Nyderlandai Žinoma atogrąžų medicinos ir higienos (NTC)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Nyderlandai kursai atogrąžų medicinos ir higienos arba Nederlandse Tropen Cursus (NTC) suteikia esminį pasirengimą gydytojų, slaugytojų, akušerių ir kitų sveikatos priežiūros specialistų, kurie ketina dirbti mažas ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse ar visuomenėse. Dalyviai gali būti rengiasi dirbti rajono ligoninės pirmo lygio kreipimosi, ar ketina dalyvauti sveikatos priežiūros projektus, kurių nevyriausybinių organizacijų (NVO).

NTC gali būti imtasi kaip savarankiškas žinoma arba kaip dalis Tarptautinės sveikatos žinoma Master (Mih). Nyderlanduose, NTC yra dalis antrosios pakopos mokymo programos gydytojams pirmaujančių į atogrąžų medicinos diplomą. Norėdami gauti daugiau informacijos, eikite į: www.nvtg.org.

Dėl sveikatos priežiūros specialistų, norinčių išvykti į užsienį trumpam laikotarpiui, taip pat galima sekti atskirus posėdžius NTC žinoma. Norėdami gauti daugiau informacijos sekite nuorodą.

NTC kartu organizuoja laisvojo universiteto medicinos centro (VU) Amsterdame, universitetinės ligoninės Amsterdamo universiteto (UVA) ir Kit (Royal Tropical Institute) ir NVAO akredituota.

Turinys

Daugelis sveikatos priežiūros specialistai nori prisidėti prie sveikatos mažas ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse. Kad prasmingas ir tinkamas indėlis prasmingas žinios konteksto ir vietinių sveikatos problemų yra gyvybiškai svarbus. Iki šių NTC, jums bus suteikta galimybė:

 • identifikuoti ir analizuoti tarpusavyje sveikatą lemiančių veiksnių ir pagrindinių sveikatos problemų, dėl gyventojų mažas ir vidutines pajamas visuomenėse.
 • planuoti sveikatos priežiūros sistemų tvaraus patobulinimus, atsižvelgiant į įvairių kultūrinės aplinkos bei socialinius ir etinius pareigų
 • kritiškai rinkti, analizuoti ir įvertinti kokybinius ir kiekybinius duomenis, susijusius su sveikatos ir sveikatos priežiūros gerinimo mažas ir vidutines pajamas visuomenėse
 • aiškiai bendrauti ir dirbti profesionaliai Įvairių specialistų komandos

Programos struktūra

NTC yra padalintas į 5 modulius:

 • Įvadas modulis
 • Sveikatą lemiantys
 • Sveikatos problemos
 • Pagrindiniai tyrimo metodai
 • Sveikatingumo sistemų studijos

Įvadas modulis

Šis modulis siekiama plėtoti mokymosi ir bendravimo įgūdžius, reikalingus kursus ir ateityje praktikoje. Jūs išnagrinės kultūros ir tarptautinius kontekstus.

Sveikatą lemiantys

Veiksniai, kurie turi didžiausią įtaką sveikatai yra žinomas kaip sveikatą lemiančių veiksnių. Nors sveikatos priežiūros paslaugos prisidėti prie sveikatos būklės, dauguma pagrindinių sveikatą lemiančių veiksnių nepatenka į tiesioginę įtaką sveikatos priežiūros, pavyzdžiui, lyties, išsilavinimo, kultūros, užimtumo ir aplinkos srityse. Šis modulis siekiama suteikti jums su šių veiksnių apžvalga ir su politikos priemonėmis sukurtas siekiant juos pašalinti.

Sveikatos problemos

Jums reikės žinių ir įgūdžių spręsti svarbiausius ligų ir sveikatos problemų, vykstančius išteklių prastomis sąlygomis. Šiame modulyje, ypatingas dėmesys skiriamas trijų pagrindinių žudikas ligomis: ŽIV / AIDS, tuberkulioze ir maliarija. Lytinė ir reprodukcinė sveikata ir sveikatos priežiūra vaikams taip pat aptariami. Dėl prastų diagnostinių ir terapinių galimybių, mes sutelkti dėmesį į syndromatic požiūrio.

Pagrindiniai tyrimo metodai

Šis modulis supažindina jus su kiekybinių ir kokybinių tyrimų metodus ir kaip kritiškai vertinti literatūrą. Principai statistika, epidemiologijos ir studijų dizainas yra taikomos padėti studentams atsakyti į klausimus, kaip antai: Kuris lemiantys ir / arba rizikos veiksniai ligų yra svarbiausia spręsti? Kuriose intervencija turi didžiausią įtaką? Socialinis-kultūrinis požiūris į sveikatos, ligos ir sveikatos priežiūra, medicinos antropologijos ir sociologijos naudojamas išnagrinėti ir spręsti klausimus, kaip antai: Kodėl ligoniai ar nėra gauti sveikatos priežiūros paslaugas laiku?

Sveikatingumo sistemų studijos

Sveikatos sistemos pasaulyje yra ginčijami spręsti demografinius pokyčius, pavyzdžiui, gyventojų skaičiaus augimo, technologiniai pokyčiai, ir ryžtingesnis paklausos kokybės sveikatos priežiūros paslaugomis. Tuo pačiu metu, daugelis šalių jau turi problemų pasiekti arba išlaikyti prieigą prasta, o kurių sudėtyje išlaidas. Į šį modulį dėmesys skiriamas praktiniam įgyvendinimui sveikatos programų ir sveikatos priežiūros organizavimą rajono lygiu, tiek viešojo ir privataus (NVO).

mokymosi metodai

Kurso turinys yra orientuotas kiek įmanoma darbo padėčiai participants.Participants turi intensyvų kontaktą su aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kurie yra aktyvūs šioje srityje. Metodai yra įvairus ir mokiniai išmoks per diskusijose, darbas grupėse, paskaitos, atvejų analizė, pratybos, rimtų žaidimų ir savarankiškai mokytis. Modeliavimas ir vaidmenimis yra naudojami siekiant supažindinti jus su problemų sprendimo įgyvendinimo tarptautiniuose kultūros vadybos ir planavimo. Skaitymas medžiaga parengta ir išplatinta iš anksto. Dabar saugyklos naudojamos mokymosi medžiagą; Nešiojamieji kompiuteriai ir / arba tabletės yra privalomi.

Studijų apkrova

Tyrimas apkrova NTC žinoma, yra 20 ECTS kreditų. Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistema (ECTS) palengvina perdavimą žinoma kreditų tarp institucijų tuo pačiu akademinį lygį. Vienas ECTS reikalauja 30 valandų studento laiką, kuris apima klasės laiko ir nepriklausomą tyrimą.

Priėmimo kriterijai

 • Bakalauro laipsnis arba lygiavertė akademinio mokymo medicinoje ar paramedicinos mokslas
 • Dveji metai atitinkamą darbo patirtį, su visais mokesčiais. darbo patirtis mažas ir vidutines pajamas nustatymus
 • įrodyta mokėjimas žodžiu ir raštu anglų kalba
 • Kompiuterinis raštingumas Tikimasi
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

KIT (Royal Tropical Institute) equips health professionals to address public health challenges around the world. We offer master programs and advanced courses at our training facilities in Amsterdam ... Skaityti daugiau

KIT (Royal Tropical Institute) equips health professionals to address public health challenges around the world. We offer master programs and advanced courses at our training facilities in Amsterdam and through e-learning. Skaityti mažiau