Mokslų magistras: klinikinės psichinės sveikatos konsultacijos

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Išsiaiškinkite įvairiausius konsultavimo metodus per Vakarų Alabamos universiteto internetinį klinikinės psichinės sveikatos konsultavimo magistrą. Jūs galite naršyti reikalingus kursinius darbus naudodamiesi programos lanksčiu, visiškai internetiniu formatu. Kitaip tariant, jūs galėsite pasiekti pusiausvyrą tarp savo asmeninių, profesinių ir akademinių įsipareigojimų, kol progresuosite jums patogiu tempu.

Programa paskatins jus bendradarbiauti su įvairiais teoriniais ir praktiniais modeliais klinikinės psichinės sveikatos konsultavimo pasaulyje. Todėl susidursite su daugybe konsultavimo metodų, teorijų ir principų, kurie leidžia reklamuoti klientų psichinę sveikatą ir gerovę įvairiose populiacijose.

Visapusiškai internetinę klinikinės psichinės sveikatos konsultavimo MS taip pat moko fakulteto nariai, turintys psichinės sveikatos konsultantų licenciją ir turintys didelę patirtį šioje srityje. Todėl būsite visiškai pasirengę išnaudoti savo karjeros galimybes, kai keliausite padėti žmonėms, poroms, šeimoms, paaugliams ir vaikams įvairiomis aplinkybėmis. Ši aplinka apima privačią praktiką, ligonines, bendruomenės agentūras ir piktnaudžiavimo narkotikais gydymo centrus.

Šiandien paprašykite daugiau informacijos apie programą ir pradėkite planuoti, kaip pajudėsite savo karjerą per vieną iš labiausiai prieinamų institucijų regione.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

The University of West Alabama Online is dedicated to making your education as affordable as possible. Discover what it will cost — and how much you’ll save.

The University of West Alabama Online is dedicated to making your education as affordable as possible. Discover what it will cost — and how much you’ll save. Skaityti mažiau