Meistras medicinos biotechnologijose

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

TAIKYTI DABAR!

Medicinos biotechnologijos

Kurso tikslas yra paruošti geros biomedicinos kultūros absolventus, turinčius gilių žinių apie biotechnologijas, įgytas ir įtvirtintas atliekant svarbią praktinę patirtį laboratorijoje. Absolventai geba savarankiškai kurti ir organizuoti tyrimų planus medicinoje taikomų biotechnologijų srityje; jie geba valdyti ir koordinuoti biotechnologijų, taikomų žmonių medicinoje, plėtros programas, skirtas sveikatos apsaugai, populiarinimui ir atkūrimui. Pasibaigus dvejiems metams, medicinos biotechnologijų absolventai įgis žinių ir techninių įgūdžių, kad galėtų profesionaliai integruotis tose srityse, kurios nurodytos konkrečiame kurso studijų plane.

Università di Siena foto archyvas

Priėmimas su numatytu prieigos skaičiumi (galimos 45 vietos, iš kurių 10 rezervuotos ne ES studentams).

TAIKYTI DABAR!

Užimtumas ir profesinės galimybės

Po valstybinio sertifikavimo egzamino bus galima įstoti į Profesinę biologų asociaciją.

TAIKYTI DABAR!

Patekimo reikalavimai

Tarptautiniai studentai, norintys pretenduoti į „Laurea Magistrale“ (magistro laipsnį), privalo turėti laipsnį arba universiteto trejų metų diplomą ar kitą užsienio šalių studijų kvalifikaciją, pripažintą tinkama ir turintys specialius mokymo programos reikalavimus bei tinkamą asmeninį pasirengimą, patikrintą pagal studijų formas. kiekvienam magistro laipsniui numatytuose mokymosi nuostatuose, kuriuose taip pat nurodomi konkretūs stojimo kriterijai.

Atminkite, kad kai kurių programų prieiga gali būti apribota, o programai gali būti taikomi priėmimo testai.

Tarptautiniai studentai, norintys stoti į pirmosios pakopos (bakalauro - „Laurea Triennale“) programą, dėstomą italų ar anglų kalbomis, arba į neribotos prieigos vieno ciklo laipsnį Giurisprudenzoje University of Siena , gali pateikti savo dokumentus, kad gautų laišką Priėmimas per internetinę platformą per Universiteto nustatytą kiekvieniems mokslo metams terminą.

Tarptautinės studentų, norinčių stoti į pirmosios (bakalauro) arba antrosios (magistro) pakopos programas, dėstomoms italų ar anglų kalbomis University of Siena internetinėje platformoje taikomos skirtingos programos, atsižvelgiant į skirtingi kursai. Kviečiami studentai periodiškai apsilankyti šioje platformoje - http://enrolment.unisi.it/ - norėdami sužinoti, kurios programos yra atviros, ir susijusius terminus.

Universitetai ir aukštojo mokslo institucijos turi teisę oficialiai pripažinti tarptautines kvalifikacijas.

Atminkite, kad ši procedūra nepakeičia užsienio vidurinio mokslo diplomo į Italijos kvalifikaciją.

Universitetas Siena foto archyvas / "Shutterstock"

Akademinis kalendorius

University of Siena katedros priėmė semestro sistemą.

Akademiniai metai suskirstyti į dvi dalis: nuo spalio iki sausio, nuo kovo iki gegužės. Kiekvienos kadencijos pabaigoje numatytas egzaminas.

Tačiau kiekvienas departamentas turi savo akademinį kalendorių, kurį galima rasti departamentų tinklalapyje (skyriuje "Didattica"): http://www.unisi.it/strutture/dipartimenti

2020-2021 metų orientacinis akademinis kalendorius

Rudens semestras (1 semestras)

 • Paskaitos laikotarpis: 2020 m. Spalio 1 d. - 2021 m. Sausio 18 d
 • Egzamino laikotarpis: 2021 m. Sausio 21 d. – kovo 1 d

Pavasario semestras (2 semestras)

 • Paskaitos laikotarpis: 2021 m. Kovo 4 d. – birželio 14 d
 • Egzamino laikotarpis: 2021 m. Birželio 17 d. – liepos 31 d

TAIKYTI DABAR!

Mokestis už mokslą

Įnašų sumų nustatymas

Įmokos dydis, mokamas iš kiekvieno studento, įstojusio į University of Siena siūlomus laipsnio kursus, magistro laipsnio kursus ar vieno ciklo magistro laipsnio kursus University of Siena yra nustatomas remiantis šiais elementais:

 • Kategorija, kuriai priklauso mokslo laipsnis;
 • Artimiausio studento šeimos ekonominė padėtis, kuri išreiškiama ekvivalentiškos ekonominės situacijos rodikliu (ISEE) metams priešais priėmimo metus;
 • Priėmimo metai;
 • Universiteto kreditai (ECTS kreditai), gauti per dvylika mėnesių iki rugpjūčio 10 d.

Studijų kursas priklauso vienai iš trijų toliau nurodytų kategorijų:

 • Humanitariniai ir socialiniai tyrimai (JAV)
 • Techninis-mokslinis (TS)
 • ES reglamentuojama sveikatos priežiūra (ES)

Pastaba: studentams, kurie yra ne ES valstybių piliečiai ir kurie nėra Italijos gyventojai, ir studentams, kuriems ISEE apskaičiavimas netaikomas jų artimiesiems giminaičiams, gali būti taikomas koregavimo koeficientas, priklausantis nuo kilmės šalies.

University of Siena pateikia mokesčio už mokslą apskaičiavimo puslapį: https://www.maprin.unisi.it/tasse19_20/index_eng.php

Universitetas Siena foto archyvas / "Shutterstock"

Tvirta tarptautinė misija

Per savo aštuonių šimtmečių istoriją University of Siena daugybę įvairių sričių studijų.

Bėgant metams University of Siena patobulino savo internacionalizacijos strategiją, siekdamas sustiprinti savo tarptautinius akademinius ryšius ir pritraukti studentus bei tyrėjus iš įvairių pasaulio šalių.

XXI amžiaus pradžioje ši istorinė įstaiga sugebėjo susidurti su iššūkiais, susijusiais su mokymosi, žinių ir tyrimų globalizacija, vykdydama daugybę tarptautinių bendradarbiavimų.

Kiekvienais metais sudaromos naujos tarptautinio bendradarbiavimo sutartys ir projektai, didėjantis laipsnių ir kursų, teikiamų anglų kalba, skaičius, užtikrinant gerą vietą nacionaliniuose ir tarptautiniuose reitinguose; tai yra keletas stiprių University of Siena .

Sveiki Siena

University of Siena yra vienas seniausių universitetų Europoje, įkurtas 1240 m.

Jos istorija vystėsi kartu su Toskanos kultūrinėmis tradicijomis nuo viduramžių iki šių dienų.

Siena yra Toskanos širdyje, švelniai kalvotų kraštovaizdžių aplinkoje. Pastatytas ant trijų stačių kalvų ir aptvertas senovinėmis sienomis, tai yra unikalus miestas, kuriame studentai gali praleisti pelningą studijų laikotarpį, kupiną galimybių asmeniškai praturtėti.

TAIKYTI DABAR!

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times.

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times. Skaityti mažiau