Onkologinių vaistų magistrantūros atradimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Onkologinių vaistų atradimų magistrantūros studijų kursas yra skirtas suteikti informacijos apie tai, kaip esami ir būsimi narkotikų tikslai yra identifikuojami iš biologinių mėginių, išskirtų iš vėžio klinikos. Tai apims pramonės požiūrį į tai, kas daro įdomų taikinį ir kaip pasikartojančio proceso metu šis tikslas yra patvirtinamas. Be to, bus skaitomos paskaitos, skirtos aptarti, kaip atpažįstami junginiai tiek akademinėje, tiek pramoninėje aplinkoje, naudojant jungtinio ekrano testus ir fragmentų atrankos technologijas. Mes taip pat pateiksime įžvalgą apie skaičiavimo metodus, kaip generuoti cheminius „hitus“. Modulis taip pat apims, kaip šie „nukentėję“ junginiai yra suskirstomi į įrankių junginius arba „Lead Optimization kandidatus“ (istorinius ir šiuolaikinius), kurie naudojami toliau patvirtinti galimą narkotikų taikinį.

Šio antrojo modulio metu pateiksime junginio perkėlimo iš kandidato į LO kandidato į ikiklinikinį kandidatą iššūkius. Kaip kuriami, patvirtinami ir naudojami biologinių žymenų papildomi tyrimai klinikiniams tyrimams paremti. Paskaitose taip pat bus galima susidaryti įspūdį apie naujas formulavimo strategijas, šiuo metu kuriamas Karalienės universitete Belfaste. Be to, mes taip pat pateiksime įžvalgą apie bioterapinių vaistų, tokių kaip antikūnai, kūrimąsi, kurie yra galinga alternatyva mažų molekulių pagrindu veikiantiems vaistams.

Pabrėžia

Tvirti ryšiai tarp mūsų ir biotechnologijų bei biofarmacijos sektorių sukuria stimuliuojančią transliacijos aplinką ir kartu plečia jūsų karjeros galimybes.

Pasaulinės galimybės

Partnerystė su Nacionaliniu vėžio institutu (NCI) ir Medicinos, odontologijos ir biomedicinos mokslų mokykla suteikia galimybę studijuoti JAV. Ši 4 metų doktorantūros mokymo programa (DTP) suteikia studentams galimybę vykdyti antrosios pakopos studijų programą pirmaisiais metais QUB, po to - doktorantūros laipsnį NCI 2–4 metais.

Pramonės nuorodos

Tyrimų projektus teiks tiek akademinis personalas, tiek vietinės biotechnologijų kompanijos novatoriškose tyrimų srityse, daug dėmesio skirdamos klinikinėms reikmėms.

Pasaulinės klasės įrenginiai

Onkologinių vaistų atradimo kursai bus dėstomi ir palaikomi Vėžio tyrimų ir ląstelių biologijos centre: tikslams sukurtame institute, esančiame Sveikatos mokslų universiteto centre, galinčiame pasigirti moderniausiomis tyrimų galimybėmis.

Tarptautiniu mastu žinomi ekspertai

Šioje srityje turime tarptautinę reputaciją, kurią pasiekėme didelio poveikio recenzentams skirtuose leidiniuose, turinčiuose didelę tarptautinių tyrimų lėšų dalį, įsteigdami sėkmingas atskiras kompanijas.

A female pharmacist is examining a vial in a pharmacy.

Kurso struktūra

Kursas yra suskirstytas į tris pagrindinius komponentus:

 1. Pirmąjį semestrą studentai, besimokantys šios onkologijos vaistų atradimo magistrantūros programos, lankys paskaitas per bendrą vėžio biologijos modulį. Šis modulis suteiks puikią informaciją apie vėžį ir vėžio biologiją, o tai reikšmingai sustiprins narkotikų atradimo modulius 2 semestre.
 2. 2 semestre bus vykdomas tikslingesnis onkologinių vaistų atradimo elementų tyrimas. Tai apims paskaitas apie naujų vaistų nuo vėžio supratimą ir jų įteisinimą, jungtinių įvykių identifikavimo procesus tiek akademinėje, tiek ir farmacijos srityse ir kaip šie „įvykiai“ bus plėtojami siekiant klinikinio naudojimo.
 3. Visą kursą, tiek 1, tiek 2 semestrą, vykdys laboratoriniai tyrimų projektai, kuriuos kurso dėstytojai teiks. Jie bus suprojektuoti taip, kad suteiktų būtinus laboratorijos įgūdžius chemijos, narkotikų patikros, junginių kūrimo ir vaistų pristatymo srityse.

1 semestras

 • Tyrimo vertimas: nuo koncepcijos iki komercializacijos (visus metus)
 • Vėžio diagnostika ir gydymas
 • Vėžio biologija

2 semestras

 • Tikslo nustatymas ir plėtra nustatant narkotikus
 • Vaistų optimizavimas, vaistų tiekimas ir klinikiniai tyrimai
 • Tyrimo projektas ir disertacija

Karjeros galimybės

Ši programa suteikia puikią galimybę įgyti pagrindinių įgūdžių, reikalingų norint susirasti darbą dabartinėje farmacijos pramonėje. Tai taip pat suteiks puikią prieigą prie tolesnio akademinio išsilavinimo.

Mokymasis ir mokymasis

Šio kurso mokymosi galimybės pateikiamos toliau.

"Queen's" siekiame sukurti kokybišką mokymosi aplinką, apimančią intelektualųjį smalsumą, inovacijas ir geriausią mokymosi, mokymo ir studentų paramos praktiką, kad studentai galėtų pasiekti visą savo akademinį potencialą.

Šiuo atveju mes tai darome pateikdami daugybę mokymosi patirties, leidžiančių mūsų mokiniams bendradarbiauti su dalykų specialistais, kurti atributai ir perspektyvos, kurios juos aprūpins gyvybe ir darbe, skatinančiu jų vystymąsi kaip nepriklausomus besimokančius visą gyvenimą.

Užsiėmimų laikas skiriasi rytais, popietėmis ir vakarais, kartu derinant kursų paskaitas, praktinę patirtį ir savarankiškas studijas, siekiant padidinti įsidarbinimo galimybes.

Studentai atlieka savo tyrimo projektą visoje programoje, dėl kurios gali prireikti dirbti (prižiūrimi) ne darbo valandomis, įskaitant savaitgalius.

Vertinimas

Vertinimas atliekamas žodžiu pateikiant pranešimus, laboratorinių knygų rašymą ir užduotis raštu. Tyrimo projektas taip pat yra parašytas kaip disertacija.

Įėjimo reikalavimai

Absolventas

Paprastai chemijos, biochemijos, farmakologijos, medicininės chemijos ar kitų susijusių ir tinkamų dalykų, priimtinų universitetui, minimalus 2,1 pagyrimo laipsnis arba lygiavertė Universitetui priimtina kvalifikacija. Lygiaverčių profesinių kvalifikacijų (MBBS, BDS ar BVSc) įrodymai ar patirtis bus svarstomi individualiai.

Medicinos ir stomatologijos kandidatų sąveika

 1. QUB
  Tarpdisciplininiai medicinos ir odontologijos studentai QUB bus laikomi, jei jie sėkmingai pabaigė trečiuosius kurso kursus per pirmąjį bandymą ir pasiekė bent aukštesnį antrosios klasės pagyrimo laipsnį. Tarptinkliniai kandidatai taip pat turėtų įsitikinti, kad jie turi leidimą bendrauti iš medicininio švietimo direktoriaus arba odontologijos.
 2. Išorinis
  Išorinis medicinos ar stomatologijos studentas, norintis atlikti interkaliaciją, turi būti sėkmingai atlikęs visus įvertinimus per pirmąjį bandymą tais metais, kuriais jie kreipiasi. Išoriniai tarptinkliniai kandidatai taip pat turėtų įsitikinti, kad turi savo medicinos universiteto medicinos / stomatologijos bakalauro vadovo ar jam lygiaverčio leidimo leidimą.
 3. Tarptautinis
  1. Kandidatai, kurie šiuo metu studijuoja užsienio medicinos (pvz., MBBS ar MbChB) ar stomatologijos laipsnį universitetui priimtinoje įstaigoje, gali kreiptis.
  2. Kandidatai turi būti išlaikę visus įvertinimus per pirmąjį bandymą tais metais, kuriais jie kandidatuoja, paprastai trečiaisiais metais baigę 5 metų programą arba 4-aisiais metais baigę 6 metų programą.
  3. Norint patvirtinti suderinamumą, gali būti reikalaujama, kad kandidatai pateiktų išsamią medicinos ar stomatologijos mokymo programą.

Tarptautiniai studentai

Norėdami gauti informacijos apie tarptautinius kvalifikacijos atitikmenis, prašome patikrinti konkrečią informaciją apie savo šalį.

Anglų kalbos reikalavimai

Būtina įrodyti, kad IELTS * balas yra 6,5, ne mažesnis kaip 6,0 bet kuriame komponente, arba lygiavertė Universitetui priimtina kvalifikacija. * Paimta per pastaruosius 2 metus.

Tarptautiniai studentai, pageidaujantys kreiptis į Queen's University Belfast (ir kuriems anglų kalba nėra jų pirmoji kalba), turi sugebėti parodyti savo anglų kalbos žinias, kad galėtų visiškai išnaudoti jų studijas ar tyrimus. Ne Europos ekonominės erdvės valstybės piliečiai taip pat turi atitikti Jungtinės Karalystės vizų ir imigracijos (UKVI) imigracijos reikalavimus anglų kalba vizų tikslais.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie anglų kalbos reikalavimus EEE ir ne EEE piliečiams, apsilankykite: www.qub.ac.uk/EnglishLanguageReqs.

Jei norėtumėte tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius prieš įstoję į šią studijų programą, INTO Queen's University Belfast siūlo įvairius anglų kalbos kursus. Šie intensyvūs ir lankstūs kursai yra skirti pagerinti anglų kalbos įgūdžius, norint įstoti į šį laipsnį.

Dėl COVID-19 pandemijos, nuo 2020 m. Birželio iki rugsėjo mėnesio mes siūlysime akademinius anglų kalbos ir ikiseansinius kursus internetu.

 • Akademinė anglų kalba: intensyvus anglų kalbos ir studijų įgūdžių kursas sėkmingam universitetinio studijų laipsniui
 • Išankstinė sesija English: trumpas intensyvus akademinis anglų kalbos kursas, skirtas studentams, pradedantiems Queen's University Belfast studijų programą ir kuriems reikia tobulinti anglų kalbą.

Mokestis už mokslą

Šiaurės Airija (NI) 6 140 svarų sterlingų
Anglija, Škotija arba Velsas (GB) £ 6 900
Kita (ne JK) ES 6 140 svarų sterlingų
Tarptautinis 20 800 svarų sterlingų

Visos nurodytos studijų kainos yra už 2020–21 mokslo metus. Mokestis už mokslą bus didinamas kasmet, didinant infliaciją, nebent būtų aiškiai nurodyta kitaip.

Magistrantūros paraiškų teikimo sąlygos

 • Dėl didelės paklausos yra nustatytas paraiškų pateikimo terminas.
 • Norėdami užsitikrinti savo vietą trasoje, turėsite sumokėti 400 svarų sterlingų užstatą.
 • Ši pasiūlymo sąlyga papildo visus akademinius ar anglų kalbos reikalavimus.

Papildomos kursų išlaidos

Visi studentai

Priklausomai nuo studijų programos, gali būti papildomų išlaidų, kurios nėra padengiamos už mokslą, į kurias studentai turės atsižvelgti planuodami studijas.

Studentai gali pasiskolinti knygų ir naudotis internetiniais mokymosi šaltiniais iš bet kurios Karalienės bibliotekos. Jei studentai nori įsigyti rekomenduojamus tekstus, o ne skolintis juos iš universiteto bibliotekos, teksto kainos gali svyruoti nuo 30 iki 100 svarų. Be to, studentai turėtų skirti nuo 30 iki 75 svarų sterlingų per metus kopijavimui, atminties kortelėms ir spausdinimo išlaidoms padengti.

Studentai, kurie stažuojasi arba studijuoja užsienyje, yra privaloma arba pasirenkama programos dalis, turėtų žinoti, kad turės padengti papildomas kelionės ir pragyvenimo išlaidas.

Jei programa apima svarbų projektą ar disertaciją, gali kilti išlaidų, susijusių su transportu, apgyvendinimu ir (arba) medžiagomis. Suma priklausys nuo pasirinkto projekto. Taip pat gali reikėti papildomų išlaidų spausdinimui ir įrišimui.

Studentai gali apsvarstyti galimybę įsigyti elektroninį prietaisą; išlaidos skirsis priklausomai nuo pasirinkto modelio specifikacijos.

Taip pat imami papildomi mokesčiai už diplomų įteikimo ceremonijas, egzaminų laikymą ir baudas bibliotekoje.

Onkologinių vaistų atradimo išlaidos

Studentai turi galimybę išsinuomoti spintelę, mokėdami 5 svarus už mokslą per metus.

Kaip finansuoti studijas?

Ekonomikos departamentas teiks studijų paskolą iki 5500 svarų sterlingų vienam NI / ES studentui podiplominėms studijoms.

Antrosios pakopos paskolų sistema JK siūlo vyriausybės remiamas studentų paskolas iki 10 609 svarų sterlingų, skirtų dėstomiems ir tiriamiesiems magistrantūros kursams visose srityse. Kriterijus, tinkamumą, grąžinimo ir paraiškos informaciją galima rasti JK vyriausybės tinklalapyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the wo ... Skaityti daugiau

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the world for graduate prospects (QS Graduate Employability Rankings 2020), and a member of the Russell Group of UK research-intensive universities, combining excellence in research and education with a student-centred ethos. Skaityti mažiau