Odos mokslas ir kamieninių ląstelių biologija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Šis moksliniais tyrimais grindžiamas magistro kursas yra skirtas tam, kad suprastumėte biologijos srities, regeneracinės medicinos, pagrindinę sritį ir jos taikymą.

Regeneracine medicina siekiama gydyti žmonių ligas gaminant pakaitines ląsteles, audinius ar organus. Tai apima naujų technologijų, pagrįstų kamieninių ląstelių naudojimu, grupę. Šiuo metu ši sritis yra pradinėje stadijoje, tačiau greitai vystosi dėl pastaruoju metu galinčio manipuliuoti specializuotomis suaugusių kamieninėmis ląstelėmis, kad grįžtų į labiau į embrionus panašų etapą, galintį gaminti visų tipų ląsteles.

Oda yra ypač naudingas modelis, nes jame yra labai aktyvių kamieninių ląstelių ir yra palyginti prieinamas žmogaus ląstelių šaltinis. Ypač įdomus yra unikalus plaukų folikulo regeneracinis žmogaus gebėjimas. Dažni augimo ciklai, regeneruojantys naujus pakaitalus, išskiria folikulus; jie gali būti panašūs į ankstesnius arba skirtingus dydžiu ir (arba) spalva (pvz., barzdos plaukai, kurie pakeičia mažus veido plaukus).

Mokymasis apie kamienines ląsteles ir odos funkciją sveikatos ir ligų srityje taip pat padės suprasti sritis, kurios jau yra svarbios farmacijos ir kosmetikos pramonei.

Patekimo reikalavimai

Kandidatai turi turėti bakalauro laipsnį bet kuriame Biologijos mokslų ar susijusio Gyvosios gamtos mokslų kursuose. Taip pat būtų tinkamas medicininis laipsnis. Minimali klasifikacija - 2: 2 arba lygiavertė.

Anglų kalbos reikalavimai

  • GCSE klasės C arba IELTS 6.0 anglų kalbos reikalavimas, turintis ne mažiau kaip 5,5 balų kiekviename iš jų.

Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

Ką mokysi

Atminkite, kad 2020 m. Įvesties modulio informacija gali keistis.

Moduliai

Branduolys

  • Odos biologija, kamieninės ląstelės ir regeneracinė medicina (BIS7013-B)
  • Kritinis dabartinės regeneracinės medicinos temos įvertinimas (BIS7010-B)
  • Tyrimai ir analizės metodai (BIS7006-B)
  • Inovacijos gyvybės mokslų pramonėje: nuo koncepcijos iki rinkos vietos (BIS7011-B)
  • Asmeninis ir profesinis antrosios pakopos biologų mokslininkų tobulinimas (BIS7012-B)
  • Eksperimentinis dizainas (BIS7016-B)
  • Mokslinių tyrimų projektas (BIS7005-E)

Mokesčiai, finansai ir stipendijos

Mokestis už mokslą

  • Pradžia / ES: £ 4,100 per metus

Stipendijos

Kiekvienais metais JK, ES ir tarptautiniams studentams skiriame nemažai negrąžintinų stipendijų, remiantis akademine kompetencija, asmeninėmis aplinkybėmis ar ekonominiais sunkumais. Išsamią informaciją rasite mūsų stipendijų svetainėje.

Karjeros parama

Universitetas yra įsipareigojęs padėti studentams plėtoti ir stiprinti įsidarbinimo galimybes ir tai yra neatskiriama daugelio programų dalis. Specializuotą paramą galima gauti visą karjeros ir įdarbinimo paslaugų teikimo laikotarpį, įskaitant pagalbą ieškant ne visą darbo dieną studijuojant, stažuotei, atostogoms ir absolventų laisvoms darbo vietoms. Studentai yra raginami ankstyvoje stadijoje naudotis šia parama ir naudotis išteklius "Careers" svetainėje.

Aptarimas su specialistų patarėjais padeda išsiaiškinti planus, ieškant galimybių ir tobulinti darbo medžioklę. Daugelyje mūsų programų tiesioginės karjeros plėtros patarėjų indėlis į mokymo programą arba specialiai surengtas seminaras.

Karjeros galimybės

Regeneracinės medicinos tikslas - gydyti žmonių ligas gaminant pakaitines ląsteles, audinius ar organus. Tai apima naujų technologijų, pagrįstų kamieninių ląstelių naudojimu, grupę. Ši įdomi sritis šiuo metu yra ankstyvoje stadijoje, tačiau ji sparčiai vystosi dėl to, kad neseniai sugebėjo manipuliuoti specializuotomis suaugusiųjų kamieninėmis ląstelėmis, kad sugrįžtų prie lankstesnės, embriono formos stadijos (sukeltos pluripotentinės kamieninės ląstelės), kurios gali gaminti visus ląstelių tipus ( Nobelio premija, 2012).

Kadangi regeneracinė medicina gali tapti klinikinėje medicinoje didelę praktinę reikšmę turinčia sritimi, tačiau šiuo metu ji yra labai ankstyvoje stadijoje, šios srities antrosios pakopos studentai, turintys pažangių žinių, bus gerai išdėstyti naujos ir sparčiai besiplečiančios srities lyderėje.

Šio unikalaus magistro kurso absolventai, kurie yra vieninteliai, turintys patirties tiek odos mokslų, tiek regeneracinės medicinos srityje, turės ypatingą pranašumą, nes jų kompetencija apims šias dvi svarbias sritis, kurios yra labai svarbios tiek moksliniams tyrimams, tiek pramoniniam užimtumui.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Skaityti daugiau

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Skaityti mažiau