Oficiali doktorantūros programą neurologijos ir klinikinės psichologijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

neuro

Įdiegimas

Tai daktaras programa siekiama rengti mokslininkus į fundamentinius ir taikomuosius neurologijos, klinikinės psichologijos ir psichiatrijos sričių, suteikiant pirmenybę tarpdiscipliniškumo. Su šiuo požiūriu, programa apima skiriamas įvairių sričių žinias neurobiologijos, pažinimo neurologijos, klinikinės psichologijos ir sveikata ir psichiatrija mokslininkų srityse. Tai tarp universitetų programa organizuojama kartu Santiago de Compostela (kuri koordinuoja) universitetų, A Coruña ir Vigas.

Kodėl studijuoti laipsnį

Nervų sistema apskritai ir žmogaus smegenų ypač tyrimas yra viena iš prioritetinių mokslinių tyrimų sričių visame pasaulyje. Vienas iš didžiausių iššūkių šio tyrimo yra atrasti smegenų paslaptis iš molekulinio veikimo kol mechanizmai remti procesus, pavyzdžiui, atminties, intelekto ar sąmoningas veiksmų ir jo sąveika su aplinka. Pažanga suprasti nervų sistemą bus kovoti su ligomis, kurios turi įtakos ir pagerinti gyvenimo kokybę. Iš klinikinės perspektyvos, ši programa sujungia linijas, susijusius su supratimu, prevencijos ir gydymo psichikos sutrikimų, artėja juos iš biopsichosocialiniu perspektyvos.

Ši programa yra dalis "tinklo Europos neurologijos mokyklų" (NENS), struktūrą, sukurtą pagal pelkėse (federacijos Europos neurologijos draugijos) teikti informaciją apie magistrantūros mokymo į neurologijos srityje ir skatinti bendradarbiavimą tarp Europos studijų programas.

Ko mokytis

Jis skirtas teikti techninį mokymą ir patirtį mokslinių tyrimų šiose srityse ir teikti sąveikos tarp doktorantų ir doktorantams, susijusių su jų struktūrą. Juo siekiama skatinti integruotą įvairių sričių mokslinį erdvę, kuri spręstų dėl smegenų tyrimą iš morfologinės, struktūrinių, funkcinių, skaičiavimo ir vystymosi požiūriu, be to, jų tarpusavio santykius su psichosocialinių kintamųjų. Visa tai tam, kad suprasti žmogaus elgesį ir palengvinti prevencinė ir gydomoji didelių neurologiniai ir psichikos sutrikimų strategijas.

Mokslinių tyrimų kryptys

Programa yra sukonfigūruotas septynių pagrindinių linijų tyrimų, išvardytų žemiau. Dėl kiekvieno iš jų gali prieiti prie informacijos apie mokslininkų, kurie jų dalis ir sublines ar temas, kurios materializuotis per disertacijos projektai atsiskleisti sistemą.

 • Neurobiologijos. Struktūra, evoliucija, vystymasis ir regeneravimas nervų sistemą.
 • Farmakogenomika į neuromokslų
 • Neurofiziologija.
 • Kognityvinė neurologijos.
 • Klinikinė ir sveikatos psichologija ir psichiatrija.
 • Dopaminerginių mechanizmai neurodegeneraciją ir neuroapsauga Parkinsono liga ir naujų terapinių strategijų.
 • PET ir SPECT studijos Neurologijos. Sintezės morfologinės ir funkcinės vaizdavimo.

Konkretūs mokymo papildai

Jeigu doktorantas nepilnas išankstinį mokymą reikalingą programą, priėmimo į programą bus sąlyginis įveikti konkrečius mokymo papildus, kurie gali būti dalykai ar moduliai ir magistro laipsnį. Ins priskirti to paties doktoranto negali viršyti 15 ECTS kreditų ir gali būti prieš arba vienu metu priėmimą į akademinės priežiūros programos forma.

Esant vienu metu veiklos studentams turi užsiregistruoti šių papildų Pasibaigus registracijos metu akademinės priežiūros programą, kuri turi būti įveikta per ilgiausiai tris semestrus iš eilės. To nepadarius,, studentų programos bus pašalintas.

Mokymo veiklos programa

Pagal RD 99/2011, doktorantūros programos gali nustatyti KITA VEIKLA ir specialiojo mokymo programoje. Ši programa nustato taip: privaloma:

 • Informacijos rinkimas ir literatūros apžvalga, trukmė: 50 h, įgyvendinimo laikotarpis: į 1 metus.
 • Dalyvavimas konferencijose ir mokslinėse sesijose trukmė: 20 val, laikotarpis realizavimo: per 3 kursus.

Neprivalomas pobūdis, 2 veikla iš šių 3 turi būti atliekamas išilgai 3 kursai (pageidautina per pirmąsias 2):

 • metodinis ir techninis profesinis parengimas trukmė: 20 val.
 • Bendravimas mokymo, informavimo ir sklaidos mokslinės informacijos, trukmė: 20 val.
 • Mokymo, mokslinių tyrimų vadybos, trukmė: 20 val.

Neprivalomas pobūdis:

 • Mobilumas (Stay), trukmė: 160 val (1 mėnuo) per 3 kursus.

profesiniai ir akademiniai rezultatai

Specifinė profesinė produkcija daktarų yra mokslinių tyrimų karjerą universitetų ir mokslinių tyrimų centrų, kuris yra vienintelis dalykas, šis pavadinimas yra būtinas.

Rekomenduojama aprašymą

Padovanoti tiesioginę prieigą prie daktaro programos neurologijos ir klinikinės psichologijos magistro taip:

 • Magistro neurologijos iš Santiago universitetai, A Coruña ir Vigo.
 • Mokslinių tyrimų magistro laipsnis klinikinės psichologijos ir Psichobiologija USC.
 • Magistro laipsnis Psichologijos Bendrieji sveikatos USC.

Jie taip pat gali naudotis absolventus kitose universiteto magistro laipsnių neurologijos, klinikinės psichologijos ir sveikatos, psichiatrijos ar kitų biomedicinos srityje, taip pat žmonių, kurie dvejus metus įvertino teigiamai specializuotą medicininį rengimą srityse, susijusiose su meistriškumo srityse (psichologijos -PIR - psichiatrija, neurologija -MIR-, ...).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... Skaityti daugiau

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. Skaityti mažiau
A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , Ferrol , Ferrol + 9 Daugiau Mažiau