Mgr biomedicininė inžinerija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Didelės problemos sprendžiamos pagal šią programą:

  • Žmogaus sveikata ir gyvenimo kokybė yra vienas iš svarbiausių iššūkių žmonijai.
  • Iššūkis visiems didesnis dėl sparčiai didėjančios ir sparčiai sensta pasaulio gyventojų dabar viršija 7 mlrd.
  • Biomedicinos inžinerija nagrinėja šias problemas tiesiogiai su inžinieriai naujoves, analizuoti, kurti ir gaminti naujus medicininius implantus, įrenginius ir gydymo dėl ligos, traumų ir sąlygų gydyti žmogaus organizmo, atkurti sveikatą ir pagerinti gyvenimo kokybę.
  • CNN išvardyti biomedicinos inžinerijos, Nr 1 į "geriausius darbus Amerikoje" 2013 metais.

Programos tikslai ir paskirtis

Šios programos tikslas yra sukurti absolventus su garso įžeminimo inžinerijos pagrindai (analizė, projektavimas ir problemų sprendimas), tačiau kurie taip pat turi tarpdalykinį plotis, kuri apima žinias apie žmogaus biologijos ir klinikiniais poreikius ir prašymus, kuri turi būti suteikta galimybė padaryti tiesioginį poveikį šios srities apie studijas, bet kuriuo akademinės mokslinių tyrimų ar medicinos technologijų pramonės srityse. Galiausiai programa siekiama sukurti ateities lyderius nacionalinės ir tarptautinės medicinos technologijų pramonės ir akademinės mokslinių tyrimų ir mokymo biomedicinos inžinerijos.

Kas ypatinga apie CoEI / NUIG šioje srityje:

NUI Galway pradininkas švietimo programas Biomedicininės inžinerijos Airijoje raidą, įvedant šalyje pirmąjį bakalauro laipsnį Biomedicininės inžinerijos 1998, tai buvo pirmas pasiekti profesinės akreditacijos nuo inžinierių Airijoje 2004 metais, ir antrosios pakopos su struktūrinio doktorantūros programos Biomedicinos inžinerijos ir regeneracinės medicinos priemones (BMERM) 2011 m.

NUI Galway buvo ne pasaulinio lygio mokslinių tyrimų biomedicinos inžinerijos priešakyje daugiau nei 20 metų ir buvo nutiestas tarpdalykinį į biomedicininės inžinerijos ir mokslo, su Nacionalinės centro Biomedicininės inžinerijos mokslo (NCBES) įkūrimo 1999 metais, ir iki šios dienos su NUI Galway paskelbimo, kaip vadovaujančios institucijos į naują mokslo fondo Airijai finansuoti tyrimų centras medicinos prietaisų (CÚRAM).

NUI Galway yra labai arti ir gilų ryšį su medicinos prietaisų pramonės vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, įvairiais lygmenimis, nuo pramonės vizitai, svečių paskaitų ir studentų praktikos, iki pagrindinių mokslinių tyrimų srityje.

Daugelis iš mūsų inžinerijos absolventų dabar užima vyresniajai vadovybei ir technines pozicijas medicinos prietaisų pramonės nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Programos struktūra

90 ECTS programa Vienas visą metų trukmės, pradedant rugsėjo ir apdailos rugpjūtis sudaro: - pamatiniai mokė moduliai (20 ECTS) - Išplėstinė mokė modulių (40 ECTS) - mokslinių tyrimų / Pramonė projektas (30 ECTS kreditų).

Programos turinys

Imties moduliai: - Išplėstinė baigtinių elementų metodais - pažangių skaičiavimo Biomechanika - Išplėstinė Biomedžiagos - Mechanobiology - Bioinstrumentation Dizainas - Medicininiai ir chirurginiai praktika - Kamieninių ląstelių ir genų terapija - Pritaikymo Medicina - polimerų inžinerija - pažangios inžinerinės Statistika - sistemos patikimumas - Lean sistemos - tyrimų metodai inžinieriams - Finansų valdymas - Reguliavimo reikalų ir Atvejų tyrimai - Technologijos, inovacijų ir verslumo

Galimybė skaičiaus pramonės ir mokslinių tyrimų stažuotės:

Studentai, dalyvaujantys šioje programoje, turės galimybę kreiptis dėl vienerių metų po baigimo stažuotės arba susijusios pramonės ar mokslo grupės Airijoje.

Stipendijos

Stipendijų skaičius yra prieinami pagal inžinerijos ir informatikos kolegijoje registruotiems šių magistrantūros programose ne ES studentams. Kiekvienas stipendija bus vertinami € 2500 ir bus apdovanoti laimėjusiems remiantis asmeninio pareiškimo ir CV Kolegijos pateikimo. Iš pramonės remiamų stipendijų skaičius taip pat bus galima, kiekvienas su 2500 € vertės.

Patekimo į rinką reikalavimai:

Įvažiavimas į programą yra atvira asmenims, turintiems antros klasės pagyrimu, klasės vieno, 8 lygio laipsnis Biomedicininės inžinerijos arba susijusios disciplinos.

Kaip kreiptis

Paraiškos pateikiamos internetu per Magistrantas Programos centras (AAM), AAM kodas šią programą GYE24.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

With over 16,000 students and more than 2,200 staff, National University of Ireland Galway (NUI Galway) has a distinguished reputation for teaching and research excellence in the fields of arts, socia ... Skaityti daugiau

With over 16,000 students and more than 2,200 staff, National University of Ireland Galway (NUI Galway) has a distinguished reputation for teaching and research excellence in the fields of arts, social science, and celtic studies; business, public policy and law; engineering and informatics; medicine, nursing and health sciences; and science. Skaityti mažiau