Orkestro magistro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Magistrantūros ortopedijos tikslas - integruoti aukštesnio lygio komandinį išsilavinimą ortopedijos srityje

Anglų kalbos reikalavimai

Jei jūsų išsilavinimas nebuvo atliktas anglų kalba, tikimasi įrodyti pakankamą anglų kalbos mokėjimo lygį.

Apie šį laipsnį

Magistrantūros ortopedijos dėka bus patobulintos žinios apie ortopedijos temas.

Studentai studijavo klinikinę ortopediją, būdingą viršutinei galai, apatinei galvai, traumoms, pediatrijai, onkologijai ir stuburo linkmei. Be to, priklausomai nuo pasirinktų modulių, studentai taip pat bus mokomi įrodymais pagrįstos medicinos, sporto

Studentai atliks tyrimo projekto disertaciją ir "Viva" ir bus skatinami dirbti kartu su gydytojais ir mokslo darbuotojais, kad projektai taptų klinikiniai ir verčiami.

Magistrantūros studentai baigia 180 kreditų programą: aštuonios dėsto moduliai (120 kreditų) ir mokslinių tyrimų disertacija (60 kreditų).

Studentai gali pasirinkti iki trijų papildomų modulių (45 kreditai).

Privalomi moduliai

 • Traumos teorija ir viršutinė gala
 • Vaikų ortopedija
 • Viršutinė galūnė
 • Spyna ir tyrimų metodika
 • Apatinė galūnė
 • Mokslinių tyrimų projektas

Neprivalomi moduliai

Studentai gali pasirinkti iki trijų papildomų modulių (45 kreditai) šiose srityse:

 • Naujo modelio peroperacinės globos modelis
 • Perioperacinės priežiūros duomenys ir statistika
 • Sporto sužalojimų reabilitacija
 • Klinikiniai raumenų ir skeleto medicinos ir chirurgijos aspektai
 • Skeleto ir raumenų biomechanika ir biomedžiagos

Mokymas ir mokymasis

Studentai bus vertinami įvairiais būdais, įskaitant nenuoseklius raštiškus egzaminus, daugkartinio pasirinkimo klausimus (MCQ), kursinių užduotis, trumpalaikius ir ilgus atsakymus į klausimus, forumo diskusijas, disertaciją ir žodinius pranešimus.

Karjera

Ortopedijos magistrantūra skirta mokyti studentus pritaikyti žinias iš įvairių ortopedijos temų, taip pat iš pasirinkto pasirinktinių modulių srauto, atsižvelgiant į jų interesų sritį ir patirtį.

Studentai išmokys dirbti sąjungininkų klinikų komandoje, pakartoti savo kasdienę veiklą savo institucijose. Gauti kiti perkeliami įgūdžiai, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų metodika, įrodymų rinkimas, įrodymų pateikimas struktūriškai pagrįstu argumentu ir savęs vertinimu, kuris bus naudingas būsimam užimtumui.

Kodėl studijuoti šį laipsnį UCL?

Ši magistrantūra yra glaudžiai susijusi su UCLH, kuri turi stiprią tradiciją atlikti aukštos kokybės ortopedijos tyrimus

Ši unikali platforma suteiks galimybę patirti originalius ortopedijos modulius su papildomais moduliais jūsų pasirinktose susiformuotose specializuotose srityse.

Savo pasirinktus modulius naudosite klasėje ir internetinėje veikloje, nors mokslinių tyrimų projektai turi būti užbaigti tam skirtose svetainėse.

Programa yra atvira užsienio studentams, kurie nori išgyventi aukštus UCL švietimo standartus ir nori sustiprinti savo įgūdžius ir kvalifikaciją tarptautiniu mastu pripažintoje prestižinėje kvalifikacijoje.

Programos

Mokiniams rekomenduojama kuo anksčiau taikyti dėl vietos varžybų. Tiems, kurie kreipiasi dėl stipendijų finansavimo (ypač užsienyje esantiems pareiškėjams), reikėtų atsižvelgti į paraiškų pateikimo terminus.

Kas gali kreiptis?

Ši naujoji mokymo programa siekiama įsiregistruoti profesionaliems studentams, kurie visi yra susieti su bendru ortopedijos tema, bet siekia tobulėti keliose sąjunginėse specializacijose, tokiose kaip (bet neapsiribojant) chirurgai, fizioterapeutai, sporto specialistai, slaugos ir šveitimo specialistai, klinikiniai tyrėjai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Division of Surgery and Interventional Science is a collaborative and cross-disciplinary environment where clinicians, engineers, allied health professionals and researchers are constantly strivin ... Skaityti daugiau

The Division of Surgery and Interventional Science is a collaborative and cross-disciplinary environment where clinicians, engineers, allied health professionals and researchers are constantly striving for innovative approaches to treatment. Developing highly effective methods which go beyond the boundaries of conventional wisdom and treat each patient as an individual. Skaityti mažiau