Meistras biomedicinos inžinerijos srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šiaurės Teksaso universiteto Biomedicininės inžinerijos katedra yra pasiryžusi šviesti ir kurti gerai apvalius, nusimanančius biomedicinos inžinierius, kurie yra aistringi gerinant Teksaso, JAV ir pasaulio žmonių gyvenimo kokybę.

Uždirbti šį laipsnį, studentai uždirbs 30 kreditų už disertacijos variantą ir 33 kreditų už ne disertacijos variantą. Studentai taip pat turi galimybę gauti sveikatos paslaugų vadybos sertifikatą per Šiaurės Teksaso sveikatos mokslų centro universitetą.

Biomedicinos inžinerijos koncentracija yra prieinama elektros inžinerijos, mechanikos ir energetikos inžinerijos ir medžiagų mokslų ir inžinerijos srityse. programas.

Absolventų galimybės

Didesnis dėmesys sveikatos priežiūrai, novatoriškoms inžinerijoms ir technologijų pažangai prisidėjo prie didėjančios biomedicinos inžinierių paklausos. JAV darbo departamentas tikisi, kad biomedicinos inžinerija augs daugiau nei vidutiniškai ir taps sparčiausiai augančia inžinerijos sritimi per ateinantį dešimtmetį. Su biomedicinos inžinerijos magistro laipsniu iš UNT, jūs būsite pasiruošę inžinerinei karjerai, kuri išspręs visuomenės problemas, tobulina technologijas ir gerina žmonių gyvenimo kokybę visur.

Kaip UNT biomedicinos inžinerijos absolventas, turėsite galimybę dirbti su visame pasaulyje žinomais fakultetais, kurie atlieka naujoviškus biomedžiagų, biomedicinos instrumentų, nanotechnologijų ir biomechanikos tyrimus. Taip pat turėsite galimybę bendradarbiauti mokslinių tyrimų projektuose su fakulteto nariais UNT sveikatos mokslų centre Fort Worth.

Mokslinių tyrimų galimybės

Inžinerijos kolegija turi pažangiausias mokymo priemones ir aukščiausio lygio laboratorijas. Naudodamiesi pažangiausia mokslinių tyrimų įranga, mūsų laboratorijos siūlo įdomias galimybes studijuoti ir atrasti. Taip pat galite dirbti su fakulteto nariais, tiriančiais:

  • Biomedžiagos
  • Biomechanika
  • Biomedicinos prietaisai
  • Nano technologijos ir nanomedicina

Priėmimo sąlygos

Kad būtų galima įeiti į biomedicinos inžinerijos magistro programą, studentai turėtų atitikti šiuos reikalavimus.

  • Bakalauro laipsnis susijusioje srityje.
  • Minimali 3,0 GPA bakalauro kursinių darbų metu.
  • Priimtini GRE balai. Sėkmingi pareiškėjai paprastai pateikia 155 arba daugiau balų kiekybiniame skyriuje ir 146 arba aukštesnius žodžių skyriuje.
  • Daugumai tarptautinių studentų reikia įrodyti, kad „TOEFL“ arba „6.0“ „IELTS“ anglų kalba yra 79.

Studentai, neturintys biomedicininės inžinerijos fono, gali išlyginti kursus, kad jie galėtų dalyvauti programoje, kaip nustato katedra.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to the UNT College of Engineering, a young and vibrant college at a top tier (R1) university. The college is going through a phase of transformation, adding nine tenured/tenure-track and two n ... Skaityti daugiau

Welcome to the UNT College of Engineering, a young and vibrant college at a top tier (R1) university. The college is going through a phase of transformation, adding nine tenured/tenure-track and two non-tenure-track faculty members in 2019, with plans to continue expanding over the next 4-5 years. Skaityti mažiau