Msc nanotechnologijos ir regeneracinės medicinos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Nanotechnologijos ir regeneracinė medicina sparčiai plečia laukus, galinčius pakeisti modernią mediciną. Ši tarpdisciplininė programa suteikia studentams tvirtą mokslinę supratimą šiose srityse, kartu su praktišku ir praktišku dėmesio.

Patekimo reikalavimai

Mažiausiai antros klasės "JK bakalauro laipsnį mokslo ar inžinerijos dalyko ar medicinos laipsnį, ar užsienio kvalifikaciją lygiavertį standartą. Taip pat bus atsižvelgta į tyrimų patirtį.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei jūsų išsilavinimas nebuvo atliktas anglų kalba, tikimasi įrodyti pakankamą anglų kalbos mokėjimo lygį.

Anglų kalbos lygis šioje programoje yra standartinis

Apie šį laipsnį

Ši programa suteiks studentams kritinį supratimą apie:

 • kaip galima panaudoti nanotechnologijas, kad būtų galima geriau aptikti ir gydyti ligas
 • kamieninių ląstelių naudojimas medicinoje
 • audinių inžinerijos strategijos audinių regeneracijai
 • biomedžiagų tobulinimas siekiant valdyti ląstelių elgesį
 • reguliavimo, etinių ir komercinių kliūčių, susijusių su šių naujų technologijų vertimu.

Studentai imasi modulių, kurių vertė 180 kreditų.

Programa susideda iš penkių pagrindinių modulių (75 kreditai), vienas pasirenkamasis modulis (15 kreditų) ir mokslinių tyrimų projektas (90 kreditų).

PG sertifikatas (60 kreditų) siūloma tik lankstus / modulinis studijų režimas, ne daugiau kaip dvejus metus. Programa susideda iš dviejų pagrindinių modulių (30 kreditų) ir dviejų neprivalomų modulių (30 kreditų).

Privalomi moduliai

 • Nanotechnologijos medicinoje *
 • Taikomoji audinių inžinerija *
 • Mokslinių tyrimų metodologija
 • Biomedžiagos
 • Bionanotechnologijos metodika (laboratorinė praktika)

* PG Cert - privalomi moduliai

Neprivalomi moduliai

Pasirinkite vieną iš šių parinkčių: kito modulio lankymas yra įmanomas, bet nebus įvertintas.

 • Stemplės medicinoje ir jų panaudojimas chirurgijoje
 • Nanotechnologijos ir regeneracinės medicinos vertimas

Disertacija / ataskaita

Visi studentai vykdo platų laboratorinių tyrimų (90 kreditų) tyrimo projektą, kuris baigiasi disertacija apie 13-15k žodžius ir atskirą viva voce.

Mokymas ir mokymasis

Programa pristatoma paskaitos, vadovėliai, seminarai, grupės diskusijos, praktiniai užsiėmimai ir demonstracijos. Vertinimas atliekamas per pristatymus, problemų sprendimo seminarus, rašytines praktines ataskaitas, kursinius darbus, nepastebimus rašytinius egzaminus ir disertaciją.

Karjera

Studentų karjeros galimybės ir progresavimas studijų metu ir po jo yra laikomi itin svarbiais. Individualūs dėstytojai pasiūlys individualias konsultacijas, o seminarai bus organizuojami pagal įvairias karjeros kompetencijas, įskaitant CV rašymą, mokslinių tyrimų pasiūlymų rašymą ir teigiamą asmeninį pristatymą.

Bendradarbiavimas su pažangiausiais pasaulio mokslo darbuotojais, nauji biotechnologijų generaliniai direktoriai ir klinicininkai yra skatinami ir leidžiami per visą programą. Taip pat skatinama mokslinių tyrimų rezultatų publikavimo ir pristatymo konferencijose galimybė.

Naujausi karjeros tikslai yra:

 • ULK, Londono Imperijos koledžo ir Oksfordo bei Kembridžo universitetų doktorantų ar medicinos studijos
 • Klinikinių doktorantūros studijų programos
 • NHS ligoninės JK
 • ES ir užsienio ligoninės bei tyrimo įstaigos

Įsidarbinimo galimybės

Programos absolventai įgyja perduodamą laboratoriją, kritinius ir minkštus įgūdžius, pavyzdžiui, mokslinę komunikaciją, reikalingą mokslo ar klinikinių tyrimų karjerai vykdyti nanomedicinos ir regeneracinės medicinos srityse.

Kodėl studijuoti šį laipsnį UCL?

Remiantis pasaulio chirurgijos skyriaus "UCL" medicinos tyrimų aplinka

Išsamus laboratorijų tyrimas yra neatskiriama programos dalis; ekspertų pagalba studentai gali ištirti pažangiausius projektus ir taip atverti galimybes tolesniems tyrimams ir publikacijoms.

Studentai yra įtraukti į gyvybingą mokslinių tyrimų bendruomenę, fakulteto medicinos mokslų, kuris suteikia studentams - per mokslinių tyrimų seminarus, simpoziumų ir žymių svečių dėstytojai - puikias tinklo galimybes mokslinių tyrimų, klinikinių ir transliacijos mokslo bendruomenes.

Programos

Mokiniams rekomenduojama kuo anksčiau taikyti dėl vietos varžybų. Tiems, kurie kreipiasi dėl stipendijų finansavimo (ypač užsienyje esantiems pareiškėjams), reikėtų atsižvelgti į paraiškų pateikimo terminus.

Paraiškos mokestis

Šiai programai taikomas 75 svarų sterlingų paraiškų apdorojimo mokestis už internetines programas ir 100 svarų sterlingų už popieriaus taikymą. Daugiau informacijos apie paraiškos mokestį galite rasti adresu www.ucl.ac.uk/prospective-students/graduate/taught/application.

Kas gali kreiptis?

Programa yra sukurta tam, kad būtų prieinama studentams iš daugybės disciplinų, nuo medicinos ir biologijos iki fizikos, chemijos ir inžinerijos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Division of Surgery and Interventional Science is a collaborative and cross-disciplinary environment where clinicians, engineers, allied health professionals and researchers are constantly strivin ... Skaityti daugiau

The Division of Surgery and Interventional Science is a collaborative and cross-disciplinary environment where clinicians, engineers, allied health professionals and researchers are constantly striving for innovative approaches to treatment. Developing highly effective methods which go beyond the boundaries of conventional wisdom and treat each patient as an individual. Skaityti mažiau