Meistras visuomenės sveikatos srityje - Liou Brooklyn

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Visuomenės sveikatos magistras (MPH) yra profesinė aukštoji išsilavinimo programa asmenims, norintiems mokytis ir patirties taikomoje visuomenės sveikatos srityje. Ši 42 kreditų programa yra gerai įsitvirtinusi vietos visuomenės sveikatos bendruomenei, turintiems stiprių darbo santykių su bendruomenės organizacijomis ir vyriausybinėmis agentūromis. Programa yra skirta patenkinti didėjančią kvalifikuotų specialistų visuotinės sveikatos specialistų paklausą ir paskatinti įvairias ir naudingas karjeros galimybes, rengti studentus žinias ir įgūdžius MPH Generalist. Kandidatai, norintys dalyvauti programoje, turi turėti bakalaureato laipsnį iš akredituotos kolegijos ar universiteto ir turi atitikti akademinius priėmimo kriterijus.

Visuomenės sveikata yra mokslas ir menas, skirtas bendruomenių (šeimų, rajonų, žmonių grupių) ir viso pasaulio gyventojų sveikatai apsaugoti ir gerinti. Kiekvieną dieną milijonai žmonių visame pasaulyje kenčia nuo sužalojimų, kuriuos galima išvengti, arba dėl ūmių ir lėtinių ligų, dėl kurių pablogėja gyvenimo kokybė ir dažnai būna nereikalinga mirtis. Visuomenės sveikatos specialistai padeda išvengti ligų, negalios ir ankstyvos mirties, kovodami su pasauline sveikatos problema ir skatindami sveiką gyvenimo būdą pasitelkdami mokslinius tyrimus, politiką, švietimo programas, plėtojant ir administruojant programas bei gerinant sveikatos priežiūros prieinamumą.

LIU visuomenės sveikatos programa yra akademinis sveikatos priežiūros specialistų, vadovų ir vadovų Brooklyn ir Didžiojo Niujorko rajonuose akademinis šaltinis. Mūsų absolventai dirba siekdami užtikrinti teisingą sveikatos sistemą, infrastruktūrą, aplinką ir gyvenimo būdo pokyčius per sveikatos ugdymą, propagavimą ir bendravimą. Absolventai tampa garbės sveikatos priežiūros darbuotojams pasirinktais kandidatais projektuojant, įgyvendinant ir vertinant sistemas, infrastruktūrą, politiką, aplinkosaugos ir gyvenimo būdo keitimo strategijas, siekiant pagerinti Bruklino sveikatos būklę ir sumažinti ir išvengti būsimų sveikatos skirtumų.

Misija ir vizija

Mūsų misija: "Liu Brooklyn MPH" programos misija yra pagerinti visuomenės sveikatos sistemas, infrastruktūrą ir darbo jėgą tokiu būdu, kuris sumažintų sveikatos skirtumus tarp Brooklyno, Niujorko ir platesnės nacionalinės bei pasaulinės bendruomenės, ugdyti naujos kartos kultūriškai kompetentingų visuomenės sveikatos specialistų ir mokslininkų.

Mūsų vizija: LLU MPH generaliniai absolventai bus visuomenės sveikatos darbo jėgos pasirinkimo kandidatai projektuojant, įgyvendinant ir vertinant sistemas, infrastruktūrą, politiką, aplinkos ir gyvenimo būdo keitimo strategijas, siekiant pagerinti Brooklyno sveikatos būklę ir sumažinti ir išvengti būsimų sveikatos skirtumų. LIU MPH bus "eiti" į vietinį akademinį sveikatos priežiūros specialistų, vadovų ir lyderių vadovą Brooklyn, NY, Didžiojoje Niujorke ir visame pasaulyje.

Siekiant spręsti pirmiau minėtos programos misiją, fakultetas, administracija, studentai ir personalas LLU Brooklyn MPH programa veikia pagal šiuos programinius tikslus:

 • 1 tikslas. Instrukcija. Mokyti asmenis, norinčius mokytis ir patirties taikomoje visuomenės sveikatos srityje, taikant aukštesniojo išsilavinimo programą, kurioje daugiausia dėmesio skiriama elgesio mokslų, epidemiologijos, biologinės statistikos, aplinkos sveikatos ir sveikatos priežiūros administravimo sritims visuomenės sveikatos srityje vietos ir pasaulio mastu.
 • 2 tikslas. Moksliniai tyrimai. Išplėsti visuomenės sveikatos praktikos sritį, remiantis gyventojų moksliniais tyrimais bei sveikatos problemų ir visuomenės sveikatos problemų tyrimu, taip pat bendradarbiaujant su vietos, valstybės, federalinės ir tarptautinės partnerystės ryšiais.
 • 3 tikslas. Paslaugos. Gerinti Brooklyno ir platesnės vietos bei pasaulio bendruomenės sveikatos būklę, pasitelkiant fakulteto ir studentų aktyvų dalyvavimą bendradarbiaujant, švietime, propagandoje ir tarnyboje.

Kas yra visuomenės sveikata? 10 pagrindinių visuomenės sveikatos paslaugų

10 pagrindinių visuomenės sveikatos tarnybų aprašo visuomenės sveikatos veiklą, kurią turėtų atlikti visos bendruomenės:

 • Stebėkite sveikatos būklę, kad nustatytumėte ir spręstumėte bendruomenės sveikatos problemas
 • Diagnozuoti ir ištirti sveikatos problemas ir pavojus sveikatai bendruomenėje
 • Informuoti, šviesti ir suteikti žmonėms daugiau galimybių spręsti sveikatos problemas
 • Mobilizuoti bendruomenių partnerystes ir veiksmus sveikatos problemoms nustatyti ir išspręsti
 • Parengti politiką ir planus, kuriais remiamos individualios ir bendruomenės sveikatos pastangos
 • Įgyvendinkite įstatymus ir teisės aktus, kuriais saugoma sveikata ir užtikrinamas saugumas
 • Susiekite žmones su būtinomis asmens sveikatos priežiūros paslaugomis ir užtikrinkite sveikatos priežiūrą, kai kitu atveju nepasiekiamas
 • Užtikrinti kompetentingas visuomenės ir asmens sveikatos priežiūros darbuotojus
 • Įvertinkite asmens ir gyventojų sveikatos priežiūros paslaugų veiksmingumą, prieinamumą ir kokybę
 • Naujų įžvalgų ir naujoviškų sveikatos problemų sprendimo būdų tyrimai
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... Skaityti daugiau

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. Skaityti mažiau
Niujorkas , Brukvilis + 1 Daugiau Mažiau