Read the Official Description


Kaip sveika yra jūsų dieta? Ar jūs supainiojate apie tai, ką valgyti? Ar norite padėti kitiems tobulinti savo gyvenimo būdą? Mūsų "Nutrition" programa yra keturių savaičių vadovas, kuris padės jums pakeisti ar pagerinti savo gyvenimo būdą. Jūs sužinosite, kaip sukurti subalansuotą maistą, nustatyti tikslus, pritaikyti valgyti, kad pasiektumėte savo tikslus, ir pagaliau suprasti, kaip valdyti savo sveikatą. Idealiai tinka visiems, norintiems numesti svorio, padidinti energijos lygį arba tiems, kurie nori pridėti mitybą į savo profesinių įgūdžių sąrašą./>/>

Kurso informacija

1 pamoka - sveikata yra tavo turtas

Kaip dabar jūsų mityba? Ar valgote pakankamai? Ar jūs per daug valgote? Ši pamoka suteikia jums įrankius jūsų poreikiams apskaičiuoti ir įvertinti savo gyvenimo būdą. Jūs sužinosite, kaip atlikti pradinius matavimus, kad nustatytumėte, kur reikalingi patobulinimai.

2 pamoka - stebuklinga makro

Sužinokite, kokios yra angliavandenių, baltymų ir riebalų, ir kur juos rasti maisto produktuose. Jūs sukursite žinias, kurių reikia norint subalansuoti maistines medžiagas, ir ištirti savo dietos dalis, kurios gali prireikti pagerinti. Jūs taip pat sužinosite, kaip mūsų valgomas maistas gali paveikti mūsų sveikatą.

3 pamoka - "Mighty Micro"

Ką apie vitaminus ir mineralines medžiagas? Mums taip pat reikalingi tie maži vaikinai. Sužinokite mikroskopų svarbą ir kur juos gauti. Kas atsitiks, jei kasdien nenaudosite mikroelementų į savo mitybą? Ar geriate vandenį? Sužinokite, kodėl mums reikia vandens organizme ir dehidratacijos poveikį organizmui.

4 pamoka - pasaulio dietos

Visame pasaulyje yra daug sveikų valgymo piramidžių arba gairių. Ar žinote gaires savo šalyje? Šioje pamokoje peržiūrėsite kelias pasaulines gaires. Ar jie apima pakankamai daržovių? Ar jie pašalina maisto grupes? Ką manote yra lengviausia sekti?

5 pamoka. Pagalba sau

5 pamokoje jūs įgysite patirties manipuliuoti mityba, kad atitiktų jūsų individualius poreikius. Ar norite numesti svorio? Ar esate labai aktyvus? Ar jūs stabdysite savo pažangą valgydami greito maisto? Sužinokite, kaip apskaičiuoti savo makroelementus, kad pasiektumėte savo tikslus.

6 LENKINIMAS. Energizuok savo gyvenimą

Ar kenčia nuo 3 val. Kritulių? Ar pasikliaujate cukrumi ar kofeinu, kad trauktumėte per dieną? Sekite mūsų geriausiais patarimais, kad užtikrintumėte tvirtą gyvenimo būdo kaitą ir sukurtumėte ilgalaikius rezultatus. Ši pamoka negali būti praleista.

7 pamoka - kūnas

Ar turite stresą namuose ar darbo gyvenime? Ar jums pakankamai miego? Ar patyrėte nerimo ar depresijos jausmus? Mūsų protas, kūnas ir mityba visi yra susiję. Ši pamoka suteiks paprastus, bet veiksmingus dietos pakeitimus, kad atitiktų jūsų gyvenimo būdą ir pagerintų sveikatingumą.

8 pamoka - specializuotos dietos

Ar esate vegetaras ar veganas? Ar turite celiakijos ar virškinimo problemų? Ar turite netoleranciją ar alergiją? Ar turite specialių maisto produktų, kurie gali trukdyti jūsų pasirinktiems maisto produktams? Plėtoti įgūdžius skaityti etiketes, išvengti maisto užteršimo ir užtikrinti, kad jūs vis dar pasiekiate optimalų mitybą tinkamais maisto produktais.

Pradėkite mokytis dabar

Program taught in:
Anglų

See 2 more programs offered by Shaw Academy »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
4 savaites
Ištęstinės
Price
Free
per mėnesį
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment