Meistras biomedicinoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tyrinėkite biomediciną Trumsėje! Mes siūlome šiuolaikinių ir eksperimentinių metodų mokymus ir suteikiame jums profesionalią magistro darbo rašymo ir pristatymo priežiūrą.

Siūlome mokyti tokiomis temomis kaip vėžys, širdies funkcija ir nepakankamumas, uždegiminiai sutrikimai, imunitetas, bakterijų kolonizacija ir atsparumas antimikrobinėms medžiagoms ir kt. Jūs turėsite kvalifikaciją dirbti biomedicinos mokslų ir klinikinių laboratorinių mokslų srityje. Turėsite karjeros galimybių, susijusių su medicinos dalykų žinių ir metodų vertimu bei biografine perspektyva. Magistro laipsnis taip pat suteiks jums teisę į doktorantūrą. programas.

Programos aprašymas

 • Trukmė: 2 metai
 • Kreditai (ECTS): 120
 • Priėmimo reikalavimai: Biomedicinos bakalauro laipsnis
 • Laipsnio pavadinimas: Biomedicinos mokslų magistras
 • Programos kodas:
  • Norvegijos ir Šiaurės šalių pareiškėjai: 3037
  • Tarptautiniai pareiškėjai: 2015 m

Biomedicinos magistro programa nušvies šiuolaikines biomedicinos problemas ir metodus. Jūs būsite apmokytas atlikti eksperimentinį darbą, taip pat raštu ir žodžiu pristatyti nepriklausomus mokslinius straipsnius.

Mes siūlome aukštos kokybės laboratorinius kursus (MBI-3012), kur mokysite ląstelių kultivavimą, DNR, RNR ir baltymų aptikimą ir ekspresiją, vaizdavimą, elektroninę mikroskopiją, histologinę analizę ir imunohistochemiją. Taip pat būsite apmokyti sveikatos ir saugos procedūrų laboratorijose.

Antrajame semestre pasirinksite 3 pasirenkamuosius kursus (30 ECTS). Tarptautiniai studentai lankys kursus Trumsėje, o norvegų studentai taip pat turi galimybę išvykti į užsienį kaip mainų studentai. Bus pasirenkami biomedicinos temų kursai, išvardyti lentelėje (programos struktūra).

Praėję laboratorinius ir pasirenkamuosius kursus, galėsite pradėti dirbti su savo magistro projektu (3 ir 4 semestrai - iš viso 60 ECTS). Dirbate prižiūrimi kartu su mūsų tyrėjais vienoje iš mūsų tyrimų grupių. Mes siūlome tarptautinę mokslinių tyrimų aplinką su tyrėjais iš visų pasaulio kampelių. Jūsų specializacija bus pasirinkta pagal projektą, su kuriuo pasirinksite dirbti. Taigi jūsų projektas bus pagrįstas tyrimais, kuriuos atliko viena iš Medicinos biologijos katedros (IMB) tyrimų grupių. Tikimasi, kad atliksite individualius tyrimus prižiūrėdami. Tikimasi, kad magistro darbas bus savarankiškas kiekvieno studento atliekamas ir pristatomas mokslinis darbas.

Mokymosi rezultatai

Baigę magistro programą biomedicinoje, tikitės turėti pažangių ir išsamių žinių apie biomedicinos metodiką, teorijas, koncepcijas ir mokslinius metodus, nurodytus šiais mokymosi rezultatais:

Žinios

Kaip biomedicinos magistras kandidatas

 • gali paaiškinti dabartines mokslo teorijas ir metodus biomedicinos srityje;
 • gali aptarti pažangių laboratorijos metodų ir metodų, naudojamų pasirinktoje biomedicinos mokslo disciplinoje, teorinius pagrindus, įskaitant stipriąsias ir silpnąsias puses / trūkumus, remiantis paties kandidato tyrimais;
 • gali pritaikyti įgytas žinias naujose biomedicinos srityse;
 • gali analizuoti profesinius klausimus, remdamasis biomedicinos istorija ir tradicijomis bei jos vieta visuomenėje.

Įgūdžiai

Kaip biomedicinos magistras kandidatas

 • gali kritiškai analizuoti ir vertinti įvairius informacijos šaltinius ir juos panaudoti profesinio samprotavimo struktūrizavimui ir atskleidimui;
 • gali analizuoti esamas biomedicinos teorijas ir interpretacijas ir savarankiškai dirbti sprendžiant teorinius ir praktinius uždavinius;
 • gali pasirinkti ir atlikti atitinkamus metodus specifinėms biomedicininių tyrimų problemoms spręsti;
 • gali kurti ir atlikti kontroliuojamus eksperimentus, kad būtų galima spręsti konkrečius šios srities tyrimo klausimus;
 • vadovaudamasis pripažintomis tyrimų etikos normomis ir vadovaudamasis pripažintomis normomis, atlieka nepriklausomą biomedicinos tyrimų projektą.

Bendroji kompetencija

Kaip biomedicinos magistras kandidatas

 • gali analizuoti aktualius klausimus, susijusius su profesine etika ir biomedicinos tyrimų etika;
 • gali pritaikyti biomedicinos teorijos ir metodų žinias ir įgūdžius naujose srityse, siekdamas įgyvendinti pažangias darbo užduotis ir projektus;
 • gali perduoti savo mokslinį darbą žodžiu ir raštu, naudodamas atitinkamą mokslinę kalbą;
 • gali bendrauti profesiniais klausimais, analizėmis ir išvadomis su šios srities specialistais ir apskritai su visuomene;
 • gali prisidėti prie biomedicinos naujovių procesų.

Darbo perspektyvos

Turėdami biomedicinos magistro laipsnį, būsite pasirengę įvairioms įdomioms užduotims, susijusioms su moksliniais tyrimais ir metodų plėtra verslo, vadybos ir į mokslinius tyrimus orientuotose institucijose, kur didėja kvalifikuotų specialistų poreikis.

Karjeros galimybės gali apimti molekulinę diagnostiką, medicininius tyrimus, žuvininkystę, maisto perdirbimą, viešąjį administravimą, visų lygių švietimo įstaigas, farmacijos pramonę, privačias tyrimų ir inovacijų įmones, technines pareigas ligoninėse, universitetuose ir kitose laboratorijose.

Programos struktūra

Terminas 10 studiepoeng | 10 studiepoeng | 10 studiepoeng
Pirmas semestras (ruduo)
MBI-3012 Pažangūs eksperimentinės biomedicinos metodai
Antrasis semestras (pavasaris)
Pasirenkamieji kursai (30 ECTS)
MBI-3004 Vėžio biologija
MBI-3013 Žmogaus molekulinė genetika: medicinos ir teismo genetika
MBI-3014 Infekcija, uždegimas ir imunitetas
MBI-3015 Žmogaus farmakologija ir toksikologija
MBI-3016 Žmogaus fiziologija
KJE-3604 Bioinformatika: mikrobų genomika ir metagenomika
Trečias ir ketvirtas semestras
MBI-3911 Biomedicinos magistro darbas

Priėmimo sąlygos

Norint priimti programą, reikia 3 metų bakalauro laipsnio (180 ECTS) arba lygiavertės biomedicinos kvalifikacijos. Papildomas reikalavimas yra specializacija biomedicinos temose (pvz., Biochemija, bioinformatika, ląstelių ir molekulinė biologija, žmogaus fiziologija, imunologija, mikrobiologija ir farmakologija), kurios vertė yra mažiausiai 80 ECTS. Tikimasi, kad pareiškėjai turės praktinės laboratorijos patirties bakalauro laipsnyje.

Pareiškėjai, turintys biomedicinos laboratorijos mokslų laipsnį („Bioingeniør“), NOKUT privalo pripažinti jų laipsnį prilyginančiu Norvegijos laboratorijos mokslų laipsniui. Pareiškėjams taip pat reikia Norvegijos įgaliojimų valdybos leidimo kaip kvalifikuotam Bioingeniør. Taip pat rekomenduojama, kad studentai, turintys biomedicinos laboratorijos mokslų laipsnį, turėtų papildomus 20 kreditų su specializacija biomedicinos temose.

Farmacijos, medicinos ar odontologijos bakalauras neatitinka priėmimo reikalavimų.

Pareiškėjai iš Norvegijos ar Šiaurės šalių:

 • Norvegijos ir kitų Šiaurės šalių pareiškėjų paraiškų pateikimo terminas yra balandžio 15 d., Jei norite dalyvauti rudens semestre

Pareiškėjai iš ne Šiaurės šalių:

 • Paraiškų pateikimo terminas savarankiškai finansuojantiems pareiškėjams yra gruodžio 1 d. Įleidžiant į rudens semestrą.
 • Internetinė programa, studijų kodas 2015 m.

Mokymas ir vertinimas

Naudojamas mokymo ir vertinimo formų derinys, įskaitant paskaitas, projekto ataskaitas, eksperimentines ir laboratorines užduotis.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

UiT The Arctic University of Norway is a medium-sized research university that contributes to knowledge-based development at the regional, national, and international levels.

UiT The Arctic University of Norway is a medium-sized research university that contributes to knowledge-based development at the regional, national, and international levels. Skaityti mažiau
18 , Tromsø , Hjemmeluft , Kirkenes , „Hammerfest“ , Harstad , Narvik , Bardufoss , Bodø , Mo i Rana , Longyearbyen + 10 Daugiau Mažiau