Mikrobiologinės biotechnologijos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Mikrobiologijos biotechnologijos magistrantūra suteikia studentams galimybę kurti specialias žinias, kurios remiasi daugelio pramonės ir aplinkos sektoriuose taikomomis biotechnologijų ir mikrobiologijos žiniomis. Mikroorganizmai yra daugelio pramoninių procesų darbo kolektyvai, o magistrantų mikrobų biotechnologijų studijuojantys studentai gali visapusiškai suprasti juos visame organizme ir molekuliniame lygmenyje.

Gyvenimo turinys bus vykdomas moksliniais tyrimais, o studentai, priklausomai nuo universiteto "Studentų ir gamintojų" projekto, bus atlikti nepriklausomų mokslinių tyrimų laikotarpį.

MSc Mikrobinės Biotechnologijos tikslas yra suteikti absolventams būtiną teorinį supratimą, praktinius, mokslinius, profesinius ir perduodamus įgūdžius, kad jie galėtų toliau vykdyti magistrantūros studijas (ty doktorantūros lygį) ir (arba) įsidarbinti akademiniuose tyrimuose ir pramonės, prekybos, vyriausybės ir aplinkos nustatymus.

Kursų metu didelis dėmesys skiriamas intelektinės, profesinės ir mokslinių tyrimų įgūdžių stiprinimui, įskaitant bendravimą, savarankišką mokymąsi, kritinę analizę ir mąstymą, problemų sprendimą, projektų ir laiko valdymą, ataskaitų rašymą, komandinį darbą, etiką, sveikatą ir saugą, intelektinę nuosavybę , informacinių technologijų ir karjeros valdymas.

Kaip tu studijuojate

Programa apima paskaitų, praktinių užsiėmimų, laboratorijų praktikų, IT klasių, seminarų, probleminių grupių sesijų, savarankiško mokymo ir mokslinių tyrimų projektų derinį. Programa taip pat akcentuos profesinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių ugdymą, nes tai gali padidinti įsidarbinimo galimybes.

Terminas 1 turi įvadinius modulius ir yra skirtas suteikti studentams pagrindines teorines žinias apie dabartines biotechnologijos temas ir praktinį mokymą apie molekulinės biologijos metodus, naudojamus šiuolaikinėje biotechnologijoje.

Moduliai:

  • Biotechnologijos įvadas (pasirinkimas)
  • Dabartinės biotechnologijos temos (galimybė)
  • Molekulinė mikrobiologija (branduolys)
  • Mikrobinis pasaulis (branduolys)
  • Profesinės ir mokslinių tyrimų įgūdžių biotechnologijos A (Core)

Terminas 2 atrodo, kad bus teikiama specializacija mikrobų biotechnologijų taikymui. Taip pat siekiama tobulinti praktinius įgūdžius, daugiausia dėmesio skiriant fermentacijos technologijoms.

Moduliai:

  • Infekcija ir kontrolė (branduolys)
  • Pramonės ir aplinkos biotechnologijos (galimybė)
  • Pramonės ir aplinkos mikrobiologija (galimybė)
  • Fermentacijos biotechnologija (branduolys)
  • Profesinės ir mokslinių tyrimų įgūdžiai biotechnologijoje B (branduolys)

Vasarą studentai pereina prie nepriklausomo biotechnologijų ir / arba su mikrobiologija susijusio tyrimo projekto.

Kaip vertinate

Vertinimas bus atliekamas per kursinių pratimų seriją. Kurso pobūdis labai skirsis nuo pratimo stiliaus, norint išsiugdyti ir išbandyti įvairius įgūdžius. Šios pratybos apims laboratorinius pratimus ir ataskaitas, probleminio mokymosi pratybas, literatūros apžvalgas, pranešimus plakatais ir žodžiu, projekto ataskaitas ir pasiūlymų rengimą. Kai kurių šių vertinimų elementai bus individualūs ir pagrįsti grupėmis, o kitų vertinimai bus grindžiami tik individualiu darbu.

Vertinimas kursiniais darbais yra sukurtas siekiant išsamiai išnagrinėti įgytas žinias ir įgūdžius, pateiktus per programą, o ne atskirus modulius.

Atsiliepimas į vertinimą

Linkolnio University of Lincoln vertinimo grįžtamosios informacijos politika siekiama užtikrinti, kad akademikai grįš kursų vertinimus greitai - paprastai per 15 darbo dienų nuo pateikimo datos.

Patekimo reikalavimai

Mažiausiai 2: 2 pagyrimo laipsnis susijusioje disciplinoje.

Tarptautiniai studentai reikalauja, kad anglų kalba būtų IELTS 6.0, ne mažiau kaip 5,5 kiekvieno elemento ar jo ekvivalento.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Skaityti mažiau