Ms sveikatos administracija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dinaminis sveikatos priežiūros srityje pristato nuolat kintančius iššūkius profesionalams. Iš programos prie Šv Pranciškaus universiteto mokslo laipsnį sveikatos administracija (MS) Master skirta studentams, kurie turi žinių ir patirties konkrečiose srityse sveikatos priežiūros ir ieško platesnį supratimą srityje. Nors programa yra siūlomi patogus formatas, turinys yra tiksli. Mokymo apima tiek valdymo teorijas ir jos praktinį taikymą sveikatos priežiūros srityje. Garsas administracinius gebėjimus sisteminga, kritinės ir atviru tyrimo literatūros ir duomenų dėl iššūkių sprendimo problemas, yra būtinas specialistų rengimo vis labiau svarbius vaidmenis šiandieninėje visuomenėje.

Sveikatos administravimo programa ne tik atkreipiamas dėmesys profesionalią techninę kompetenciją, tačiau profesinės etikos paslaugų.

Kas yra HA studentai?

Tipiškas studentas šioje programoje dirbo sveikatos priežiūros organizacijai keletą metų. Studentas yra padidintus mobili ir tikisi šį išsilavinimą siekiant padidinti jo / jos sugebėjimus per sveikatos priežiūros paslaugų organizavimą.

Dėl darbo profesionalai

USF siekia teikti kokybiškas švietimo programą, kuri telpa į užimtas gyvenimą suaugusių besimokančiųjų. Mokiniai gali baigti savo HA programą savo tempu ir toliau dirbti. Klasės siūlomi internete su kai kurie kursai susitikti vieną vakarą per savaitę ar šešis visą dieną Šeštadienis sesijų metu 14 savaičių semestro vietose visoje šalyje.

praktinis

Kursus kasmet (rudenį, pavasarį, vasarą) tris semestrus ir studentas gali patekti į programą per bet semestrą. Tai devynių kursų programa (36 kredito valandos) gali būti baigtas tik 15 mėnesių. Kursai yra prognozuojama trejus metus vienu metu, suteikiant studentui planuoti jo / jos tvarkaraštį.

Lankstus

Visa HA, programa yra siūloma internete ir vietoje pasirinktose vietose (žiūrėti žemiau). Dabar naršo kursai yra perspektyvi alternatyva dėl specialistų užimtas asmenines, darbo ir / ar kelionių tvarkaraščius. Internetinė kurso turinys, reikalavimai ir užduotys, taip pat semestro kalendorius, yra tokie patys kaip on-campus kursus. Studentai nuolat bendrauti su fakulteto, kurie yra specialiai apmokyti pasiūlyti sudėtingas, įdomus ir prasmingas internetinis kursas patirtį. Be interneto formato, yra keletas pasirenkamuosius kursus pasiūlė vieną vakarą per savaitę ir šeši visą dieną šeštadienio sesijose.

Vietoje vietos

MS programa yra šiuo metu siūlo vietoje į:

  • Birmingemas, AL
  • Joliet, IL

Dėl up-to-data vietose, skyrelyje "Ar tai Siūlomos savo valstybės?" Ant kairėje nuorodos.

Patogus

Studentai gali užpildyti HA laipsnį bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje per savo nešiojamojo kompiuterio, namų ar biuro kompiuterių ir Interneto paslaugų teikėją. Nuo priėmimo per baigimo, USF taip pat dirba su studentais, siekiant užtikrinti, kad visi ugdymo proceso dalys pažangą sklandžiai.

Realaus pasaulio patirtį

Fakultetas HA programos turi ir akademinius kredencialus ir realaus pasaulio patirtį. Dieninių fakultetas aktyviai dalyvauja konsultavimo, mokslinių tyrimų ir profesinės asociacijos. Lektorius yra specialistų kursų jie moko turinį. Jie priima savo patirtį klasėje suteikti studentams nedelsiant, praktinio taikymo.

Tinklo

Studentai HA programos asmenys kurie dalijasi profesinio augimo ir vystymosi tikslą, pareikšti klasėje savo perspektyvas ir fonas. Studentai mokosi vieni iš kitų, kaip jie ryšius ir dalytis žiniomis platų mokslo ir verslo temomis. Klasės dydis vidurkiai tarp 15 ir 20, teikiančios už įdomų interaktyvaus mokymosi aplinką galimybę.

Priėmimo sąlygos

Taikyti šiandien! Nėra jokio mokesčio taikyti. Norėdami būti svarstomiems dėl priėmimo, studentas privalo turėti bent dvejų metų didelę patirtį sveikatos priežiūros srityje ir bakalauro laipsnį iš regioniniu akredituotos kolegijos arba universiteto ir minimalus 2,75 VPS.Kompiuterių kompetencija į teksto apdorojimas ir skaičiuoklės nereikia.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Serving 3,700 students nationwide, USF offers undergraduate, graduate and doctoral programs in arts, sciences, business, education, nursing, health care.

Serving 3,700 students nationwide, USF offers undergraduate, graduate and doctoral programs in arts, sciences, business, education, nursing, health care. Skaityti mažiau