Mitybos ir dietologijos doktorantas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

 • Trukmė (metai): 3 metai
 • Kvalifikacija apdovanota: Mitybos ir dietologijos filosofijos daktaras
 • Kvalifikacijos lygis: daktaro laipsnis (3-asis ciklas)
 • Instrukcijos kalba: anglų ir graikų
 • Studijų forma: dieninės ar neakivaizdinės studijos
 • Mažiausias ECTS kreditas: 180

Programos profilis

Dietės ir (arba) mitybos doktorantas, atitinkantis bendrąją daktaro laipsnių filosofiją, suteikia studentui:

 • Patys pažangiausios dietologijos / mitybos žinios;
 • Patys pažangiausi ir specializuoti įgūdžiai ir technikos, reikalingos sprendžiant svarbiausias mokslinių tyrimų ir (arba) naujovių problemas, ir išplėsti bei iš naujo apibrėžti esamas žinias ar profesinę praktiką plačiąja dietologijos / mitybos sritimi;
 • Kompetencijos, susijusios su dideliu autoritetu, inovacijomis, savarankiškumu, mokslinėmis ir profesinėmis sąžiningumu.

Karjeros galimybės

Daktarų turėtojai galės konceptualizuoti, projektuoti ir įgyvendinti didelių naujų žinių ir (arba) supratimo formavimo projektus. Be to, jie turės darbo reikalaujančias savybes, kurios reikalauja galimybės priimti pagrįstus sprendimus sudėtingais klausimais specialiose srityse ir naujovių sprendžiant ir sprendžiant problemas.

Prieiga prie tolesnių studijų

N / A

Vertinimas

Kursų vertinimas paprastai apima išsamų galutinį egzaminą ir nuolatinį vertinimą. Nuolatinis vertinimas gali apimti, be kita ko, vidutinės trukmės terminus, projektus ir dalyvavimą klasėse.

Raidžių klasės yra apskaičiuojamos remiantis baigiamojo egzamino ir tęstinio vertinimo svarmenimis bei faktiniais skaitiniais balais, kurie buvo gauti iš šių dviejų vertinimo komponentų. Pagal kursų klases apskaičiuojamas studento semestro laipsnio vidurkis (GPA) ir kaupiamo taško vidurkis (CPA).

Baigimo reikalavimai

Doktorantūros studijų programa reikalauja, kad būtų baigta 180 ECTS, iš kurių 30 ECTS skiriama rengiant mokslinių tyrimų pasiūlymą, ir 150 ECTS skiriama moksliniams tyrimams, rašymui ir gynimui.

Kiekvienais studijų metais doktorantas turės užsiregistruoti 60 ECTS kreditų. Mokslinių tyrimų darbas gali apimti mokslinių tyrimų pasiūlymo rengimą, pristatymo ir gynimo tyrimo pasiūlymą, dalyvavimą tarptautinėse konferencijose, paruošimą ir pateikimą žurnalo straipsniams, disertaciją apie disertaciją, daktaro disertacijos pristatymą ir gynimą. .

Minimalus doktorantūros studijų metų skaičius yra trys (3), o maksimalus metų skaičius yra aštuoni (8).

Mokymosi rezultatai

Dietologijos / mitybos doktorantai:

 1. Gavome gilų šios srities supratimą ir demonstruojame pažangius įgūdžius bei tyrimo metodus, susijusius su šia sritimi.
 2. Gebėti sukurti, suprojektuoti, įgyvendinti ir patvirtinti esminį mokslinių tyrimų procesą;
 3. Padarė indėlį per originalius mokslinius tyrimus, išplečiančius žinių ribą, plėtodamas didelę darbo dalį, kai kurios iš jų nusipelno nacionalinio ar tarptautinio teisėjo paskelbimo;
 4. Gebėti kritiškai analizuoti, vertinti ir sintetinti naujas ir sudėtingas idėjas;
 5. Gebėti akademiniame ir profesiniame kontekste skatinti žiniomis grįstos visuomenės technologinį, socialinį ar kultūrinį pažangą;
 6. Gebėti dirbti universitetuose, aukštųjų mokyklų, mokslinių tyrimų centruose ir kitose organizacijose.

Stipendijos - finansinė pagalba

Universitetas siūlo stipendijas ir finansinę pagalbą dieninių studijų studentams, teikiant stipendijas akademinei stipendijai, finansinę pagalbą, sportines stipendijas ir studentų darbo studijų programas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2018

Apie mokyklą

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space.

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space. Skaityti mažiau
Nikosija , Atėnai + 1 Daugiau Mažiau