Mitybos ir dietologijos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Pathway į dietologo profesiją, šis kursinis magistras integruoja teorinius ir praktinius komponentus klinikinėje dietologijoje, maitinimo įstaigose, bendruomenės ir visuomenės sveikatos bei tyrimų srityse.

Studentai mokomi suprasti ir aiškinti mitybos mokslą, įvertinti mitybos poreikius, atlikti tyrimus ir patarti mitybos klausimais, atsižvelgiant į bendrąją sveikatą ir specializuotus reikalavimus, įskaitant sveikatos būklę ir geresnius rezultatus.

Absolventai gali tapti visateisiais Australijos dietologų asociacijos nariais ir prisijungti prie akredituotos praktikuojančių dietologų (APD) programos. APD yra vienintelis kredencialas, kurį Australijoje pripažino vyriausybė ir daugelis privačių sveikatos draudikų.

Studentai gali pasirinkti iš dviejų bakalauro kursų, siūlančių Pathway į mitybos ir dietologijos magistrantus: Sveikatos mokslų bakalauras (pagrindinis mitybos bioscience) arba gamtos mokslų bakalauras (mankštos ir sporto mokslas) su rekomenduojamu pasirenkamųjų dalykų rinkiniu. Mokslų bakalauro (mankštos ir sporto mokslo) absolventai taip pat gali registruotis Australijos mankštos ir sporto moksle (ESSA), įgydami dvigubos akreditacijos galimybę (ESSA ir APD).

Kurso įvedimas

Akademinio priėmimo reikalavimai (8 grupė)

Šie kursų priėmimo reikalavimai yra privalomi ir juos turi atitikti visi kandidatai. Šie reikalavimai papildo arba pakeičia minimalius reikalavimus, išdėstytus toliau esančiame skyriuje „Akademinio priėmimo reikalavimai“.

Visi pareiškėjai privalo turėti žmogaus bios mokslų, gamtos mokslų ar sveikatos bakalauro laipsnį, o svertinis vidurkis (WAM) yra ne mažesnis kaip 65%. Bakalauro laipsnis turi apimti biochemijos ir žmogaus fiziologijos turinį su chemija (0,25 EFTSL), po to biochemija (0,25 EFTSL) ir žmogaus biologija (0,25 EFTSL), po to - žmogaus fiziologija (0,25 EFTSL).

Akademinio priėmimo reikalavimai (8 grupė) gali būti tenkinami atlikus vieną iš šių dalykų:

  • Giminingos disciplinos bakalauro laipsnis; arba
  • Jei priimamas, lygiavertis ankstesnis mokymasis, įskaitant ne mažiau kaip penkerių metų atitinkamą profesinę patirtį.

Anglų kalbos reikalavimai (5 grupė)

Tarptautiniai studentai privalo pateikti IELTS Academic, kurių bendras balas yra 7,0 (nė viena atskira juosta ne mažesnė kaip 6,5). Taip pat gali būti reikalaujama, kad atitiktų šį reikalavimą kandidatai į tarptautinę mokyklą.

Minimalūs šio kurso anglų kalbos reikalavimai taip pat gali būti įvykdyti:

  • Bakalauro laipsnis iš patvirtintos šalies;
  • Sėkmingai baigę 0,375 EFTSL studijų aspirantūros ar aukštesnio lygio studijas Australijos aukštojo mokslo teikėjo (arba lygiaverčio) srityje; arba
  • Jei priimamas, lygiavertis ankstesnis mokymasis, įskaitant ne mažiau kaip penkerių metų atitinkamą profesinę patirtį.

129232_pexels-photo-373941.jpeg„Burst“ / „Pexels“

Kurso informacija

Semestro prieinamumas

1 semestras: Studijos dieniniame Joondalup studijoje

Kurso struktūra

1 metai - 1 trimestras (sausis - balandis)

Vieneto kodas Vieneto pavadinimas Kredito taškai
NUT5112 Maistinės medžiagos ir metabolizmas 15
NUT5113 Mitybos įvertinimas ir antropometrija 15
NUT5114 Visuomenės sveikatos mityba 15
NUT5115 Mitybos biochemija 15

1 metai - 2 trimestras (gegužė – rugpjūtis)

Vieneto kodas Vieneto pavadinimas Kredito taškai
NUT5116 Taikomasis maisto mokslas ir sistemos 15
NUT6100 Mitybos tyrimų įgūdžiai 15
NUT6101 Medicininė mitybos terapija 1 15
NUT6102 Profesiniai dietologų įgūdžiai 15

Pastaba: Studentai privalo įstoti į NUT6101 medicininės mitybos terapijos 1 ir NUT6102 profesinius dietologijos įgūdžius tame pačiame trimestre.

1 metai - 3 trimestras (rugsėjis - gruodis)

Vieneto kodas Vieneto pavadinimas Kredito taškai
NUT6103 Mitybos tyrimų projektas 15
NUT6104 Maisto tiekimas ir dietologijos valdymas 15
NUT6105 Medicininė mitybos terapija 2 15
NUT6106 Pažangiosios mitybos sąvokos 15

2 metai - 1 semestras (sausis - birželis)

Vieneto kodas Vieneto pavadinimas Kredito taškai
NUT6107 Bendruomenės talpinimas ir vertinimas 15
NUT6108 Maisto paslaugų teikimas ir įvertinimas 15
NUT6109 Individualus atvejo vadybos išdėstymas ir vertinimas 30

Kursų mokymosi rezultatai

  • Taikyti pažintinius ir kūrybinius įgūdžius pademonstruoti, įvertinti ir susintetinti sudėtingas idėjas, koncepcijas ir teorijas autentiškose situacijose.
  • Taikykite komunikacijos, bendradarbiavimo ir advokacijos įgūdžius kurdami novatoriškus sprendimus profesinės praktikos kontekste.
  • Pademonstruokite pasaulinę perspektyvą gerbdami kultūrų ir etninę įvairovę ir vertybes.
  • Kritiškai apmąstykite sudėtingas mitybos, dietologijos ir mitybos mokslo žinias, tyrimų principus ir įrodymais pagrįstą praktiką, kad įrodytumėte profesinės praktikos meistriškumą.
  • Pasinaudokite aukšto lygio sprendimo ir savitvarkos įgūdžiais inicijuodami, planuodami ir vykdydami strateginius projektus bei dirbdami dinamiškoje profesinėje aplinkoje.

Profesinis atpažinimas

Akredituota: Australijos dietologų asociacija (DAA)

Karjeros galimybės

Absolventai gali dirbti įvairiose srityse, tokiose kaip klinikinė pacientų priežiūra, visuomenės mityba ir visuomenės sveikata, institucinės maisto paslaugos, maisto pramonė, moksliniai tyrimai ir mokymas, mitybos rinkodara ir žurnalistika, sportinė mityba ir konsultacijos / privati praktika.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

At ECU we are guided by our values of integrity, respect, rational inquiry and personal excellence. Our focus on teaching and research is inspired by engagement and partnerships with those in the many ... Skaityti daugiau

At ECU we are guided by our values of integrity, respect, rational inquiry and personal excellence. Our focus on teaching and research is inspired by engagement and partnerships with those in the many communities we were established to serve. Skaityti mažiau
Joondalup , Mount Lawley , Bunbury + 2 Daugiau Mažiau