Mitybos mokslo magistrantūros programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mitybos mokslas yra besiplečianti, tarpdisciplininė sritis, tirianti dietos vaidmenį žmogaus sveikatai. Mitybos mokslo magistrantūros programa suteikia studentui išsamių žinių apie jos mokslinį pagrindą ir šios srities tyrimų metodus. Šios žinios yra svarbios doktorantūros ar kitam darbui, susijusiam su mitybos sritimi.

karolinska

Programos pristatymas

Per istoriją buvo daug teiginių apie dietos vaidmenį mūsų sveikatai. Pastaraisiais dešimtmečiais šioje srityje buvo padaryta didžiulė raida, o mitybos žinios smarkiai išaugo. Mitybos mokslo magistrantūros programa siekiama pagerinti moksleivių įgūdžius savarankiškai dirbti mitybos srityje dėl mokslinių priežasčių. Į pirmąjį programos semestrą įtrauktos sritys apima tai, kaip skirtingos studijų rūšys prisideda prie žinių, kurios sudaro dietos ir fizinio aktyvumo rekomendacijų pagrindą, kartu atsižvelgiant į tvarumo aspektus. Taip pat pateikiamos išsamios žinios apie molekulinius ir genetinius mechanizmus, pagrindžiančius dietos poveikį organizmui. Taip pat nagrinėjama mitybos, fizinio aktyvumo ir kūno rengybos vertinimo metodika, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas rezultatų pagrįstumo, pritaikomumo ir įvertinimo supratimui. Pirmoje programos dalyje taip pat aptariami ligų prevencijos ir sveikos mitybos įpročių bei fizinio aktyvumo skatinimo metodai, pvz., Naudojant internetą ir mobiliųjų telefonų technologijas. Į visus kursus įtraukiamos globalios perspektyvos ir palyginimai.

karolinska3
Antrą semestrą sudaro laipsnio projektas, kurį sudaro 30 kreditų. Čia studentas turi galimybę pasirinkti projektą, kuriame gilinamasi, atsižvelgiant į jo kilmę ir pomėgį, į įvairias mitybos tyrimų sritis. Pavyzdžiui, projektas gali būti orientuotas į molekulinę, fiziologinę, klinikinę, epidemiologinę ar visuomenės sveikatą.

Skaitykite daugiau apie tai, kaip programa yra struktūrizuota programos programoje .

karolinska3

Karjeros galimybės

Programa parengia studentą tolesnėms doktorantūros studijoms ar kitiems darbams, susijusiems su mitybos sritimi, kur reikia suprasti mokslo principus. Pavyzdžiui, tai gali būti sveikatos stiprinimo darbas privačiame ar viešajame sektoriuje, nacionaliniu ar tarptautiniu mastu.

Daugiau informacijos

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paraišką, konkrečius stojimo reikalavimus ir atranką, apsilankykite Maitinimo programos magistrantūros programos puslapyje Karolinska Institutet svetainėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Karolinska Institutet is a one-faculty university dedicated solely to the medical and health sciences, with a reputation for top quality research and innovation. Karolinska Institutet is consistently ... Skaityti daugiau

Karolinska Institutet is a one-faculty university dedicated solely to the medical and health sciences, with a reputation for top quality research and innovation. Karolinska Institutet is consistently ranked in the top 50 universities globally and the top 10 medical universities in Europe. Skaityti mažiau