Meistras pažengusios slaugos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Labai gerbiami tiek darbdaviai, tiek gydytojai, šis kursas ugdo slaugos įgūdžius ir žinias, leidžiančias tobulinti asmeniškai orientuotą priežiūrą ir pacientų rezultatus. Tai apima klinikines, lėtines ir kompleksines priežiūros (senėjimo ir išsivalymo), pirminės sveikatos priežiūros, švietimo, valdymo ir mokslinių tyrimų sritis. Kursas buvo parengtas su pagrindine suinteresuotųjų šalių grupe, kuri apima pedagogus, klinikinių slaugytojų konsultantus, slaugytojų padalinių vadovus, slaugos direktorius ir vartotojus. Tai užtikrina, kad absolventų atributai yra profesionaliai svarbūs ir atitinka tiek dabartinius, tiek būsimus darbdavių ir bendruomenės poreikius. Studentai gali pritaikyti savo programą, maišydami ir suderindami septynias didžiąsias ir 11 pagrindines studijas bei daugiau nei 40 pasirinktinių pasirinkimų įvairiais būdais siekdami savo individualių tikslų, nesvarbu, ar jie yra įvairialypiai, ar labai specializuoti. Kurso turinys yra orientuotas į novatorišką, įrodymais pagrįstą praktiką, kuri suteikia studentams galimybę tobulinti slaugos praktiką visuose lygmenyse. 2010-2013 m. Universitetų pasitenkinimo apklausos metu kursai buvo vertinami kaip "puiki", nes dauguma jų buvo susiję su įdomiu meistrų klasės formatu, skatinančiu atsiliepimus, diskusijas ir mokslinį bendruomenę.

Šio kurso tikslas yra: ugdyti studentų karjerą, nes pažengę gydytojai, vadovai, pedagogai ar slaugytojų specialistai suteikia studentams pasirinkimą ir lankstumą pritaikyti savo programą, išplėsti studentų gebėjimus ir ugdyti pasitikėjimą bei vadovavimo įgūdžius, suteikti studentams galimybę imtis vadovavimo uždavinių ir sudėtingumų slaugos metu teikia akademinę patirtį ir kvalifikaciją.

Studentai ugdo slaugos įgūdžius ir žinias, kurie leidžia tobulinti asmeniškai orientuotą priežiūrą ir paciento rezultatus. Šis kursas kuria įvairias karjeros galimybes, priklausomai nuo pasirinkto pagrindinio ir subvariaus. Karjeros galimybės apima lyderio pozicijas pažengusiems vaidmenims, pavyzdžiui, klinikinę, lėtinę ir kompleksinę priežiūrą (senėjimą ir išsivalymą), pirminę sveikatos priežiūrą, švietimą, vadybą, mokslinius tyrimus, klinikinių slaugytojų specialistą arba konsultantą, slaugos valdymą, sudėtingą bylų valdymą, slaugos studijas ir vyresnius priežiūra.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... Skaityti daugiau

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. Skaityti mažiau