Msc psichologine gerove ir psichikos sveikatos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Psichologinės gerovės ir psichinės sveikatos laipsnis skirtas studentams, kurie ketina dirbti arba jau yra įdarbinti sveikatos priežiūros, konsultavimo, socialinės globos ir susijusiose srityse. Studentai turės įvertinti, įvertinti, ir iš anksto į dabartinį supratimą apie tai, kas veikia padedant suaugusiesiems pasiekti psichologinę savijautą ir gerą psichikos sveikatą.

Palanki ir aktyvus mokslinių tyrimų aplinką,

Per Žinoma, jūs turės naudos iš mokslinių tyrimų informuoti mokymą. Jums gali būti įdomu išsiaiškinti apie mūsų priklausomybės ir neįprastos elgesį ir savijautą mokslinių tyrimų grupių ir mūsų seksualiniais nusikaltimais, nusikalstamumo ir netinkamo elgesio tyrimų padalinys, avarinių tarnybų tyrimų padalinio ir Tarptautinės Gaming tyrimų padalinys. Psichologijos NTU turi nustatytą tarptautinį mokslinių tyrimų reputaciją ir yra vienas iš geriausių stovuose į pražanga 2014 mokslinių tyrimų eiliškumą. 2014 įvertinimas taip pat parodė:

  • 60% mūsų mokslinių tyrimų rezultatų buvo laikoma tarptautiniu mastu puikus ar pasaulyje pirmaujanti ref 2014
  • 100% mūsų mokslinių tyrimų poveikį yra tarptautiniu mastu puikus su 73% apibūdinamas kaip viena iš pirmaujančių pasaulyje

Mūsų tyrimų poveikį ir produkcija yra didžiausia iš bet kokio JK psichologijos katedra lygiavertis mokslinių tyrimų aplinką.

Karjera

Studentai paprastai pasirinkti magistrantūros psichologinę būseną ir psichinei sveikatai, nes jie nori tęsti karjerą dirbant psichikos sveikatos aplinkoje arba jie jau dirba tokioje aplinkoje ir tikimės pagerinti savo perspektyvas skatinimo ir karjerai. Galite pasirinkti vykdyti akademinį ir / ar mokslinių tyrimų karjeros psichologijos šią baigimo (pagal darbo kaip mokslinis bendradarbis ar asocijuotos, pavyzdžiui, ar studijuojant doktorantūros). Psichologija absolventai su BPS GBC statuso, taip pat gali būti suinteresuoti šį kursą, jei jie, atsižvelgiant į doktorantūrą link karjerą kaip klinikinių ar konsultavimo psichologas. Jūsų kvalifikacija psichologinės gerovės ir psichikos sveikata yra tikėtina, kad bus populiarus su įvairiomis potencialių darbdavių, nes, be to, turintis nuodugniai teorinių žinių apie psichikos sveikatos problemų spektrą, jūs taip pat parodė, pritaikomais įgūdžiais ir gebėjimu rašyti esė ir ataskaitas ir kalbėti ir dabartis prieš kitus žmones.

Patekimo į rinką reikalavimai

  • Jums reikės bakalauro laipsnio (mažiausiai 2,2) psichologijos ar panašios disciplinos, pavyzdžiui, socialinių mokslų, slaugos, teisės, su sveikata susijusios praktikos ar kitos pripažintos lygiavertės kvalifikacijos.
  • Pareiškėjai, neturintys tokios kvalifikacijos, bus nagrinėjami individualiai, tačiau turės įrodyti, kaip jų patirtis (pvz., Dirbanti slaugytoja ar patarėjas), jų profesinė kvalifikacija (pvz., RMN, RN) ir (arba) žinios leistų jiems studijuoti šis kursas magistro lygyje jų asmeniniame pareiškime.
  • Anglų kalbos reikalavimai.

Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos. Paraiškos forma reikia pateikti rašytinį pareiškimą, kuriame jums turėtų būti pateikti už norintys imtis magistro Psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos kursą priežastis. Mes bandys užtikrinti, kad turite tvirtą pagrindą stojimo į kursą paremtą realistišku dėkingi medžiagų turi būti tiriamas ir susijusių praktikos srityse.

Mokesčiai ir finansavimas

Norėdami sužinoti informaciją apie mokesčius ir galimų finansavimo galimybes aplankyti www.ntu.ac.uk/s3fees~~HEAD=pobj~~number=plural

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can ... Skaityti daugiau

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can select courses that have been designed in partnership with professional bodies and outside organisations within the public and private sector. Here at the School of Social Sciences, we aim to make a difference to society and the lives of those within it. Skaityti mažiau