Mokslinių tyrimų magistras klinikinių tyrimų srityje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Nyderlandų sveikatos mokslų institutas ( NIHES ) ir daugybė universitetų departamentų, turinčių žinomų klinikinių ir transliacijų tyrimų Erasmus MC, sukūrė klinikinių tyrimų tyrimų magistro programą.

Šis mokslinių tyrimų meistras yra skirtas suteikti studentams įgūdžius, būtinus į pacientus orientuotiems klinikiniams tyrimams. Palyginti su kitomis klinikinių tyrimų programomis, „Erasmus MC Research Master“ daug dėmesio skiria epidemiologiniams metodams ir statistinei analizei, kad atitiktų besikeičiančius dabartinės sveikatos priežiūros srities poreikius, ypač didėjantį kvalifikuotų specialistų, turinčių gerai išvystytus kiekybinius ir kiekybinius, poreikius. analitiniai įgūdžiai. Tai galime padaryti, remdamiesi ilgą ir puikią klinikinės epidemiologijos „Erasmus MC“ tradiciją, panaudodami mūsų dideles gyventojų grupes ir mūsų klinikų-tyrėjų dėmesį sutelkdami į epidemiologinius tyrimo metodus, ne tik suprasti etiologiją. taip pat įrodyti gydymo veiksmingumą.

Klinikinių tyrimų magistrantūros studijų programos studentai iš esmės yra klinikiniai tyrėjai, turintys MD laipsnį (arba mokomi), arba biomedicinos mokslų laipsnis. Mokslo magistras naudoja tarpdisciplininį biostatistikos, epidemiologijos, klinikinių tyrimų, medicinos informatikos ir sveikatos paslaugų tyrimų mišinį, siekiant parengti studentus į paciento orientuoto ir transliavimo tyrimų karjerą, taip pat labiau tradicinį klinikinį tyrimą.

Mokslinių tyrimų galimybės yra siūlomos įvairiose srityse, pvz., Endokrinologijoje, širdies ir kraujagyslių tyrimuose, įvairiuose onkologijos, neurologijos, pediatrijos, akušerijos, urologijos, transplantacijos medicinos, gastroenterologijos ir hepatologijos, chirurginių tyrimų ir raumenų ir kaulų mokslo srityse. Klinikinių tyrimų magistro baigimas suteikia puikią pagrindą tęsti doktorantūrą. „Erasmus MC“ yra daug galimybių.

Jei esate „Erasmus MC“ medicinos studentas, galite kreiptis dėl šios Mokslo magistro programos, kai gausite kvietimą iš dekano arba kai manote, kad turite teisę dalyvauti šioje programoje. Mokslo magistro programa yra pripratusi prie medicinos bakalauro ir magistro.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie šią programą, galite atsisiųsti studijų vadovą - žr. Aukščiau esantį mygtuką. Mokslo magistro klinikinių tyrimų programa apima 120 EC taškų kreditą ir yra NVAO akredituota.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Nyderlandų-flamandų akreditacijos organizacijoje (NVAO) adresu www.nvao.net.

Tikslai

Studentai turėtų įgyti tokią kompetenciją:

  • Gebėjimas suformuluoti klinikinę problemą ir paversti ją moksliniu klausimu.
  • Gebėjimas atlikti išsamų literatūros apie klinikinę problemą tyrimą.
  • Gebėjimas išversti mokslinį klausimą į tyrimo protokolą.
  • Įgyjamos pakankamos žinios apie esamus klinikinių mokslinių tyrimų metodus, biostatistinius analizės metodus, įstatymus, reglamentus ir etiką bei gebėjimas panaudoti šias žinias tyrimo protokole.
  • Gebėjimas atlikti tyrimą, rinkti ir analizuoti duomenis bei daryti išvadas.
  • Gebėjimas rašyti magistro darbą, įskaitant tyrimo tikslą (-us), literatūros, medžiagos, metodų, rezultatų, diskusijų ir išvadų santrauka bei pateikti šiuos rezultatus moksliniuose susitikimuose. Skatinamas mokslinių tyrimų rezultatų paskelbimas tarptautiniame recenzuojamame žurnale.
  • Gebėjimas įvertinti ir kritiškai vertinti mokslinius tyrimus.

Karjeros galimybės

Šis laipsnis rengia jus už tarptautinę karjerą klinikinių tyrimų metu arba už vykdomosios ar konsultavimo pareigas visuomenės sveikatos, klinikinės medicinos, narkotikų tyrimų ar sveikatos politikos formavimo srityse.

Ar turite teisę?

Turėtumėte atitikti šiuos kriterijus:

  • Jūs turite bakalauro laipsnį medicinos ar biomedicinos mokslų mokykloje arba platų bakalauro išsilavinimą, turint pakankamai pagrindinių medicinos ir (arba) biomedicinos ir (arba) medicinos biologijos dalykų.
  • Turite gerą anglų kalbos žodžiu ir žodžiu komandą.
  • Jei esate „Erasmus MC“ medicinos studentas, galite kreiptis dėl šios Mokslo magistro programos, kai gausite kvietimą iš dekano arba kai manote, kad turite teisę dalyvauti šioje programoje.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Health matters. For patients and populations. It’s this knowledge that guides us as we prepare our students for international careers as researchers, executives or advisors. Whatever their field – cli ... Skaityti daugiau

Health matters. For patients and populations. It’s this knowledge that guides us as we prepare our students for international careers as researchers, executives or advisors. Whatever their field – clinical medicine, drug research, public health or health-policy development – our graduates all serve one overarching interest: people’s health. Skaityti mažiau
Roterdamas , Amsterdamas + 1 Daugiau Mažiau