninėse teikiamos neatidėliotinos pagalbos.

Profesinė akreditacija

Apdovanojimų paramedicinos srityje privaloma profesinė akreditacija nėra.

USQ buvo suteikta laikinajai akreditacijai iš greitosios pagalbos tarnybų tarybos (CAA). Paraiška visiškai akredituoti bus pateikta 2019 m., Kai USQ turi absolventų grupę (pagal CAA kriterijus).

Po baigimo studentai gali kreiptis dėl narystės Paramedikų Australazijoje.

Karjeros rezultatai

Paramedicinos laipsnis leidžia absolventams dirbti keliose srityse, tokiose kaip: greitoji medicina, intensyvi medicininė paramedicinė, ekstremalių situacijų ir nelaimių valdymo, gelbėjimo tarnybos ar bendruomenės švietimas. Paramedicinos bakalauro absolventai galės kreiptis dėl pradinių lygių greitosios pagalbos paramedikų pozicijų su Australijos greitosios pagalbos tarnybomis.

Programos struktūra

Pastaba: Paramedicinos bakalauras susideda iš 24 privalomų kursų (24 vienetai), studijuojamų per trejus metus. Studentai privalo baigti iš viso 676 valandų praktines užduotis, kurias sudaro keturios praktinės užduotys, kurios turi būti tinkamai baigtos.

Klinikinė patirtis

Be toliau išvardytų kursų, taip pat reikės užbaigti klinikinę patirtį, kai atliekamos interaktyvios praktinės veiklos, pvz., Eksperimentai ir specialios įrangos naudojimas.

Visi studentai turi atitikti fizinius ir kitus profesinius klinikinės ir profesinės praktikos reikalavimus šioje programoje.

Kursai, kuriuos reikia ištirti

  • Pagrindiniai kursai (įskaitant 676 valandas praktines užduotis) - 24 vienetai

Kiek tai kainuos?

Šios programos apytikrės metinės išlaidos jūsų pirmiesiems studijų metams (8 vienetai) yra šios:

Studijų režimas / kaina

  • Sandraugos parama: 9352 AUD
  • Mokestis už visą šalies mokestį: 20000 AUD

Paskola, padedanti jums sumokėti mokesčius

Jums gali tekti mokėti savo kursų (dalykinius) mokesčius iš anksto. HECS-HELP ir FEE-HELP leidžia atidėti mokesčius, kol jūsų pajamos pasieks tam tikrą lygį.

Jūs taip pat galite gauti Centrelink finansinę paramą.

Stipendijos ir finansinė pagalba

Galite kreiptis dėl stipendijų, kad padėtumėte studijų išlaidoms.

Patekimo reikalavimai

  • Objekto išankstinė sąlyga: anglų (4, SA) arba lygiavertis
  • Rekomenduojamas tyrimas: vienas iš biologijos, chemijos ar fizikos arba lygiavertis.

Visi studentai turės įsigyti uniformą, turės galiojančią Mėlynąją kortelę, dabartinę pirmosios pagalbos kategorijos pažymėjimą ir įrodys imunitetą nuo hepatito B.

Klinikinės praktikos yra privalomos Paramedicinos bakalauro laipsnyje, o įdarbinimas Kvinslendo greitosios pagalbos tarnyboje (QAS) reikalaujama:

  • QAS medicinos vertinimas (Fit Slip)
  • Hepatito B imunizacija
  • Baudžiamosios istorijos išrašymo ataskaita
  • Universiteto studentų klinikos indukcija.

Anglų kalbos reikalavimai

Jūs privalote atitikti atitinkamus anglų kalbos reikalavimus. Ši programa reikalauja ne mažiau kaip 6,5 IELTS ar lygiavertės.

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, galite kreiptis dėl universiteto patvirtintos anglų kalbos programos.

Priėmimo Pathways

Iš kitų numeris Pathways taip pat galima, jei nebuvo galima anksčiau studijuoti ar neatitinka atvykimo reikalavimus į savo programą interesų.

* Papildoma informacija apie priėmimą

Pakoreguotas pasirinkimo lygis yra papildomų eilučių derinimo rezultatas, taikant specialias atvykimo schemas.

Specialios atvykimo schemos gali padėti jums patekti į pasirinktą programą, padidindami savo atrankos lygį, tam tikromis aplinkybėmis paskirstydami papildomas pareigas.

Kaip taikyti

Uždarymo datos

Taikymas tiesiogiai USQ:

  • Paraiškos už 2019 m. Pusmetį bus baigtos 2019 m. Vasario 11 d., Pirmadienį.

Kreditas už ankstesnį studijų ar darbo patirtį

Galite gauti kreditą, jei anksčiau studijote ar turėjote atitinkamą darbo patirtį. Tai padės sumažinti kursų, kuriuos turėsite mokytis, skaičių, kad baigtumėte programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2018

Apie mokyklą

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Skaityti daugiau

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Skaityti mažiau
Toowoomba , Springfildas , Brisbenas , Australija internete + 3 Daugiau Mažiau