Mitybos kursai

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

Mitybos kursai

Data 1: birželio 30 / liepos 13 d. - data: 2 liepa / rugpjūčio 3 d

Šiemet BAU ROME vasaros mitybos programa

Programos suskirstytos į 2 sesijas

1 savaitė
Nuo liepos 1 d. Iki liepos 4 d. Vyks Masos ir Carrara ligoninėse, vadovaujant dr. Prof. Angiolo Tagliagambe, žinomam Italijos ekspertui, profesoriui ir mokslininkui vėžio radijo chirurgijos ir 4.0 vėžio gydymo technologijų srityje. Plenarinės sesijos, skirtos pristatyti ir aptarti atvejų analizę, geriausią praktiką ir novatoriškiausias technologijas kūno masės įvertinimui ir vėžio gydymui žmogaus organizmo virškinimo sistemoje, bus pakaitomis su rotacijos vizitais į krizės padalinius, susijusius su endokrinologija medžiagų apykaitos ligos, klinikinė ir parenterinė mityba. Šios sesijos pabaigoje dalyviai gaus Dr Tagliagambe pasirašytą lankymo pažymėjimą.

2 savaitė
Nuo liepos 8 d. Iki liepos 12 d. Daugiausia dėmesio bus skiriama Italijos reabilitacijos centro „Madre Cabrini DCA“ valdymui ir organizaciniams klausimams, geriausios praktikos pavyzdžiams ir darbo metodams Pontremolyje (Toskanoje). taikant daugiadisciplininį požiūrį, kuris sujungia mitybos konsultacijas su psichologine pagalba ir dirba su pacientų šeimomis. Dalyviai bus panardinti į reabilitacijos centro kasdienį gyvenimą, sąveikaujant su pacientais, gydytojais, mitybos specialistais, psichiatrais, psichologais, dietologais, pedagogais, slaugytojais, fizioterapeutais ir fizinio lavinimo bei reabilitacijos specialistais. daugiausia dėmesio bus skiriama realaus reabilitacijos centro, pvz., Madre Cabrini, valdymo ir organizaciniams klausimams, gerajai praktikai ir darbo metodams, kurie yra gerai žinomi dėl didelės sėkmės gydant valgymo sutrikimus, taikant daugiadisciplinį požiūrį, derinantį mitybinį konsultavimas psichologine pagalba ir darbas su pacientų šeimomis. Dalyviai kasdien bendrauja su pacientais, gydytojais, mitybos specialistais, psichiatrais, psichologais, dietologais, pedagogais, slaugytojais, fizioterapeutais ir fizinio lavinimo bei reabilitacijos specialistais. Šios sesijos pabaigoje dalyviai gaus „Madre Cabrini DCA“ stažuotės pažymėjimą.

Logistika
Dalyviai atvyksta sekmadienį (birželio 30 d. Stažuotei Nr. 1 ir liepos 21 d. Stažuotei Nr. 2) Pizos oro uoste, kartu su tuo pačiu skrydžiu. Važiuojantys autobusai perkelia studentus į Pontremolį, mažą regiono Toskanos perlą, kuris nustebina lankytojus su baroko rūmų ir bažnyčių turtingumu ir savo gamtos išteklių grožiu, taip pat žinomu, nes italų ir tarptautinės muzikos VIP, pavyzdžiui, Sting čia gyvena Zucchero Fornaciari.

Visą programos laikotarpį dalyviai apsistos „Madre Cabrini“ rezidencijoje, dalindamiesi dviviečiais kambariais studijos butuose, kuriuose yra virtuvėlės ir vidiniai vonios kambariai.

Dėl stažuotės Nr. 1, įsiregistruokite Madre Cabrini Residence yra sekmadienį, birželio 30 d., Išsiregistruokite šeštadienį, liepos 13 dieną. 2-ojo stažuotės metu, įsiregistruokite liepos 21 d. Ir išsiregistruokite šeštadienį, rugpjūčio 3 d.

Po liepos 13 d. Ir rugpjūčio 3 d. Siūlomos dvi galimybės:

 1. Paimkite į Pizos oro uostą, atgal į Stambulą.
 2. Savaitės pabaigos programa Romoje. Tokiu atveju autobusai ir apgyvendinimas Romoje neįeina į programos mokestį, bet gali būti sumokėti labai patogiomis kainomis.

Mokesčiai

Į mokesčius įskaičiuotas BAU Global Application Fee mokestis; pasiimti ir išlipti Pizos oro uoste, apgyvendinimas dviviečiame kambaryje, kuriame galėsite pasidalinti Madre Cabrini studijos bute. Mokymas, seminarai ir pervežimas į Massa ir Carrara ligonines mokymui ligoninėje.

Studentai, kuriems leidžiama dalyvauti šioje programoje, turi:

 1. Ne vėliau kaip iki gegužės 27 d. Sumokėkite savo stažuotės Nr. 1 ir ne vėliau kaip birželio 14 d. Už stažuotę Nr. 2, kad gautumėte priėmimo ir kvietimo laiškus, reikalingus turistinei vizai gauti, kuri yra privaloma, jei jie yra ne ES . Vizų atmetimo atveju mokestis bus grąžinamas. Banko operacijų mokesčiai į programos mokestį neįskaičiuoti, o tai reiškia, kad grynoji bendra suma 1600 eurų turi būti sumokėta banko pavedimu į:
  BAU EDUCATION SERVICES SRL
  Bankas: Monte dei Paschi di Siena
  IBAN IT92P0103003271000061179440
  SWIFT KODAS: PASCITM1A37
 2. Turi Italijoje galiojantį medicininį ir asmeninį atsakomybės draudimą ir siunčia draudimo liudijimo numerį bei įmonę info@baurome.com;
 3. Siųsti info@baurome.com medicininę pažymą, įrodančią jų puikias fizines sveikatos sąlygas;
 4. Atneškite savo slaugos uniformas;
 5. Turėkite pakankamai anglų kalbos žinių.
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2019

Apie mokyklą

The mission of the School is to create an international class of leaders, managers, entrepreneurs and creative people in the key areas of the Made in Italy excellence, such as Art, Architecture, Desig ... Skaityti daugiau

The mission of the School is to create an international class of leaders, managers, entrepreneurs and creative people in the key areas of the Made in Italy excellence, such as Art, Architecture, Design, Fashion and Culture. Skaityti mažiau
Roma , La Spezia , Scandicci , Masa , Venecija + 4 Daugiau Mažiau