Meistras sveikatos vadybos (mahm) tyrimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Verslo žinios ir patirtis apie žmogiškųjų išteklių ir organizacinės valdymo teikiamos sveikatos priežiūros kaip vis akivaizdi. Kuo toliau formavimo nuotolinio mokymosi magistro sveikatos vadybos (mahm) suteikia jums, kaip pramonės ekspertai orientuota vadybos susijusias žinias. Juo siekiama padėti jums atitinkamų pavyzdžių ir klausimus duoti ranka verslumo įrankiai pagrindinių iššūkių sveikatos priežiūros rinkoje. Norėdami įsigyti per praktinio gyvenimo sudėtingas sveikatos ekonomikos žinių. Kartu su savo ankstesnio darbo patirtis leis šios žinios veikti strategiškai. Baigus, todėl jūs galite turėti pirmaujančią poziciją kvalifikuotai. Be to, gydytojai bus pervesta 420 CME taškų už magistro programą pagal jus.

Su sveikatos vadybos (mahm) Mokytojo gauti specialius pagrindiniai įgūdžiai, siekiant būti parengtas pagrindinių iššūkių sveikatos priežiūros rinka:

  • gylis konsultavimo būdai konsultavimo ekonominius klausimus
  • (Sveikata) valdymo metodus, konstruktyviai bendraujant su sudėtingų verslo situacijų sveikatos priežiūros sektoriuje
  • Bendravimo įgūdžiai, kaip soft skills lyderio derybos, verslo ryšių, konfliktų valdymas
  • Retorika už veiksmingą mokslinių tyrimų ir aiškiai pateikti naujausių atradimų mokslo ir mokslinių tyrimų

Studijų turinys

Su sveikatos vadybos magistras (mahm) plėsti savo profesinę kvalifikaciją itin Komunikabilus, ekonominių, organizacinių ir teisinių žinių. Sukurtus produktus įrodyta specialistai mokymo programos kaklaraištis su savo žiniomis apie bakalauro ir profesinės ir paruošia optimaliai aukštesnes pareigas anksčiau. Net jei jūs norite efektyviau spręsti savo dabartinę valdymo užduotis, galite tarpininkaujant žinios yra įtrauktas į savo kasdieniame darbe eilės. Profesionaliai atstovaujame valdymo funkcijos kritinį kiekį centro:

  • Kontroliuoti ir Finansai
  • Konsultacijos sveikatos priežiūros sektoriuje
  • Verslo valdymo
  • Sveikatos Rinkodara ir jos priemonės

Šis tyrimas susitvarko teisę į veiklos sričių, lemiančių ekonominę saugumą sveikatos priežiūros įstaigos. Jūs taip pat įgyti metodinius įgūdžius ir socialinius įgūdžius, kurie suteiks jums už darbą bendrojo valdymo kruopščiai profesionalus aprašymą!

Priėmimo sąlygos

Sveikatos apsaugos vadybos (mahm) Mokytojas yra dar švietimo studijų programa. Ją studijuoti, turite pripažintas Vokietijoje bakalauro laipsnį arba tradicinėje, vieno etapo laipsnį laipsnį (Magister, diplomas, pirmasis valstybinis egzaminas įstatyme ar mokymo laipsnį; medicinos laipsnis), ir kad bent 2 metų atitinkamą profesinę patirtį. Ypač gydytojams, vaistininkams, slaugos ir mokslininkų yra sveikatos vadybos (mahm) Mokytojas yra sistemingas vystymas aukščiausiu akademiniu lygmeniu.

pradinis

bet kuriuo metu

Gradacija

Jie įgyja tarptautiniu mastu pripažintą magistro sveikatos vadybos (mahm) į Sveikatos ekonomikos departamento.

Studijų trukmė

Normalus laikotarpis 18 mėnesių arba 24 mėnesių (90 kreditų).

testas tyrimas

Registruodamasis tuo Apollon Hochschule Galite išbandyti 4 savaites studijuojančių nemokamai. Per šį laikotarpį, jūs galite prisijungti bet kuriuo metu atšaukti. tada jokių išlaidų kyla už jus.

akreditavimas

Mokytojo programa sveikatos vadybos (mahm) yra sertifikuota tarptautinės agentūros kokybės užtikrinimo ir akreditavimo Studijų programų ir institucijų (FIBAA).

Nemokama plėtinys

Iki 50% pasirinkto tyrimų varianto (9 arba 12 mėnesių).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Seit ihrer Gründung im Herbst 2005 hat sich die staatlich anerkannte APOLLON Hochschule der Gesundheitswirtschaft auf Fernstudiengänge (Bachelor, Master und Zertifikatskurse) für das Gesundheitswesen ... Skaityti daugiau

Seit ihrer Gründung im Herbst 2005 hat sich die staatlich anerkannte APOLLON Hochschule der Gesundheitswirtschaft auf Fernstudiengänge (Bachelor, Master und Zertifikatskurse) für das Gesundheitswesen spezialisiert. Die mehrfach ausgezeichnete Hochschule mit Sitz in Bremen gehört zur leistungsstarken Klett Gruppe, zu der auch die Euro-FH gehört. Die junge Hochschule freut sich über zahlreiche Auszeichnungen wie z.B. "beliebteste Fernhochschule" und "Fernkurs des Jahres 2014"... Skaityti mažiau