Meistriškos muzikos terapija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Autonominis - unikalus - moksliniai tyrimai

Ši magistrantūros programa reaguoja į didėjančią terapeutų, kurie savo atsakomybe turi teisę praktikuoti muzikos terapiją, paklausą. Be to, kad tolesnė muzikinių terapinių įgūdžių plėtotė, mes sutelkiame dėmesį į moksliniais tyrimais pagrįstą praktiką. Tikslas yra ugdyti akademikus, kurie yra kompetentingi veikloje ir tyrime, kurie, patekę į oficialų viešąjį "muzikinių terapų" sąrašą, yra atsakingi už savarankišką muzikos terapijos praktiką pagal Austrijos muzikinės terapijos įstatymo 10 ir 12 straipsnius (MuthG, BGBl. I Nr. 93/2008, idgF ) turi teisę.


tikslinė grupė

Studijų programa skirta tiems, kurie nori dirbti savarankiškai dirbantiems muzikos specialistams, kuriems pagal Austrijos muzikinės terapijos įstatymą yra muzikos terapeutai. Taip pat gali baigti magistro laipsnį baigę muzikos terapijos bakalauro arba diplomo studijų programas, kurios nori dirbti esamuose ir kylančiose muzikinės terapijos srityse ir domisi aukštesne akademine kvalifikacija.


karjeros keliai

Moksleiviai apmokyti muzikos terapai yra ypač svarbūs, norint struktūrizuoti profesinę sritį kaip mokslo discipliną. Įstojus į muzikinių terapų sąrašą, jūs taip pat galėsite atidaryti savo praktiką ir dirbti medicinos, psichologinės ar psichoterapijos užduotimis, ypač šiose srityse: neurologija ir neuro-reabilitacija, geriatrija, psichosomatika, psichiatrija, paliatyvioji medicina, intensyvi priežiūra ir negalia ir vystymosi vėlavimas. Be to, ši magistrantūros programa leidžia tęsti doktorantūros studijas.


Išsami informacija apie tyrimą

IMC FH Krems magistro programa "Muzikos terapija" yra unikali Austrijoje, nes ji buvo sukurta pagal Bolonijos kriterijus. Viena vertus, mokymo programoje daugiausia dėmesio skiriama mokslinių tyrimų kompetencijų perdavimui klinikinėse srityse ir, kita vertus, gilinti gydymo kompetencijas bei gebėjimą dirbti kartu su kitais sveikatos priežiūros specialistais.


Svarbiausi

Jūs tobulinsite savo muzikinius ir terapinius gebėjimus ir įsitraukite į moksliniais tyrimais pagrįstą praktiką. Kitas svarbus dalykas yra praktinių terapinių ir savirefleksyvių kompetencijų derinys su poreikiais grindžiamais moksliniais tyrimais. Jie tai įgyvendina įgyvendinant mokslinių tyrimų projektą, kuriame nagrinėjami klinikoje svarbūs muzikos terapijos klausimai.


Iš pirmo žvilgsnio
  • Trukmė: 2 metai / 4 semestrai
  • Formatas: neakivaizdinis
  • Paskaita Kalba: vokiečių
  • Laipsnis: Sveikatos mokslų magistras (MSc)
  • Studijų pradžia: kas dvejus metus rugsėjį
  • Mokestis: € 363,36 už semestrą ES / EEE piliečiams


Daugiau informacijos

  • Priėmimo reikalavimai,
  • Įvežimo procedūra,
  • Datos ir terminai ir
  • paraišką internete

mes remiame mūsų interneto svetainę www.fh-krems.ac.at .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as one of Austria’s most reputated and international university of applied sciences. The university offers innovative and globa ... Skaityti daugiau

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as one of Austria’s most reputated and international university of applied sciences. The university offers innovative and globally accredited Bachelor and Master degree programmes in business, digitalisation and engineering, health sciences and life sciences. The Universum Talent Research survey underlines the high level of satisfaction among Austrian and international students at IMC Krems: the university regularly secures top spot in the student satisfaction category. Skaityti mažiau