Mokslo magistras pasaulio sveikatos politikoje - nuotolinis mokymasis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pasaulio sveikatos politikos magistras (nuotolinis mokymasis)

Londono higienos mokykla

Šio kurso tikslas - suteikti studentams išsamų supratimą apie sveikatą lemiančius veiksnius ir rezultatus, viršijančius nacionalines ribas, bei politikos priemones, kurių reikia siekiant apsaugoti ir skatinti gyventojų sveikatą globalizuotame pasaulyje.

Kursas skirtas studentams ir specialistams iš sveikatos ir ne sveikatos apsaugos sričių, kurie nori daugiau sužinoti apie politikos aplinką, susijusią su pasaulinės sveikatos problemomis. Tai bus vertinga, ypač tiems, kurie gali siekti prisiimti pozicijas, susijusias su pasaulinės sveikatos politikos klausimais nacionalinėse, regioninėse ar pasaulinėse sveikatos organizacijose, su sveikata susijusiose tyrimų įstaigose, nevyriausybinėse organizacijose ir privačiose konsultacijose.

Tikslai ir uždaviniai

Kurso tikslas - plėtoti:

 • tvirtas pagrindas įvairiose teorijose ir praktikose, susijusiuose su pasauline sveikatos politika
 • suprasti besiformuojančias institucines struktūras ir valdymo mechanizmus pasaulinės sveikatos problemoms spręsti
 • geras atitinkamų sveikatos politikos tyrimų metodų vertinimas, pvz., lyginamoji analizė ir mokymasis tarp šalių
 • gebėjimas taikyti šiuos analitinius ir metodinius gebėjimus, kad būtų galima spręsti daugialypius iššūkius, kuriuos kelia pasaulinės sveikatos problemos


Kurso struktūra

Kursas prasideda 4 privalomais moduliais:

 • Pasaulio sveikatos politikos ekonomika
 • Pasaulio sveikatos politikos politika
 • Aplinkos kaita ir pasaulinė sveikatos politika
 • Pasaulinės sveikatos politikos klausimai


Norint baigti magistrantūros studijas, iš 5 sąrašo turi būti nagrinėjami 5 pasirenkami moduliai, o projekto ataskaita turi būti baigta (vietoj projekto ataskaitos gali būti pasirinkti 3 papildomi pasirinktiniai moduliai):

Epidemiologijos pagrindai; Neužkrečiamųjų ligų epidemiologija; Sveikatos sistemos; Infekcijos ir vakcinų imunologija; Epidemiologija ir infekcinių ligų kontrolė besivystančiose šalyse; ŽIV / AIDS; Tuberkuliozė; Maliarija; Sprendimų priėmimo analizės modeliai; Užkrečiamųjų ligų kontrolė; Aplinkos epidemiologija; Aplinkos sveikatos politika; Sveikatos priežiūros vertinimas; Medicinos antropologija visuomenės sveikatos srityje; Konfliktas ir sveikata; ir istorija ir sveikata.

Magistrantūros studentams taip pat gali būti taikoma mišriojo mokymosi galimybė, leidžianti Londone Londono mokykloje higienos ir atogrąžų medicinos mokykloje išnagrinėti du pažangiausius modulius pavasario ar vasaros laikotarpiais vietoj nuotolinio mokymosi modulių .

Kurso trukmė

Kiekvienam privalomam moduliui reikės 100-125 valandų mokymosi laiko. Kiekvienam pasirenkamam moduliui reikės 80-100 valandų mokymosi laiko.

Magistrantūros studijų studentams suteikiama mažiausiai dvi ir maksimalios penkerių metų kvalifikacijos

Akademiniai reikalavimai

Vienas iš šių dalykų:

 • Pirmojo ar antrojo lygio diplomas arba lygiavertis iš universiteto ar kitos institucijos, priimtinos Londono universitetui, dalykui, atitinkančiam kursą
 • Atitinkama profesinė ar techninė kvalifikacija kartu su ne mažiau kaip trejų metų atitinkama patirtimi, atitinkančia Universiteto kvalifikaciją, lygiavertę antrosios klasės pagyrimu. Visos šios kategorijos programos bus nagrinėjamos atskirai


Studentai, kurie neatitinka aukščiau nurodytų reikalavimų, vis dar gali būti priimami mokyklos nuožiūra pagal jų akademinę kvalifikaciją, darbo patirtį ir nuorodas.

Kalbos reikalavimai

FHEQ 7 lygio apdovanojimams studentai privalo pateikti pakankamus įrodymus, patvirtinančius, kad jie per praėjusius trejus metus išlaikė anglų kalbos įgūdžių testą tokiu minimaliu lygiu:

 • IELTS, kurių bendras vidurkis yra ne mažesnis kaip 7, ne mažiau kaip 7, atliekant rašytinį papildomąjį testą, arba
 • TOEFL balas yra 600 (arba 250 kompiuterizuotu testu) ir ne mažiau kaip 5 iš TWE, arba
 • Britanijos taryba (IELTS) bendras balas 7 ar daugiau, rašytinio papildomo testavimo metu - ne mažiau kaip 7, arba
 • TOEFL iBT, kurio minimalus bendras balas yra 100, įskaitant minimalų 24 egzaminą anglų kalbos testu, atliktu per pastaruosius 3 metus.


Jei pareiškėjas neatitinka nustatytų anglų kalbos mokėjimo reikalavimų, tačiau mano, kad jie gali įrodyti, kad yra reikalaujama priimti universitetą, jis savo nuožiūra gali apsvarstyti paraišką.

Reikalavimai kompiuteriui

Kaip vienas iš mūsų studentų, turite reguliariai naudotis kompiuteriu ir internetu. Tai gali būti dėl prieigos prie "Studentų portalo", parsisiuntimo kurso medžiagos iš virtualios mokymosi aplinkos ir prieigą prie interneto bibliotekos išteklių. Jums taip pat reikės turėti prieigą prie atitinkamos programinės įrangos, pavyzdžiui, PDF skaitytuvą ir tinkamą aparatūros galią jūsų kompiuteryje, pvz., Dokumentų laikymui. Papildomi reikalavimai yra tokie: turite įgalinti "JavaScript" ir slapukus, kad galėtumėte pasiekti tam tikras internetines sistemas, pvz., "Student Portal".

Palaikomi naršyklės yra:

 • "Internet Explorer 7"
 • "Firefox 5"
 • "Chrome" 13


Ekrano raiška (rekomenduojama)

 • 1024 x 768 arba didesnis
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; ... Skaityti daugiau

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Our mission is to improve health and health equity in the UK and worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Skaityti mažiau