Mitybos kursai, Viduržemio jūros regiono mityba ir širdies ir kraujagyslių ligų gydymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis internetinis kursas skirtas širdies ir kraujagyslių ligų prevencijai tinkamai mitybai ir pokyčiams, kurie turėtų būti atliekami dietoje dėl širdies ir kraujagyslių problemų bei jų rizikos veiksnių (pvz., Hipertenzija, padidėjęs lipidų kiekis kraujyje, cukraus kiekis kraujyje ir kt.). Jis grindžiamas Atėnų universiteto sveikatos apsaugos temomis ir per pastaruosius metus sėkmingai veikė graikų kalba, turėdamas tiek daug absolventų.

Šiame kontekste kursas pateikia pagrindinius mitybos mokslo principus (vitaminų, mineralų ir vandens svarbą, energijos poreikius lemiančius veiksnius), rekomendacijas dėl subalansuotos mitybos ir Viduržemio jūros dietos ypatybes. Be to, jame pateikiamas medicininis mitybos terapija, galimos vaistų ir maistinių medžiagų sąveikos, dietos pokyčiai dėl širdies ir kraujagyslių sistemos problemų bei rizikos veiksnių. Tuo pačiu metu jis apibūdina aterosklerozę ir paaiškina mitybos vaidmenį šiame procese.

Šis kursas yra įtrauktas į mūsų internetinių kursų sveikatos kategoriją; ji veikia per patogią mokymosi platformą, nors ji pagrįsta naujausiais širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos rekomendacijomis, taip pat kaip jos gali būti taikomos praktikoje. Kai dalyvis sėkmingai baigia visus padalinius, jis gauna specializuotų mokymo pažymėjimą. Atkreipkite dėmesį, kad galite pasirinkti asmeninę pagalbą mokymo metu arba gauti reikalingą pagalbą iš švietimo forumo, prie kurio galėsite prisijungti. Kiekvienas pasirinkimas yra su kitokiomis išlaidomis pareiškėjui.

Programa siūloma dviem versijomis:

1) su asmenine švietimo parama ir bendra kaina 1200 €. Tokiu atveju, e-mokiniai gauna visapusišką akademinę pagalbą iš savo asmeninio dėstytojo, dalijasi su programa susijusiais susirūpinimais ar rūpesčiais ir gauna atitinkamą akademinę medžiagą.

2) bendruomenės švietimo parama ir bendra kaina 400 €. Tokiu atveju el. Mokytojai gali pateikti savo klausimus / užklausas tinkintame tinklaraštyje. Visi klausimai bus gauti mūsų akademinės komandos atsiliepimų.

Maksimalus pareiškėjų skaičius: 50

Dalyvis profilis

Programa "Mityba, Viduržemio jūros dieta ir širdies ir kraujagyslių ligų gydymas" patenka į platesnę klinikinės mitybos sritį ir skirta sveikatos specialistams (gydytojams, dietologams, dietologų padėjėjams, slaugytojams, instruktoriams), taip pat plačiajai visuomenei.

Aukštojo mokslo diplomas laikomas minimalia dalyvavimo programoje kvalifikacija.

Programos tikslai

Programos kryptys yra dvigubos, nes ji apima tiek širdies ir kraujagyslių ligų prevenciją tinkamai mitybai, tiek ir dietos pokyčius, susijusius su širdies ir kraujagyslių ligomis bei jų rizikos veiksniais (pvz., Hipertenzija, padidėjęs kraujo lipidų kiekis kraujyje cukrus ir tt).

Programos kryptinė ašis - praktinė naujausių dietinių rekomendacijų dėl širdies ir kraujagyslių ligų prevencija taikymas. Todėl programos kontekste pateikiami pagrindiniai mitybos mokslo principai (ty vitaminų, mineralų ir vandens svarba, veiksniai, lemianti energijos poreikius), rekomendacijos dėl subalansuotos mitybos, Viduržemio jūros dietos ypatybės, orientaciniai dietos pagal vienodas sveikatos problemas ir galimą sąveiką tarp narkotikų ir mitybos. Be to, parodytas aterosklerozės vystymosi procesas ir patikslinamas mitybos vaidmuo.

Ypatingas dėmesys skiriamas skyrių pateikimui įvairiais pavyzdžiais, garso ir vaizdo medžiaga bei praktiniais patarimais dėl maisto pasirinkimo ir maisto ruošimo būdų. Mes tikime, kad programos dalyvavimo poveika bus "Ancel Keys", vieno iš mitybos ir širdies ir kraujagyslių ligų santykio nustatymo pradininkų principo įkūnijimas, "valgykime gerai ir išliksime gerai".

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 2017

Apie mokyklą

The Supplementary Distance Education Programme (E-Learning) of The Center of Continuing Education and Lifelong Learning of the National and Kapodistrian University of Athens, in operation since 2001, ... Skaityti daugiau

The Supplementary Distance Education Programme (E-Learning) of The Center of Continuing Education and Lifelong Learning of the National and Kapodistrian University of Athens, in operation since 2001, provides distance education programmes that link theoretical and academic knowledge to the practical and applied skills required in their respective professional fields. Skaityti mažiau