Paciento sauga

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Ši 3 metų trukmės internetinė magistrantūros programa "Pacientų sauga ir klinikiniai žmogiškieji veiksniai" siekiama remti bet kokius absolventų sveikatos priežiūros specialistus (nuo slaugytojų iki chirurgų ir anesteziologų) naudoti įrodymais pagrįstus įrankius ir būdus, kad būtų pagerintas kasdienybės patikimumas ir saugumas. sveikatos priežiūros sistemos ir procesai.

Šio laipsnio kandidatai bando atskirti save nuo patyrimo pacientų saugos srityje, o kai kuriais atvejais norintys pereiti prie specializacijos ar vadovavimo šiai sričiai. Programa remiasi mokymo medžiaga iš pasaulinio entuziastų tinklo.

"Metų" metu bus plačiai pristatoma dabartinė sveikatos priežiūros paslaugų būklė, kaip pacientams kyla žala, išsamus supratimas apie klinikinius žmogaus veiksnius, ergonomika.

Po to du metai iš sveikatos priežiūros įstaigos pereis į tai, kaip mes galime pagerinti sveikatos priežiūros saugumą. Tai apima tyrimą, kaip geras komandinis darbas daro įtaką pacientų rezultatams, taip pat gerėja sveikatos priežiūra ir medicinos vadyba. Mes taip pat sutelksime dėmesį į kokybės gerinimo tyrimus ir metodikas.

Metai "Three" sekos labai sėkmingu iteraciniu moduliu, kurį naudoja chirurgijos mokslų magistrai, įskaitant projekto pateikimo projektą, abstrakčią pateikimą rengiant plakatą ir baigiant disertaciją.

Dėl unikalaus visiškai internetinio pobūdžio pedagogikos programa būtų patraukli galimybė tiems profesionalams, norintiems gauti akademinį kreditą arba aukštesnį pacientų saugos laipsnį, ir kurie negali įsipareigoti lankyti universitetinį išsilavinimą.

Mokymasis internete

Programa yra teikiama pripažintų ekspertų įvairiose srityse ir bus remiamasi plataus personalo patirtimi Edinburgo universitete ir kitose institucijose tarptautiniu mastu. Internetinių mokymosi metodų mišinys naudojamas, pavyzdžiui; diskusijų forumuose ir gyvenimo pamokose, kad būtų sukurta dinamiška ir bendra mokymosi patirtis. Tapsi internetinės bendruomenės dalimi, kurioje susirinks studentai ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Pažangos vertinimas pasiekiamas grupės darbais, esė, kritinių incidentų ataskaitomis, moksliniais plakatais ir grupių wiki įvykiais. Be pagrindinio mokymosi pacientų saugos ir klinikinių žmogiškųjų veiksnių srityje, programa leis jums pagerinti savo tarpasmeninius, savivaldos, IT, komandinio darbo ir projektų valdymo įgūdžius.

Programa pristatoma internetinėje aplinkoje, kuri suteikia dinamišką ir bendradarbiavimo mokymosi patirtį. Ekspertų dėstytojai palaikys jus per kiekvieną programos etapą ir galėsite bendrauti su kitais moksleiviais palaikomuose ir konstruktyviuose interneto tinkluose. Lankstus mokymosi aplinka reiškia, kad jūs mokotės laiku ir vietose, kurios tinka jums geriausiai, todėl ši programa tinka aukštos kvalifikacijos, užsiėmę specialistai, kurie nori atnaujinti ir išplėsti savo žinias.

Programos struktūra

Programa turi du elementus: mokomą elementą ir disertacijos elementą (3-ajame metais).

Mokomas programos elementas yra padalintas į šešias 20 kreditų kursų (3 yra reikalaujama baigti pažymėjimą, šeši turi būti baigę diplomą), o kiekvienus mokslo metus sudaro trys mokymo blokai, kurių kiekvienas trunka 11 savaičių.

Disertacijos elemento metu studentai turės galimybę toliau tobulinti savo besivystančių įgūdžių ir dizaino bei atlikti savo kokybės tobulinimo projektą savo darbo vietoje.

Disertacijos metus sudaro etapinis vertinimas.

1 metai

60 kreditas = PgCert

 • Įvadas į sveikatos priežiūrą ir tai, kas veda prie žalos (20 kreditų)
 • Klinikiniai žmogaus veiksniai ir ergonomika sveikatos priežiūros srityje (20 kreditų)
 • Individualūs ir komandiniai įgūdžiai (20 kreditų)

2 metai

120 kreditas = PgDip

 • Mokymasis iš dabartinės praktikos ir valdymo (20 kreditų)
 • Saugos mokymas (20 kreditų)
 • Kokybės gerinimas saugesnei praktikai (20 kreditų)

3 metai

180 kreditų = magistro laipsnis

 • Disertacijos ir savarankiško tobulinimo projektas (60 kreditų)

Mokymosi rezultatai

Penki mokymosi rezultatai buvo susieti su SCQF 11 lygio charakteristikomis:

 • Parodyti išsamias, išsamias ir kritines žinias ir supratimą apie dabartines fonas ir pagrindines teorijas apie žalos mastą ir priežastis sveikatos priežiūros, patikimumo, pacientų saugos ir žmogiškųjų veiksnių.
 • Praktiškai pritaikyti žinias, įgūdžius ir supratimą planuojant ir įgyvendinant svarbų mokslinių tyrimų, tyrimų ar plėtros projektą.
 • Sukurti reikiamus pažinimo įgūdžius spręsti sudėtingus klausimus ir priimti pagrįstus sprendimus tais atvejais, kai nėra išsamių ar nuoseklių duomenų / informacijos. * Pripažinti veiksnius, susijusius su nepageidaujamais reiškiniais, ir naudoti šias žinias, siekiant informuoti apie gerinimo planus ir mokymą vietos ir organizaciniu lygiu (įskaitant auditą / M
 • Tobulinti bendravimo įgūdžius. Bendrauti, naudojant tinkamus metodus, su įvairiomis žinių ir kompetencijos auditorijomis; prieiti prie įvairias įprastų įgūdžių ir įvairiausių pažangių bei specializuotų įgūdžių, atitinkančių paciento saugos ir klinikinius žmogaus veiksnius.
 • Turėti didelę savarankiškumą ir iniciatyvą profesinėje ir lygiavertėje veikloje. Įrodyti lyderystę ir iniciatyvą ir aiškiai prisidėti prie pokyčių ir vystymosi bei (arba) naujo mąstymo. Parodyti išsamią žinios apie pasirinktą tyrimo temą; Tapatybė, konceptualizuoti ir pasiūlyti originalią ir kūrybinę įžvalgą į naująją informaciją ir (arba) neseniai paskelbtus duomenis; Parengti rašytinę apibrėžtos tiriamojo darbo kritiką; Parodykite originalumą ir kūrybiškumą kuriant ir pritaikant naujas žinias, supratimą ir praktiką.

Karjeros galimybės

Šios programos absolventas gali ieškoti konkrečių įgūdžių šioje srityje savo dabartinėje padėtyje, o kai kurios gali siekti užtikrinti, kad būtų paskirtas paciento saugos pareigūnas, kuris vis labiau reklamuojamas ir reklamuojamas Jungtinėje Karalystėje. Tikimės, kad ši kvalifikacija nebūtinai paskatins karjeros pasikeitimus absolventų sveikatos priežiūros specialistams tiek, kiek jie tobulins savo dabartinį vaidmenį.

Sparčiai auga asmenų, turinčių žinių ir įgūdžių mokant ir vertinant pacientų saugą bei kokybės gerinimą, paklausa. Tiek NHS Anglija, tiek Škotija skatina iniciatyvas šioje srityje, ir tai yra visame pasaulyje. Absolventai turės reikšmingą pranašumą, nurodydami ne tik jų įsipareigojimą pacientų saugai ir kokybės gerinimui, bet ir parodyti įgūdžius, reikalingus nustatant ir vertinant pacientų saugos riziką, atsižvelgiant į žmogaus veiksnių mokslinę perspektyvą, ir sugebėjimą taikyti kokybės gerinimo metodiką padaryti veiksmingus pakeitimus siekiant pagerinti saugumą. Šie įgūdžiai yra labai populiarūs, ypač NHS ir kitose išsivysčiusiose sveikatos priežiūros sistemose.

Patekimo reikalavimai

JK 2: 1 diplomas arba jo tarptautinis ekvivalentas sveikatos priežiūros srityje, įskaitant dalykus, mediciną, biomedicininį mokslą ar farmakologiją / farmaciją, slaugą, psichologiją.

Mes taip pat galime svarstyti jūsų paraišką, jei turite atitinkamą darbo patirtį; darbo patirtis turi būti susijusi mokslo sričiai, pavyzdžiui, ligoninė ar pirminė sveikatos priežiūra (pageidautina paremta pacientų sauga, kokybės gerinimo tyrimais) 3 ar daugiau metų. Prašome susisiekti su programos komanda, kad galėtumėte patikrinti prieš pradėdami teikti paraišką. Galite būti įtraukti į sertifikato lygį tik pirmojoje instancijoje.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
 • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
 • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)
 • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)
 • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)
 • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Stipendijos ir finansavimas

Jungtinės Karalystės piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės rezidentai, gali gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau