Naudotis mokslu

The College At Brockport State University Of New York

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Naudotis mokslu

The College At Brockport State University Of New York

Pratimai mokslai yra tyrimas, kaip žmogaus organizmas reaguoja ir prisitaiko prie fizinio krūvio. Praktikoje mokslininkai yra atsakingi už praktinių programų kūrimą ir įgyvendinimą plačiajai populiacijai. Jie dirba, norėdami pagerinti sportininkų veiklos rezultatus atlikdami fiziologinius įvertinimus ir naudodami šią informaciją, kad sukurtų veiksmingas mokymo programas. Jie taip pat dirba su visuotiniais gyventojais, kurie nori pagerinti jų sveikatą ir sumažinti ligų riziką. Pratimai mokslininkai taip pat gali specializuotis dirbant su tais, kurie jau anksčiau sirgo ligomis, tokiomis kaip nutukimas, širdies ir kraujagyslių ligos, diabetas, plaučių uždegimai ir vėžys.

Ką jūs išmoksite

"Exercise Science" pagrindinis yra vienas iš 18 programų šalyje, kuri yra akredituota per Komisiją, kuri vykdo sąjunginės sveikatos švietimo programų akreditaciją (CAAHEP) ir kurią patvirtino Nacionalinė asociacija stiprybės ir kondicionavimo (NSCA).

"Exercise Science" programoje gausite išsamų supratimą apie fiziologinius atsakymus į pratimus. Jūs turėsite tiek akademinę, tiek ir aktyvią mokymosi patirtį, kuri išmokys jus kurti ir įgyvendinti pratimų programas plačiajai populiacijai.

Mokymo planas

Mūsų išsami mokymo programa suteikia jums galimybę dalyvauti "Experiential Learning", kur jūs atliksite fiziologinius įvertinimus, kuriate individualizuotas pratybų programas ir padeda klientams pasiekti savo tikslus. Būsite dirbti grupės tyrimo metu ir baigsite prižiūrimą stažuotę.

Priėmimo sąlygos

Norėdami prisijungti prie šios programos, pirmiausia įjunkite kolegiją kaip "Exercise Science" tikslo. Kai įvykdysite visus šiuos kriterijus, automatiškai bus perkeltas į "Exercise Science" pagrindą.

 • Užpildykite bent 12 kreditų "Brockport" koledže
 • Turite bent 2,75 bendrosios GPA
 • Užpildykite PES 335 su "C +" ar geresniu (paprastai priimamas 1-ojo semestro antraisiais metais)

3 + 3 fizinės terapijos daktaro laipsnis

Bendradarbiavimas su Upstate medicinos universitetu, ankstyvas sprendimas pagreitino 3 + 3 fizikos terapijos programos daktaro laipsnį, leidžia baigti tiek savo bakalauro laipsnį "Brockport" koledže, tiek jūsų fizikinės terapijos daktaro laipsnį tik šešerius metus.

Karjera Outlook

Praktikos mokslo laipsnis gali sukelti įvairias karjeros. Mūsų studentai dirba kaip:
 • Stiprumo ir kondicionavimo treneriai
 • Sporto galimybių vadovai
 • Asmeniniai treneriai
 • Bendrovės fitneso direktoriai
 • Širdies ir plaučių reabilitacijos specialistai
Mūsų absolventai taip pat naudoja mūsų laipsnį, kad pradėtume save į aukštesniojo išsilavinimo aukštojo mokslo laipsnius tokiose srityse kaip:
 • Pratimai fiziologija
 • Fizinė terapija
 • Biomechanika
 • Profesinė terapija
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta November 20, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Rochester, New York
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Rochester, New York
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla